Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

As ti neki radoznao čo'ek! :hhh:

Jeca? Evo sutra idemo na kafu...dođi pa nam se pridruži! :bek:

Uh.....Jeca....

Visoka, zgodna..lepe grudi...(vaaaaaaaaau!!) ima stav...žustra, i vazda nasmejana. Oči živa vatra.

Kada sedne i prekrsti noge ne može glavom da vladaš--da l' u gornji ili donji deo da gledaš...a ima tako lepe oči da je greota ne gledati u njiH!!!

Tako lepo priča onim njenim medenim usnama da ti sve žao da je prekidaš..pa samo smišljaš nova pitanja na koja bi odgovarala...

Ma...kući ti se ne ide kada si sa njom!!

Sledeći....?

PS: Kako mene niko tako lepo ne opisa?? Eeeeeeeeeeeee

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Teško pitanje odnosno teško je dati odgovor na to što si me pitala.

Da bih ti odgovorio morao bih sebe dodatno da analiziram, skeniram :kez:. Šalim se malo. Pa zavisi kako kad i za koga, ako se nalazim u ulozi snajperiste miran sam toliko da bih slobodno mogao reći da sam i neprimetan :kez:, a ponekad znam da reagujem impulsivno, burno. Opet to je znak da mi je do nečega stalo ili ako baš hoćeš da mi je stalo do nekoga. Vrlo brzo se na svu sreću vratim u normalu.

E takoc....

Sledeći! Izazov ili istina?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pa dobro si se setio da me pitaš :bek:

...već sam se zabrinula kako sam zaboravljena!!!

Predveče vodila Tanjicu kod oftamologa da joj doteraju okice :)

Onda sam malo pajala po gradu..pa malo do SPENSA...malo tatrljala sa društvom uz čaj...e onda isteklo 2 sata parkinga i bilo je tutaaaaaaaanj!!!

Nije mi opet plaćala kazna za neuplaćeni parking :hhh:

Sledeći molim?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sta sam radio za vreme godisnjeg odmora?

Hmmmm ima dosta toga ali evo samo nesto sto je najinteresantnije. Kao prvo bio sam na Tari, opustencija i cist turisticki dozivljaj, zatim bio sam kod zubara jer je bilo neophodno da lecim zub, zatim krcio sam vocnak i sadio nove mladice, pomagao deci oko sredjivanja novog stana i tako....u sustini nikad dosadno :kez:. Mesecipo dana vrlo brzo prodje.

Sledeca istina ili sledeci izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...