Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

  • 2 meseci kasnije...

:hhh: kaznu sam uredno platila. Zabranu ne poštujem, samo pažljvije gledam ima li "koga od opasnih elemenata" u Z. Jovinoj.....Još samo malo treba da budem "fina"..do juna a onda mi se brišu. Tako sam se navikla na njih, da ne znam kako ću bez njih živeti.

Ono što je najsmešnije, moji uvek imaju izgovor kada se negde ide da ja smem da popijem i vozim, jer već imam 2 tačke pa mi neće teško pasti još koja. Bolje meni nego njima! :hhh:

sledeći...?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Hajde prvo ŠBKBB:

Naravno da bih menjala lokacije, barem na svake 3 - 4 godine.

Prvo mesto, bez premca je Zemun,

koji sam u studentskim danima zaobilazila u širokom luku,

zbog ušorenih ulica i velike verovatnoće da se izgubim u istom :lol: .

Sada je priča malo drugačija,

tamo sam rodila svoje čedo,

tamo imam ljude koje mnogo volim,

tamo imam Dunav i Lido,

tamo se ljudi osmehuju. (ili je to samo moja idealistička projekcija)

Još konkretnija lokacija u tom gradu je Kalvarija.

Druga, ili prva lokacija jeste Divljina,

(zelena zona, jedno od dva mesta u ovom delu Srema,

u kojima je nije dozvoljena gradnja industrijskih objekata).

Kućerak, bašta, mnogo zelenila.

Nigde vazduh nije tako čist, kao što je tamo.

(o, da... znam - subjektivni osećaj ;) )

Istina ili...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nikad nije dovoljno dobro. :kez: Sve manje sam zadovoljan brzinom rada, što nije čudo jer nam je server preko okeana. Tražim lokaciju u Evropi, valjda ću uskoro naći nešto kvalitetno a u okviru mog budžeta. Ostajju i neki nedovršeni projekti za realizaciju u boljim danima. Broj članova je stalna boljka, bez uspeha spamujem ono prokletstvo od Facebook-a da privučem nove ljude. Ali drago mi je što ste vi "stari" ostali ovde, zbog vas sam i napravio forum. Što će reći, zadovoljan uz par nesavršenosti za peglanje. :)

Imam u vidu neki posao baš oko prvog. :fijuk:

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...