Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

:stid2:

uf!

mislim da je većina nas svojevremeno bila sluđena filmom 9 1/2 nedelja sa Miki Rurkom i Kim Besindžer u glavnim ulogama

malo je reći da sam ga gledala na desetine puta i svaki put otplakala na kraju, dok je on brojao i čekao da se ona vrati...

nekako, jedno leto mi je bilo svo obojeno tim filmom i drugarice i ja smo ga znale napamet...

Mnogo scena su mi ostale... onako, skroz obojene erotikom i u mislima :stid2:

Ova scena što je ovde kačim mi je br.1 i to od samog početka,

kada se Kim oblači u muškarca i odlaze na večeru i sve do ove završnice...

Sad,

dodatno objašnjenje,

šta i kako i zašto baš ta scena... mala tajna...

ali, da biram, od svih filmova ovaj mi je najerotičniji,

a da pri tome nema nekih brutalnih i prostih scena,

nego samo film koji ume da zagolica maštu :stid2:

http://www.youtube.com/watch?v=OZtfHCQZIPg

Sad - is ili iz?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

E vidis ima tu svacega, nekad sve po loju, a nekad ko po trnju. Jedna od tih trn pesama je "Roling stons paint in black" , a recimo ono sto mi najvise ide su Doorsi posto njih skoro da najvise volim. Sad se ucim nekog spanskog stila, takozvani finger stil koji se obicno svira na klasnicnoj. Nadam da ce sledece godine bozic bata da mi donese novu klasicnu gitaru :kez:

Is ili iz?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Naravno da sam prećutala.

I uopšte, mnoge stvari prećutim, vezane za tu tematiku,

jer ne mislim da bi to trebalo da pričam.

Sad, nije bitno da li sam polaskana sa takvim postupcima ili ne,

jednostavno - o tome sa dotičnim ne divanim :jok:

Ako i nešto čuje, vidi ili sazna - :beyond: neka pita, sama ću ispričati sve...

Jedno pravilo vlada - ne pitam, ne pita on, ne pričam i ne priča on iiii... mirna Bačka :kez:

Sad - is ili iz?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Uhhh ima ih koje bas volem...starogradske...ma ima ih...desetine...koje bih volio cuti...

Ali ako se moram odluciti onda npr. "Sesir moj"...

A razlog...hmmm... mozda zato sto mi se urezala jos dok sam bio klinjo...pubertetlija...kad su je stari majstori pjevali uzivo...neke lokalne klape u fine i tople ljetne veceri...ispred jedne kafanice... a meni kuca bila blizo...pa sam ih slusao kada sam izlazio u grad...mozda zbog toga...a i sama pjesma mi je nesto...onako...posebna...sva gospodsna i boemska i mirisna...a i odise ljubavlju prema zenama i zivotu...:)

Is ili Iz...:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ih.....upoznajem ih svaki čas! :kez:

Šalim se....Stariji je imao jednu dugu,prvu pravu vezu i dete nam je dolazilo u kuću.

Nisam je mnogo "vidjao" jer ju je odmah vodio u svoju sobu... :hahaha:

Sad ima neke usputne veze i to ne želi da nam dovodi kako on kaže.

Mladji svaki čas menja devojčice i upoznali smo dve, -tri do sada.

Ma meni to ok. Kako hoće njih dvojica, sve dok koriste kondom! :hahaha::hahaha::hahaha:

Sledećiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nama je "izvodjenje" i da subotom ili nedeljom (preko nedelje se vidimo rano ujutu i uvece) prošetamo obalom do centra, popijemo kafu negde ili obidjemo par dragih knjižara. Nemamo običaj tih izvodjenja na večere ili sl. I bioskop je odličan izlazak, ako je film dobar onda je užitak kompletan.

Nekada kupim karte za nešto što znam da bi je obradovao ( predstava neka ili recimo IL Divo :) ) pa ćutim o tome do na sam dan....ili joj jednostavno kažem budi spremna tada i tada obučena tako i tako i onda je vodim pa dok ne pogodi! :kez:

Ne znam da li u to izvodjenje spada i kada rezervišem prenoćište na nekom mestu gde je tiho i mirno, van BG, a na kažem joj do dan pre? :roll:

Sledeći molim?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...