Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Drugarica i ja smo juce bile dekintirane i mogle smo da popijemo samo po dva piva, pa smo otisle na jedan stejdz koji je u stvari kafic a tamo jedan nas drugar svira pa smo htele da pozajmimo lovu. On nije bio tamo, nas dve se smorile kao plovci i posto nas je umor vec stizao, sele smo na seno da maaaaalo odmorimo noge i slusamo tamburase. Konobar na kog sam bacila oko jos pre nekoliko dana je bio sinoc tamo, bilo je dovoljno samo da nabacim kez :kez: Seo covek kod nas na seno, pricali smo, skontala nisam da nas je drugarica napustila u jednom momentu. Bilo mi je zima gore na tvrdjavi, duvala neka vetrina sa Dunava, covek se priblizio..

Kako mislis, kako? Pa odlicno :smeh: Lepo se ljubi.

Zasto me je ljubio? Bio je uporan jbg, sta cu :smeh:

'Ajmo dalje.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Što se fizičkog izgleda tiče...

Kosa kao Aiko.

Oči kao Starsica.

Osmeh kao Smuca.

Grudi kao Evilka (mada je tu mrtva trka sa Starsicinim ili kao kod Lejdi)

Guza kao Aiko.

Noge kao Veca.

Da joj minić stoji kao Lejdi, a pripijena haljina kao Starsici.

Realna i otvorena kao Veca, erotična u glavi kao Jeca, direktna kao Aiko, luckasta kao Starsica, umetnička duša kao Gliša, prati sport kao Smuca, voli pivo kao Lenjka, duhovita kao Evilka, zagonetna kao Duga, vešta u kuhinji kao Lejdi, načitana kao Glorija...

Dalo bi se još tu kombinovati i prekombinovati...ali eto tako nekako... :roll:

Sledeći...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Tesko pitanje, ima dobrih fotografija...bas eroticnih i to od Starsice u belom sorcu gde je prikazala guzu u najboljem izdanju, Smucalice sa lepim nogama, Vesticare u crnim rupicastim carapama... Tesko se odluciti. Eto jel mogu ove tri da podele prvo mesto? Pa to je vise nego sto si trazio :lol:

Istina ili izazov, da cujem sledeceg?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Imao sam 18 i devojku oko 3 meseca.

Zaljubio se kao tetreb i mislio je da je i ona.

Došlo leto, ona otišla na more kod strica i dogovor je bio da ja dodjem da budemo zajedno, ona će da mi obezbedi smeštaj blizu nje.

Prvih 10 dana se redovno čuli...tada samo preko fiksnog. :kez:

Ja radio mesec dana kao crnac po ceo dan da sakupim pare...posle tih 10 dana sve se redje čujemo, ali ona i dalje...da , da sve je ok samo dodji.

Tog dana kada se pojavih vidim ja nešto nije kako treba...Ona meni smesti se i dodji na plažu. Ništa ljubljenje, lagani peting...NIŠTA!!!!

Dodjem ja, ona mi kaže da ima drugog i da nije htela preko telefona da mi kaže, bilo joj teško...

(NISI PREKO TELEFONA, NEGO TI LAKŠE BILO DA PREDJEM 600KM!?!?!?!?)

E sad...umesto da se istog momenta pokupimi odem u tri lepe...ja ostah u mestu...nadajući se onako mlad i zaljubljen da će mi se vratiti. CVRC!

Ali da ne grešim dušu...družio sam se sa meštanima koji su provalili da me je ispalila i bili sa mnom sjajni ortaci!

PS. Danas je ružna i debela, sa mužem koji je ne ferma ni 2% i vrlo je nesrećna....Mislim nije mi drago...ali...jbg, kako seješ tako i žanješ!

Sledeći.... :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...