Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Mesati se u to je rdjav posao.

Nit' bi me oni razumeli zasto sam protiv, nit bih ja njih razumeo kako me ne razumeju...:)

To prvo...a drugo...biraju ih za sebe...a ne za mene.

Trece...zaljubljeno srce ne slusa nikog do sebe samo...

Cetvrto...neka samo kroz iskustva, pa i losa uce o zenama, zivotu, greskama ili pravim potezima...

Peto...sto bih kvario dobar odnos sa njima zbog neke tamo koja mi se ne dopada (a nisam ja taj kome treba da se dopadne...)

A ako bi ona kvarila nas odnos...opet ne bih rec rekao...ostavio bih ih da sami zakljucuju, odlucuju...biraju...

Sledeci molim... :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Iz mladosti, kazes?

Treba se toga setiti sad..:lol:

Bili smo srednjoskolci, generacija..isli smo u istu skolu, ali ne i isti razred..sad kad bolje razmislim, nije bio nikakav, ali ja nikada ni pre, ni posle toga nisam bila toliko zaljubljena..

Ispisala sam tri velike sveske pesama samo za njega, cak sam pocela i da se oblacim kao on..i imala sam neodoljivu potrebu da budem blizu njega, iako ga skoro nisam ni poznavala i nista o njemu nisam znala...a on me nije ni primecivao..

Tako su prosle dve godine..onda je svako otisao na svoju stranu..ja u Novi Sad, on u Beograd..i nismo se videli ni jedan jedini put..

Onda smo moja drugarica i ja upoznale neko novo drustvo, a u tom drustvu i mog sadasnjeg muza..tada je banuo i on..bio je u vojsci, dosao na odsustvo..bila je to jedna duga, pijana noc..krenula sam kuci, a on za mnom..ljubili smo se kao da je poslednje..on se sutradan vratio u vojsku, a ja pocela da se zabavljam sa svojim sadasnjim muzem koji je, gle cuda, bio njegov najbolji drug..

Nismo se voleli u isto vreme..:beyond:

Volim i sada kada ga vidim, a vidjam ga..on je kum mojoj cerki..

A sta oseca, ne znam..

Bejase mu..

Dalje?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nisam od onih koji robuju ritualima, pa evo razmisljam kako da ti odgovorim, a da ispostujem "istinu". :)

Da vidimo...ne nosim ukrstene reci na wc solju, ujutru mogu da popijem i duplu kafu, a i ne moram, nije obavezno da zapalim posle dobre klope, kafu mogu i sa cigaretom i bez nje... :kez:

Mozda mi je najveci ritual sto ujutru obavezno pijem kafu sa dragom, pa cak i ako ona ustaje rano a ja i ne moram i sto to isto uradim-o kada se predvece skupimo kos kuce i onda pretresemo dan...

Imam i neke rituale koji su vezani za jako retke prilike kada nas dvoje ostanemo sami kod kuce...ali sad ne bih o tome... :roll:

Eto...i nije neki zanimljiv odgovor. :kez:

Sledeci...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

:hahaha::hahaha::hahaha: Takav se jos nije rodio :hahaha::hahaha::hahaha:

Ali metaforicki treba da mi skine zvezde sa neba(nek pravi merdevine,kad za Satl nema para :lol:) :lol:

Salu na stranu,al stvarno treba da bude jako originalan a pritom da bude romantican:roll:

Jedan ima moje ime (pravo:roll:)istetovirano na svojoj levoj ruci i pise volim te sa sve zvezdicama okolo :stid: al me ni on nije smuvo :hahaha:

Ja sam jako teska za muvanje :hahaha:

Sledeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeci :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Postoji, siguran sam da je nikad neću zaboraviti. Danijela. Bila mi je sve, ne znam šta ne bih uradio za nju da je tražila... bila mi je prva prava ljubav, to valjda sve objašnjava. Tada sam mislio da je ona ta do kraja života... da mi se sad pojavi pred očima nisam siguran da bi moja ljubav prema njoj bila manja nego tad. Došao je kraj rata i odneo nas na suprotne krajeve zemaljske kugle... ostala lepa uspomena i večno pitanje šta bi bilo... :)

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...