Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

thc.gif

Jesam. Nije da nisam. Ne mogu da reknem da se nismo družili.

A količina?!

Zaista ne znam. Msm, ne znam da izrazim u nekim mernim jedinicama.

U svakom slučaju dovoljno. :joint:

Ali, verovatno bi bilo i više da se on u uobičajenoj varijanti bolje primao na mene, odnosno ja na njega. Retko mi se dešavalo da se ne osećam kao ostrvo med' gomilom veseljaka. :dry:

Zato sam mnogo više voleo koncentrat u obliku smole. No to se mnogo teže nabavljalo, pa tako da i nisam preterivao. :treptrep:

Sleeedećiii....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

SkroUz si promasio temu :kafa: Moj narkotik je - duvan. Tacka. Pijanstvo? Pfff, mozda kad sam popila litru vermuta ...ali sam 'ostala na nogama' (dobila malo rumenila u obrazima, i smejala se ostatku drustva - koji su bili pijani k'o letve). Jok, ne prija mi alkohol jer mi urnise raspolozenje ...uspava me. (sve ono, sto nekima fali da bi se opustili, raspolozili, 'popeli na sto'-ja imam kad sam trezna ...i nije mi potreban da bih se posle na njega 'vadila'). Lm, spominjah 'tamo', pa da 'raportiram': jos me dragi nije napio ...i ko ga ebe kad bolje podnosim od njega :kez: .............. Is ili iz?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nije mi bitno gde i kada,bitnije mi je sa kim :kez:

Uglavnom su mi najlepsi izlasci bili, oni neplanirani, gde krenemo na kafu ili na jedno pice,

a zavrsimo sa docekom radnog naroda na ulicama :lol:

Nas cetiri smo nerazdvojne godinama sto se izlazaka tice,jedan od najlepsih izlazaka, je bio letos, negde cini mi se u sedmom mesecu, kad smo uz tamburase docekale jutro :)

istina ili izazov ?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pošto je meni hvalaAlahu sve jasno (razumem (se odlichno u) arapski).. sada ti lepo ovde

- dovedi celi tvoj Harem u ono "naše" :kez: private kupatilo s'saunom i s'bazenom

- lično svakoj skini feredžu.. razume se i sve ostalo (viška) kako bi mogle da uživaju u pari i vodi (priloži slike)

- obrati se na srpskom svakoj ženi po imenu (prezimena preskoči) i svakoj reci šta od nje očekuješ tokom noći (dnevne zadatke preskoči)

- i svakoj reci tačno vreme kada ćeš joj doći. (priloži slike kao dokaz da si bio i kao pokaz šta ste tamo brljali :lol:)

Onu trojicu koje si zaposlio moraš prvo na srpskom imenovati, zatim kastrirati.. i pustiti ih da i oni slobodno ćarlijaju po bazenu.

Priložićeš i njihove slike.. (ne kastriranja, nego ćarlijanja)

eto ti. Naoštri sada svoj.. fotoaparat

i postavi nam tamo sve to, da se siti nagledamo slika tvog... Šeikovanja.

PS. Za čaj ne brini... Čaj i kolachichi su moja briga. :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

:kiss:

Odradio.....

http://nsportal.info/showthread.php?t=668&p=14260#post14260

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Hmmm...

Ne znam samo čemu ono ograničenje na kraju?! A i kako da se metnem u single kožu?!?

A jel to znači da bi trebalo da se vratim u ono vreme kad' sam bio samac, u one godine "kad sam biJo mlađan lovac jaaaa..."?

Msm, bitno je to. Sad, ako bi spomeno neku mlađu koleginicu, bilo bi "Viđe matorca ala balavi..."!! Zato ću uzeti u obzir samo one koleZinice koje su bile dovoljno hrabre da predstave svoje godine u profilu.

OndaK, čemu ograničenje samo na tri?!?

Preskočim li koju mogla bi se naći uvređena, pa ondak jope problem. A nisam od onih probirljivih koji traže dlaku u jajetu. Al' ako kažem "ma sve bi ja", lažem, a i nije po pravilima igre.

Mada, najteže od svega je to što ni jednu ne poznajem in vivo, a to je ono što opredeljuje. Ovako, viruelno, sve ste savršene. Eeee... Mogao bi sa onim "eci, peci, pec" ili "en, den, dini"!?!

No, hajde da se opredelim: Goga, Smucalica i Gliša.

Ima još onije koje me "iritiraju", ali nisu uzete u obzir zbog radi sakrivanja godina. Koje, bajdvej, kao što možete zaključiti, uopšte nisu bitne!

Ala sam ga nabrzaka i sažeto odgovoriJo. :hahaha:

P.S.

U vojsci su me učili da se recke udaraju na opasač. Zid se često kreči. ;)

Sledeći....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...