Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Ko me dobro poznaje, zna da sam izuzetno fleksibilna osoba. Da mi je prag tolerancije jako visok. Da praštam, i razumem što niko normalan ne bi razumeo i oprostio.

Ono što ne praštam je trač. Ne mislim tu na ona sitna lupetanja :lol: već, kad me neko, ko me ne poznaje lično, a ima jako "krativnu maštu" ili neke "podstanare u glavi" uklopi u neku samo svoju priču. To ne opraštam.

Taj ga je ugasio za sva vremena, a vreme je uvek na mojoj strani.

istina ili?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

:roll: Iako neki misle da je Bosanac:lol: on je Slovenac :roll:

Posvecuje mi mnogo paznje,uvek je tu kad mi treba:roll: zanimljiv je i drzi me "mesto" pored njega ...:roll: Sa njim poslednjih dana"pijem"prvu kafu jutarnju :stid2: i svasta nesto tu ima o njemu,al otom potom,posle vidjenja(ako ga bude) ce bude druga prica :andja:

Is ili Iz :liza:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Lepo kažeš :neznam: ja sam ozbiljna samo kad sam mnogo ljuta i kad sam neutešno/utuŽno besna.

sorry.. i u zadnje vreme :(:(:( kad prodam sliku (:kez:)

Sada je idealan trenutak da kažem istinu, jer su mi se sudarili Mars i Uran, u neposrednoj blizini Plutona koji mi se nešto posvađao sa Jupiterom oko Venere.

tako da su se potrefili i stekli svi neophodni preduslovi za moju veeeeliku ozbiljnos'.

Visoka sam 181 milicentimetar (veoma sam mila sva :treptrep: te odatle dodatak mili)

Trenutno imam 80 milikilograma (mili je tu iz identičnog razloga kao i kod centimetara)

Umem da variram od 77- 83.. u zavisnosti od mishichne mase (pre ili posle bodybild ing.(inženjerskog) takmičenja :hahaha:)

Cipelice i chiŽmice su mi k'o u PePePljuge.. karizmatični namBr 41.

Patikice 40

Štiklice ako nosim.. nosim jako visoke, od 9 pa neke (o)teram i do 16

Rukavice 8,5.

Konfekcija No42

.. mislim da sam ti i previše (dugo skrivane) istine sručila večeras. Postidih se od ovolke ogoljenosti 77f9eeb2.gif nachisto

Is or Iz?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Šta pitati nekoga koga u krvnu grupu znaš. :)

Lenjče.. kad smo već kod krvi, ajde ti meni oTpevaj (ne baš onu Cecinu "Krvi bi ti dala..." nego)

postoji li u tvom životiću neko ko bar malo ili baš mnogo zaslužuje.. da mu se da krv.

Figurativno naravno.. s'foloSofskog aspeKta. A kad bolje promislim, zašto da ne i bukvalno.

Ako takvog nekog ima... ispričaj nam u vezi s'njim, s'tobom, s'vama - šta god ti želiš.

A ako takvog još uvek nema... tel as, kakav bi to taj neko trebao biti?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nisam razumela bas najbolje..da li sam se Ja njima ili su se ti galantni, sarmantni Meni? :lol:

EDIT...Ko ce Lenjku docekati..:lol:

Odgovoricu na oba pitanja..

Ja se pacijentima nikada nisam nabacivala, ma koliko zanimljivi i sarmantni bili..tako nesto sebi nikada ne bih dozvolila..a pacijenti, kao pacijenti, ima ih raznih..nabacivali se jesu, mnogi bili cak i nepristojni, navalentni..ali imam ja lek za njih..:roll:

Ono sto me najvise izludjuje je kada mi ostavljaju baksis..e od toga mi rogovi rastu..:pegla:

Dobro mi ne zadenu u dekolte, kao u kafani..:dry:

Istina ili izazov?

Izmenjeno od strane člana Aiko
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...