Idi na sadržaj

Šta ne valja u Novom Sadu?


Preporučene poruke

  • Odgovori 52
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Slazem se, neke stvari se olako shvataju, uopste se ne mari. Kej se kopa svake godine, samo drndaju nesto a po tom pitanju se nista ne radi!

Okej, mogu da nerviraju ovi infrastrukturni problemi koje nabrojase clanovi ozgor ali u drugim gradovima Srmbije je jos gore.. Meni je odvratan ovaj trend po bulevaru i na jos nekim mestima (naprimer

Ja vec rekoh semafori na bulevaru u posljepodnevnim satima. Da bi ste presli ulicu dok traje zeleno morate biti Usein Bolt.

  • 3 meseci kasnije...

Smeta mi sto se svakog vikenda,a sada i radnih dana,unistava Porta. Sto se urinira po Katolickoj crkvi i ostalim gradjevinama unutar Porte, sto se unistava fontana.

Smetaju mi zgrade na Grbavici koje su svaka za sebe u svojim sarenim bojama i ne lice ninasta.

Smeta mi sto se ne cuvaju stare kuce nego propadaju, na primer na Podbari. Grade se zgrade koje se ne dovrse ili se dovrse posle dosta vremena, budu ruzne i uopste se ne uklapaju u okolnu.

Smeta mi nemar gradjana prema ovom gradu jer smeca svuda mozemo naci.

Smeta mi to prekopavanje vise ni ne znam cega i poremecaj saobracaja ili prolaska kroz neke ulice, kao sto su neki vec naveli.I po obicaju to prekopavanje traje i traje, i nikako da se zavrsi.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...
  • 3 meseci kasnije...

Danas, dok sam prolazila gradom, setih se ove teme... moglo bi i na temu oni ruže moj grad, ali pošto su tamo samo građevine u pitanju, onda ću o ovome napistai ovde...

Ne razumem kakva to vlast i kakvi to novci mogu da nadomeste građanima trotoar na ime zakupljenih bašti?!?

Duž celog Bulevara a i mnogih drugih ulica više od pola trotoara je zakrčeno baštama... svaka u svojoj boji, svaka drugačija, svaka sa svojom treštećom muzikom... i ajd' to još nekako... ali jedna poznata pekara je od pre nekoliko dana svoju baštu postavila preko cele zelene površine! Ne razumem, zaista, da neko može platiti i uništiti zelenu površinu sa baštom u kojoj ljudi sede i jedu burek?!? :dry:

E, to mi se ne sviđa... :jok:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Na ulicama, posebno onim prometnim fale kante za smece!

:absofakinglutly:, jeste...važno da komunalne policije ne fali.

I još nešto,ne deluje mi više kao bezbedan grad,ne kao nekada,između ostalog zgražavam se kad god pored dečijeg igrališta u sred bela dana sretnem osobu x kako duva u kesu sa lepčinom.A ono što mi smeta još više,da to "niko ne primećuje" ...jbg provincijalka :beyond:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sto bi se reklo ja bas volem Novi Sad :kez: ali ima nesto sto mi bode oci i sve teze prolazim pored toga a da mi ne skoci pritisak. To su grafiti po fasada zgrada, garaza, poslovnih objekata...grafiti na svakom koraku. Novi Sad u poslednjih 10 godina ima ozbiljnih problema globalno sa estetikom kada su u pitanju fasade novoizgradjenih stambenih jedinica ali ovo je prevazislo svaku meru jer je unusteno i ono malo vrednosti u tim stambenim jedinicama, a to je cistoca i urednost. Mislim da bi bilo najblje da komunalna inspekcija obrati paznju na ovaj problem, i u uslovima smanjenje vidljivosti :roll:, a posebno nocu :astasad: da u akciji borbe protiv ovog problema pokusa da uhvati sto vise pocinilaca, a zatim ih u redovnom sudskom postupku obaveze da fasadu dovedu u predjasnji izgled uz naplatu svih troskova. Ufff....muka mi je i kad pisem o ovome :(

Izmenjeno od strane člana Faramir
gramatika :)
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...
  • 2 meseci kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...