Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 267
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

E sad, ne znam da li da smestim ovo u nema nista gore ili nema nista bolje..sve zavisi iz cijeg ugla se gleda.. Elem, nema nista gore nego kad su ti obe ruke zuzete sa milion kesa i onda dune vetri

Forumska najgorost je kad neko napise neku najobicniju recenicu tipa: al' je 'ladno, 'al' je dobra pesma, film... I onda stavi smajli koji pokazuje kako se taj neko ispresavijao od smeha. Bas mi bude

...nego kad se dete razboli, pa ne posustaje... a ja ih pakujem za školu u prirodi a on danas dobio terapiju i još se ne zna do četvrtka da li će uopšte ići i kako da ih razdvajam, nisu nikada bi

  • 2 sedmica kasnije...

...od licitacije .....:uredu:

To ti je ono kad ....ko da vise ?

Pocelo od 30 hiljada pa ...dokle traje ?

I tako krenuli ....

Moja keva i... i svercerka ....

........i ja se setio mog ćala...

..doslo mi ....

On je lopatao ......i pravio... tu.... tu...to.... sto se Trznica zove ...a i pijacu celu

To bilo pre mnogo godina........... .pa dosla moja keva... .i tu se nalazi ...se tu nalazi....svih tih godina :uredu:

Kao u dnevnoj sobi ...kao kod kuce svoje.....sa rodbinom iz Stejanovaca npr...itd ......

Nije u redu ...da ti neko uzme ono sto si gradio i placao decenijama .......u jednom trenu.

Ali ...sve je proslo u redu ...( uz moju veliku pomoc ......(jer kada je nesto tvoje ....tu granice nema ))

I ... da ...tradicija se nastavlja ..............

Jos jednu godinu sigurno.:uredu:

Pa dokle traje .........?

:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Od muskarca & ves masine. :roll: 'Ucinio mi' covek, i ukljucio jutros masinu. Izljubim ga za 'pozrtvovanost' ...da mu dam malo po znacaju, jelte, i kad otvorim bubanj vidim nema vesa. SkroUz se raspilavim - pa on je ves i rasirio!!! :trep: Odskakutam da mu se obesim oko vrata (i zakunem na vecnu ljubav) ....'Moj Tikice-Mikice, hvala ti sto si ga rasirio! :ljubac: ....- A? Nisam ga ja rasirio. :ljubac: ....'A di je onda ves iz masine, Mikice-Tikice? :ljubac: .... Gledam ja, gleda on u praznu masinu. ... - A ti nisi sinoc ubacila ves? :ljutko: @&@@?&@ itd .... Btw, ukljucio si praznu masinu? :hahaha: Nije ti palo na pamet da zaviris!? :lol: ....- @&@@?&@ itd :dry: ....-E, jesam se ismejala do suza (on nije) :lol: .............ps. Sinoc sam se predomislila za ves, zbog danasnjeg 'crvenog slova' :andjeo: (ali sam zaboravila da mu spomenem).

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...