Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 267
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

E sad, ne znam da li da smestim ovo u nema nista gore ili nema nista bolje..sve zavisi iz cijeg ugla se gleda.. Elem, nema nista gore nego kad su ti obe ruke zuzete sa milion kesa i onda dune vetri

Forumska najgorost je kad neko napise neku najobicniju recenicu tipa: al' je 'ladno, 'al' je dobra pesma, film... I onda stavi smajli koji pokazuje kako se taj neko ispresavijao od smeha. Bas mi bude

...nego kad se dete razboli, pa ne posustaje... a ja ih pakujem za školu u prirodi a on danas dobio terapiju i još se ne zna do četvrtka da li će uopšte ići i kako da ih razdvajam, nisu nikada bi

Kad bi teo i kad ti se da (znaci da imas sta:uredu: ) i imas i di ali si nekako umoran

i ophrvan ( cuj reci ) svim tim zivotnim problemima koje donosi ova siva svakodnevnica nicim izazvana

i ovaj tempo zivota koji utice da ne kazem na sta ( radi uroka :kez: )

Replika...:lol:

Kao prvo...kad bi teo i kad ti se da...ne znaci da imas sta...jock...explinesjn...ja bi teo=ocu...meni se da=mogu...ali nemam sto...koga ili cega...jasno :uredu:

Kao drugo...ako ti se da...ne moze onda..." da si umoran i ophrvan svim tim zivotnim problemima koje donosi siva svakodnevnica nicim izazvana i ovaj tempo zivota"...onda je odgovor... da ti se ne da..:lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Replika...:lol:

Kao prvo...kad bi teo i kad ti se da...ne znaci da imas sta...jock...explinesjn...ja bi teo=ocu...meni se da=mogu...ali nemam sto...koga ili cega...jasno :uredu:

Kao drugo...ako ti se da...ne moze onda..." da si umoran i ophrvan svim tim zivotnim problemima koje donosi siva svakodnevnica nicim izazvana i ovaj tempo zivota"...onda je odgovor... da ti se ne da..:lol:

Replika na repliku :)

Kao prvo ....kad bi teo i kad ti se da (( ona ..trece lice jednine ...ona se da Ja se dam ..ti se das ....Ona se da.. .):

znaci da imas sta .....:uredu:

Kao drugo ...ako ti se da ( ona ..trece lice jednine ) ....ne moze onda da se desi ono sto nisam napisao ( radi uroka ....a samim tim sto nisam spomenuo ...........znaci da je da :uredu:i sto sam napisao '' radi uroka'' znaci da

tako i ostane ........to jest da .....a nikako ............:jok:

Da ...:).....i da se pohvalim da kad od pekara trazim da mi vruc lebac da on mi uvek da :uredu:...:)

A nema nista gore kad od konobara trazim da mi ladno pivo da a on mi da vruce:kez:

Izmenjeno od strane člana bigrancer
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Replika na repliku :)

Kao prvo ....kad bi teo i kad ti se da (( ona ..trece lice jednine ...ona se da Ja se dam ..ti se das ....Ona se da.. .):

znaci da imas sta .....:uredu:

Kao drugo ...ako ti se da ( ona ..trece lice jednine ) ....ne moze onda da se desi ono sto nisam napisao ( radi uroka ....a samim tim sto nisam spomenuo ...........znaci da je da :uredu:i sto sam napisao '' radi uroka'' znaci da

tako i ostane ........to jest da .....a nikako ............:jok:

Da ...:).....i da se pohvalim da kad od pekara trazim da mi vruc lebac da on mi uvek da :uredu:...:)

A nema nista gore kad od konobara trazim da mi ladno pivo da a on mi da vruce:kez:

Sub replika....:lol:

da nisam vec objasnio da je...meni se da=mogu...ovo tvoje...meni se da=meni ona da...bi pilo... inekako... vode...ovako...bogami...i pored dobre volje...jock...

a...meni se da..moze biti i meni ona da da pisem repliku...:lol::lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sub replika....:lol:

da nisam vec objasnio da je...meni se da=mogu...ovo tvoje...meni se da=meni ona da...bi pilo... inekako... vode...ovako...bogami...i pored dobre volje...jock...

a...meni se da..moze biti i meni ona da da pisem repliku...:lol::lol:

da dam malu replicicu na replikinu repliku.:)

da pre nisam objasnio da meni se da ( a ne tebi :kez: ) mozda bi i ovo da = meni pilo vodu , mada mi

je logicnije da... meni se da = meni se hoce.. a nikako meni se da = mogu....meni se mogu :)

tako da ............da ......:uredu:........

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Komentar....:lol:

Stvarno razumijem ovo sto si sada htio reci... i ima to "ha"...nije da nema...necega...i nekakvog smisla...ako cemo onu stvar onoj stvari...:lol:

ali mi nismo ovde sami...i svaku rijec moramo vagati... da da...inace bi isli na PP... i svako onaj ko navrati slucajno ovde i ovo procita... mora znati o cemu ja i ti pricamo i polemisemo...ovako...bogami...ovaj dijalog (monolog) gubi smisao i svoj drustveno zabavni karakter...i ja predlazem da mi ovo prekinemo...naravno sa nerjesenim rezultatom...ako se slazes...:lol::lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Komentar....:lol:

Stvarno razumijem ovo sto si sada htio reci... i ima to "ha"...nije da nema...necega...i nekakvog smisla...ako cemo onu stvar onoj stvari...:lol:

ali mi nismo ovde sami...i svaku rijec moramo vagati... da da...inace bi isli na PP... i svako onaj ko navrati slucajno ovde i ovo procita... mora znati o cemu ja i ti pricamo i polemisemo...ovako...bogami...ovaj dijalog (monolog) gubi smisao i svoj drustveno zabavni karakter...i ja predlazem da mi ovo prekinemo...naravno sa nerjesenim rezultatom...ako se slazes...:lol::lol:

Absolutno.:uredu:..

.

Nece nam se , to jest , ne da nam se da nastavimo ovu konstruktivnu raspravu...:lol:

Ko ce se snaci a da glava ne zaboli od tih deklinacija , konotacija i ostalih palatalizacija u nasoj gramatiki ?.:(

Ajmo bolje na ladnu pivu (? ) i banjalucki cevap .....:)

Izmenjeno od strane člana bigrancer
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...