Idi na sadržaj

Pitam te, pitam...


Preporučene poruke

  • Odgovori 5,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Smuce, Orionke, Vece, Goge, Duge... pa onda jedna tebi, jedna meni... koga bi hipnotisali, pa mu radili šta vam je volja? :kez:

Jedno crno vino, za početak Omiljeno alkoholno piće? :)

Uh... moji košmari su nesvakidašnji...   Subotu na nedelju noć sam sanjala kako sam ostavljena u sred Beča u galeriji, jer sam se zadržavala ispred svake slike... i moj saputnik nije imao strpljenja,

Viđu vojo ... mojne mi se ljubeckaš tu :hahaha:...."Nijesam pimjetio.. nijesam sigooran.. nema loših doo5a..." :blabla:

Rekoh budimo ozbiljni i iskreni! :zakletva: Kako si mog'o da ne primjetiš Marino doope???

evo (ti) ga Marino

be2a3156.jpg

Mara je Boginja.

i primJeti.. s'Vati i pri'Vati.... imaš jedinstvenu priliku da vidiš (i do mile volje gledaš) BoŽansko dooPe. :rnr:

Nego...

Jel' ovo "Pitam-Pitaš" EroCko... MadZonko... il' IgraonA???? :hmm:

ponelo me .. pa da provJerim :neznam: ni sama niJesam više sigurna :andjeo:

Izmenjeno od strane člana Glisha
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Imam jedno iskustvo...ruzno...ali kad prodje sve i to prodje u redu...onda i ne izgelda toliko strasno...ali nije bas bilo prijatno...evo ovako...ja 18 god...mlad... lijep...ali zelen ko zelena grana...

jedan vojnik kad sam i ja bio u vojsci i u proputovanju kroz Skoplje... na stanici...pridje i ...sta ces popiti...te mogli bi malo prosetati ...i kaze frajer cuo sam da vi bosanci imate velik kar...pa reko ono jest...kezim se ja...:) a nista ne kontam... ko tele...kaze oces mi ga pokazati...e onda ga ja pocnem malo ozboljnije gledati...ajde da ti ga popusim...ma sta on to meni prica...kad on sjede na neku pozidu i izvadi svoj aparat gleda u mene i poce da ga slajfa i prica stosta...napalio se frajer...hehehehe e onda nastaje zaplet...:roll:

Sledeca scena je da on trci...a nije se ni obukao...i dobija umjesto neke stvari... vojnicu tesku cizmu... u guzicu...i to kad god bih ga pristigao...poslije sam se osjecao vise nego prazno...i jedva sam cekao da ispricam svojima u kasarni da se malo rasteretim...eto...:)

Neko nesto slicno za pricu je l ima...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...