Idi na sadržaj

Pitam te, pitam...


Preporučene poruke

  • Odgovori 5,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Smuce, Orionke, Vece, Goge, Duge... pa onda jedna tebi, jedna meni... koga bi hipnotisali, pa mu radili šta vam je volja? :kez:

Jedno crno vino, za početak Omiljeno alkoholno piće? :)

Uh... moji košmari su nesvakidašnji...   Subotu na nedelju noć sam sanjala kako sam ostavljena u sred Beča u galeriji, jer sam se zadržavala ispred svake slike... i moj saputnik nije imao strpljenja,

Vise volim da smaram nepoznate ljude, nego poznate :ufrci: ....... Lm, ima tu vise razloga: daljinac od tevea je retko u mojim rukama, u komsiluku su bapci i dedci (a ja ne bih uz kafu o penzijama i lekovima), hiperaktivna sam-mora da 'uposlim misli', volim drustvo slicnih ljudi ... i navucena sam poodavno :uzdise: ............. Da li vise volis da si kod nekog gost, ili da budes domacin?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jaoooooo to ti nisam opričala! Što ja VOLEM sneg!!! Nisam uostalom ni mogla da ti to opričam, kada niko na portalu nije otvorio temu "Volite li sneg?" Najviše ga volEm kad počne da pada, pa onako tiho provejava, neprimetno i samo odjednom vidim sve je BELO . OndaK odmah izlećem napolje u jednu lepu i dugu šetnju. Pa uživaaaaaaaaaaam i sve mi oko srca milo em drago. Pod nogama škripuće i pucka....E onda obavezno moram malKo da se poigram i da nekog pljesnem sa jedno pet..šes' grudvica. A sve miriši na čisto i vazduh sve reže. Milina. Eto kad do sada nisam već rekla, dobro da si me to pitala. :roll:

Kakav ti je komšiluk ? :fijuk:

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

@ Veca -- Ništa ... jedva čujem iz dečije sobe glasove i propratnu muziku neke igrice... evo sada mi je rekao - Call of Duty: Black Ops

ulete Mara

Jeste nekad imali bliski susret s nekim manijakom na ulici?

Nisam.. par budala sam u životu srela, ali manijake Ne!

kVeščN for bilo ko :lol: - Jesil' sama (noćas bila :astasad:) u toj prirodi ? :roll:

Izmenjeno od strane člana Glisha
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...