Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Izvor: B92

Beograd -- Pre nekoliko sati u tajnoj operaciji je uhapšen Milorad Komadić, za koga se sumnja da je Ratko Mladić, potvrdio predsednik Srbije. U toku DNK provera.

Prethodno je tu informaciju objavio hrvatski "Jutarnji list", koji se pozvao na policijske izvore u Srbiji.

Prema nezvaničnim informacijama, hapšenje je izvršila BIA, ali zvanične potvrde te informacije nema. Prema saznanjima dopisnika B92 iz Zagreba, hrvatskom MUP-u je potvrđeno hapšenje najtraženijeg haškog optuženika.

B92 je pokušala da u policiji proveri ove informacije i kratko nam je rečeno da je u toku provera identiteta i DNK analiza. Kako je za B92 rečeno u policiji, za potpunu proveru DNK-a analize potrebno je tri dana.

B92 nezvanično saznaje i da je osoba za koju se sumnja da je Ratko Mladić uhapšena u selu Lazarevo kod Zrenjanina.

Zagrebački "Jutarnji list" piše da je specijalna jedinica MUP-a Srbije u tajnoj operaciji na teritoriji Srbije uhapsila Milorada Komadića, ali se ne navodi tačan lokacija hapšenja.

Hrvatski list navodi i da je Komadić uhapšen zbog sumnje da je on u stvari Ratko Mladić. Hapšenje je navodno usledilo nakon dojave da Komadić raspolaže nekim "identifikacijskim oznakama Ratka Mladića kome je i fizički vrlo sličan".

Predsednik Srbije Boris Tadić održaće u 13.00 sati u Predsedništvu Srbije konferenciju za novinare.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 125
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Bili jednom neki politicari kojima se ratovalo. Bio jednom jedan visi oficir kninskog garnizona koji je pozeleo da bude vojskovodja. I jedni i drugi se "igrali rata" i poslali hiljade ljudi u smrt,

Kad prva kap krvi padne, nema više korektne strane. Nema pravednog, ni korektnog ratovanja. Nema pravednog i korektnog metka, noža, .bombe.. ni bajoneta. A prvu kap krvi je izazvao.. zapravo posle

Pustih suzu. Optuzuju ga da je kriv za to sto je mnoga bosanska majka sakupljala kosti svoga deteta po principu tamo glava, vamo ruka, onde potkolenica, ovde nadlaktica.. Da bi mogla da ga sahrani i d

Ona poruka Osami "ko se nije skrio, magarac je bio"...:lol:

Ma smiješno je više sve to...i meni lično ne znači ništa, nekome možda predstavlja stavljanje tačke na lične tragedije, zadovoljenje pravde. :roll:

Prodala ga Srbija zarad nekih viših ciljeva..a ti ciljevi su u pm dobri za bilo koju državu na Balkanu. :ajme:

Mene samo zanima slika sadašnjeg Komadića :uzbud: ...

I ko ga je vidio, neki seljak išao u atar i osjetio da se nešto sumLjivo dešava? ... u skromnoj kući skromnog rođaka Mladića. :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pazi, ni malo neverovatno mi zvuči tekst. Ni malo. Ono što sam napisao u prethodnom postu, nisam napisao napamet. Bukvalno dok sam ja započinjao pisanje posta, na RTS1 voditelj je, prekinuvši planirani redosled, pročitao upravo dobijenu informaciju da je Mladić u avionu za Hag.

Posle to nisam čuo, pa sam se pitao i da li me dobro služi sluh. Ova informacija iz "Pravde" mi zvuči veoma logično. A i vlast, policija se nije baš uzbuđeno ponašala. Kao, uvezli su se u sud u tri auta bez rotacije. Ma hajde.

Nego u članku mi samo jedno nije jasno. Što su bre objavili čestitku "princa" koju je uputio Dijamantu (pu, bem ga u ime)?! I to još je istakli u naslovu dela sa čestitkama i mišljenjima!?!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Де знам, живо ме занима да ли му је честитао на енглеском или како већ :roll: занимљиво је да вечерас на РТС иде и филм ''Крај приче о Младићу'' или тако нешто. Кад су пре стигли да га сниме и припреме за вечерас :roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Neverovatno je koliko ste zaludni i skloni teorijama zavere, trtomuđenju ili kako se to već zove. :lol:

Ok, uhapšen je, i treba da bude uhapšen, i živo me zabole kad, kako i tome slično.

Da je hteo da bude srpski heroj (a uveren sam da bi stvarno to bio za većinu Srba), baja je trebao da se sam spakuje, ode za Xag i kaže: "Evo me, tu sam, branio sam svoj narod kako sam znao i umeo. Sudite mi, neću da se krijem od bilo koga".

Bar mislim da bih ja tako uradio da sam na nejgovom mestu, jer najlakše je komandovati klincima i puštati ih da ginu, da se traumiraju zauvek i tome slično, a kad tvoje guzica dođe na red, e onda ajde malo da budemo 'ajduci. To je ona priča o brodu koji tone i nekim kapetanima koji ostanu da potonu sa njim. Ne podržavam nikoga ko se krije iza celog naroda. Lično, sve one koji to rade bih nazvao piĆ*icama.

Toliko od mene na temi dana, još bih dodao da mi je žarka želja da sve one koji imaju veze sa tim Lazarevom malo propustim kroz...šaKe*. :kez:

*interna fora :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Није то никаква теорија завере, већ много реалнија прича која је већ била испричана у случају Караџића. Сам Караџић је рекао да није ухапшен онда када су наше власти то објавиле али добро можда то и није више толико битно. Ионако пола тога што нам се сервира на телевизији нема везе са истином.

Хаг као хаг је већ испричана прича. Младић ће сигурно бити осуђен, цео процес ће бити пука формалност обзиром на досадашњу праксу. Биће врло занимљиво шта ће Младић изнети у Хагу и да ли ће то бацити неко ново светло на сва дешавања у Босни током деведесетих.

Да ће Србија икако профитирати од његовог изручења и неће и не треба очекивати ништа више од добијања статуса кандидата од ЕУ пред следеће изборе.

А то ко би шта на нечијем месту :roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Neverovatno je koliko ste zaludni i skloni teorijama zavere, trtomuđenju ili kako se to već zove. :lol:

...

Čuj Nindža, ja ti to gledam kao što ti gledaš, analiziraš, pa i balaviš (Mogu da reknem da ni meni žlezde ne miruju kad vidim Bojanicu.) o Velikom Bratu. Zabava miliona. I jedno i drugo, bez mogućnosti uticaja na događanja.

Nego, kad si već spomenuo:

Da je hteo da bude srpski heroj (a uveren sam da bi stvarno to bio za većinu Srba), baja je trebao da se sam spakuje, ode za Xag i kaže: "Evo me, tu sam, branio sam svoj narod kako sam znao i umeo. Sudite mi, neću da se krijem od bilo koga".

Baš me zanima da li vidiš Šešelja kao srpskog heroja?

Msm, on se sam spakovao i otišao u Hag, pa jel on baja heroj?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nego, kad si već spomenuo:

Baš me zanima da li vidiš Šešelja kao srpskog heroja?

Msm, on se sam spakovao i otišao u Hag, pa jel on baja heroj?

Baš sam danas komentarisao uživo - Šešelj još ispade najjači lik od svih hagovaca. S tim što teško može da bude xeroj jer je uvek bio jajara koja samo nahuška, pa zapali. :roll:

Nego, Veliki Brat! :uzbud:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Bombarduju sa svim ovim vijestima. :dry:

Svi nešto pametuju..ali ono što je meni onako zapalo za oko jeste činjenica da će Srbija biti kandidovana za članicu EU ..i to prije BiH. :blink:

Pa gdje je tu logika....mi opet zadnja rupa na sviralu...a Srbija svako malo prodaje ili dijelove zemlje ili na osnovu genocidnih pojedinaca dobija poene.:blink:

Ebeš ti takvu igricu. :ajme:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sasvim je logično da Srbija pre postane kandidat. Ovde bar funkcionišu institucije koje bi mogle nešto sprovesti.

Štos' tiče hapšenja, i meni je potpuno svejedno kad se ono dogodilo. Bitno mi je da je izručen, pa makar i prekasno. Mnogo mi je manje svejedno kad mi se u želucu javi osećaj da su svi deset godina znali gde je i nisu hteli da ga isporuče. Prilično je naivno verovati da je tek sad "pronađen" na osnovu bogtepitakakve dojave, moš misliti. :roll: Naši vlastodršci se i dalje igraju države, a građani su toliko navikli na držanje glave u pesku da su spremni progutati čak i ovakvu farsu.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Bombarduju sa svim ovim vijestima. :dry:

Svi nešto pametuju..ali ono što je meni onako zapalo za oko jeste činjenica da će Srbija biti kandidovana za članicu EU ..i to prije BiH. :blink:

Pa gdje je tu logika....mi opet zadnja rupa na sviralu...a Srbija svako malo prodaje ili dijelove zemlje ili na osnovu genocidnih pojedinaca dobija poene.:blink:

Ebeš ti takvu igricu. :ajme:

А по чему то БиХ треба да постане кандидат пре Србије? Дај нам реци па и ја нешто ново да сазнам :lol:

Ви тек треба да се бавите собом, нпр следи вам реформа правосуђа и мало покретања питања злочина који су чињени над Србима. То за почетак.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...