Idi na sadržaj
  • Kafanica

    Load More
    You don't have permission to chat.
  • Ko je prisutan na Portalu?   0 članova, 0 anonimnih članova, 25 gostiju (Puna lista)

    Nema registrovanih članova koji su trenutno prisutni

  • Današnji rođendani

    Nema slavljenika danas


  • Poruke

    • Evo kačim fotogragije, udaram sebi marketing. Oprobavam se u nečemu, što je meni ne baš blisko. Zato i jeste izazov..  Razmišljam o tetkinoj radosti, koja za dva dana puni 16.. koliko to dete meni nahrani dušu.. kada sam je pitala, šta želi za rođendan.. rekla je ''ništa.. samo zagrljaj''..  O baticinom 18-om.. kako se to ovde, na selu slavi, da bi se pokazao prestiž.. a mi imamo dogovor... ne smem da pišem kakav... da nešto pu pu ne ureknem.   
    • Trenutno i dalje Manifest, upravo izašla četvrta sezona na Netfliksu. Novi pronalazak je serija pod imenom Eureka, jako zanimljiva. O gradu specijalno formiranom da bi u njemu najsposobniji naučnici neometano razvijali svoj potencijal... i o US Maršalu koji u njega slučajno zaluta i dobije posao šerifa, koji ume ozbiljno da testira njegov zdrav razum, inteligenciju i sposobnost preživljavanja u ponekad natprirodnim okolnostima. Baš mi se dopala serija!
    • Kraj jedne epizode u životu. Za par dana imaću razrešena sva imovinska pitanja u vezi Bosne, i presečene nepotrebne kontakte sa nepotrebnim ljudima tamo... koliko god možda grubo zvučalo. Vreme je bilo da to ostavim potpuno iza sebe.
    • I dalje sam jedini član porodice koji nije tetoviran. Ustvari unuka i ja....mada moja ćera kaže-neće mala još dugo kevo, ne zanosi se.  A ćera i sin? Ma k'o Politikin zabavnik!!  Ne vredi više ni slike da stavljam....pitam je "Pa dokle više dete?"  -"Kad mogu tata i Srđan, mogu i ja "  Eto....ne vredi govoriti-ko voli-voli i gotovo. 
    • Sjajno   Sve po taman. Da je bolje ne bi valjalo  
  • Teme

  • Statistika foruma

    • Ukupno tema
      3324
    • Ukupno poruka
      137497
  • Statistika članova

    • Ukupno članova
      15715
    • Najviše prisutnih
      1940

    Najnoviji član
    smiksi
    Datum registracije
×
×
  • Create New...