Idi na sadržaj

Serije koje trenutno pratite


Preporučene poruke

Koje serije trenutno pratite i šta nam možete reći o njima? Vrede li truda ili da ne pokušavamo da ih tražimo u vrtlozima interneta? Dajte malo detalja koji bi nas mogli zainteresovati da ih pogledamo, ili nam recite zašto ih smatrate nekvalitetnim....

Pošto sam tv batalio skoro u potpunosti, jedini izvor za gledanje serija mi je internet. Trenutno gledam "The Big Bang Theory" (Teorija velikog praska), treću sezonu. Ne znam zašto, ali ovu seriju sam zavoleo na prvo gledanje. I, evo, na pola treće sezone, još mi nije dosadila. Trojici dosadnih naučnika bez života u komšiluk dolazi lepa devojka i počinje njihovo putešestvije kroz čudne i čudnije situacije. :kez: Ona ne razume njih, oni ne razumeju nju, ali sve nekako funkcioniše. Ako vam ne smeta da u pola stvari koje Šeldon kaže ne razumete ni reč, seriju vredi pogledati. Preporučio bih ili osudio još nešto, ali ništa drugo ne gledam na malom ekranu. :beyond:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 251
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Tamo u Niš (bre) nije bilo kablovske...pa se navukoh na seriju Pogrešan čovek.  Hrvatsko srspka serija. Radnja se paralelno odvija u BG i ZG... Tema  je odlična ali zato glumačka ekipa tako loše glumi

U nedelju, na rts 1 počela je nova serija Koreni po romanu Dobrice Ćosića. Ovaj roman je početak sage o porodici Katić  i za mene je to jedno kompleksno i vrlo upečatljivo delo. Prva epizoda sa odličn

Tamo na zapadu naleteh jedno veče na seriju Mentalist na tv-u i zalepih se za nju na prvo gledanje. Pomalo liči na Hausa, premda je sasvim druga oblast u pitanju. Lik je osobenjak koji primećuje sve š

Zakačene slike

Kao i kolega Faust, Zlocinacke umove na RTS-u, Bez traga i NCIS na Avali. Odgovaraju mi termini prikazivanja (jer je daljinac u mojim rukama). ... Umalo da zaboravim Prijatelje (njih ispratim 'kako-kad'). Lm, Zlocinacki umovi je serija u 'profajler fazonu', krimic, lako za gledati .....primila sam se na nju tek od nedavno. Bez traga pratim malo duze. Slican fazon, ali je zavrsetak neizvestan (nema hepi end po sablonu). NCIS reprizno gledam ...zbog Ebi :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mala nevesta na ruzicastoj tv :smeh: ,pocela sam da gledam jer jedna glumica nikako da se smeje i rekoh kevi,gledacu s tobom ovo sr*nje dok se ona ne nasmeje i tako...proslo je jedno dobrih 20 epizoda i gle cuda nasmejala se! Dok sam to cekala,navukla se...da bih saznala da ta serija ima preko 1000 epizoda i trajace sedam godina :wacko: . Nadam se da je neko pogreshio u obracunu.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jos jedna gleda Zlocinacke umove na RTS - u. Doduse, ja sam se ukljucila od pola i to samo zato sto sam zabalavila na Morgana, onog slatkog, dobrog, razvijenog, ocaravajuceg (i sto kaze moja sestra, ne jako crnog) glumca, pa sam nastavila da gledam ali zbog tematike. Naravno, ima noci kad ne mogu da spavam jer razmisljam koji ce mi ubica upasti u kucu i ubiti me: sekirom, lopatom, asovom, nozem, makazama ___________________________________ (dopisati po zelji) i da li ce me: ubiti, silovati, ubiti i silovati, silovati pa ubiti pa silovati opet, zapaliti, udaviti ___________________________________ (jos jednom dopisati po zelji).

Ako uhvatim, gledam Stjuardese na B92, i to po trideseti put. Serija je bas.. Golisava. Bas sam pitala kevu da li smeju da prikazuju golisave sise u podne, ali smo se slozile da nije ni bitno dok god se prikazuju.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Evo, počeo sam gledati Dexter-a "preko neta" i prijatno sam iznenađen serijom čija mi tematika i nije bila baš naročito privlačna. Apsolutno se može gledati, iako su leševi na sve strane. Sve je dobro upakovano. O čemu se radi? Čovek u tridesetim godinama je psihopata koji je našao način da svoju opsesiju ubijanjem zadovolji tako što će se rešavati društvenog taloga - ubija samo ljude koji su "zaslužili da umru". Duhovno je potpuno prazan, ne oseća nikakvu povezanost ni sa čim i ni sa kim, kroz društvene odnose u koje upada plovi pretvarajući se da mu je stalo.

Nije loša serija, vredi pogledati. :ok:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Poche' da gledam seriJal Walking Dead.

Ćim sam Ćula da amerikanjci poludeše za njom, odma' se nacrtah uz tV.. jer amerikanjci su zakon :hahaha:

neKlasičan hoRor...

TemaTika - njesra

Radnja fRst epizode - pa... ima priču.. ima zaPlet. npr Živo me interesuje ko je puc'o u onog jelena :( pa upuc'o i dete :(

i to dete glavnog glumca i Sare, koja je izgleda u pauzi snimanja BeKstva iz zatvora, došla da malo protegne noge i prohoda s'mrtvima :wacko::lol:

Šminka/Maska - fUntastična! mslm.. odVratna, ali fantastična.

Inače, ne volim te budalaštine od horora, ali... u ponedeljak ću (ako ne zaspim u 22:30) ipak pogledati i drugu epizoD.

Ako tada zaspim, pogledaću sigurno reprizu u utorak (u 02:20) tada ću sigurno bit' sigurno budna..

jer čekam Dextera :trep: u 03:15 :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...
  • 2 meseci kasnije...

"Serije koje pratite" i "Koje serije pratite", neTko upravo spojio :lol: bravo

ali :sapat: ima još jedna Omiljene serije

Hoću da kažem (ako treba i stoti put).. jedina serija koju pratim je Dexter

One koje sam tu i tamo umela da pogledam i propratim sOO:

Alijas

Broj3vi

Kraljevi Bekstva

Zločinački umovi

Milosrdna Grejs

Zakon i red

Medijum

Nečujno

Zločin

Telo je dokaz

Putnik

Kasl

Live

Kosti

Kao što sada u stopu pratim Dextera, ranije nisam propuštala

Bekstvo

Dosije X

Sopranove

...itakoto

Uzgred bar da kažem da se za mene u potpunoszi pobrinuo FoxCrime :) pa mi daljinski takorekoĆ i ne treba

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...