Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • 2 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...

Svide mi se avatar od Lady...... Ima nesto eroticno sa dozom ukusa.....:roll:

Svidja mi se i od Smucalice..... Kakvu samo simboliku pokazuje..... Iz cigala, urbanog, izbija cvet kao simbol prirode koja na kraju pobedjuje sve covekove napore da je nadvlada..... I ako se tu stvar perpedikularno komplikuje, deriyorne profanacije kao metafora i sublimacija se preplicu jedna za drugom kao neprekidan niz sa zavrsnim triumfom prirode....

Odavno se cvet, mali nezni, uzima kao simbol pozitivnih kreacija prirode i predstavlja pojam prkosa, slobode i nepokorivosti prirode coveku....

Do suza me je ganula ova simbolika te nisam mogao ostati nem na ovako sazimanje zivota, prolaznosti i nade za buducnost......

(sta sve uradi malo alkohola od coveka..... Pa to je sasvim drugi svet pred ocima.....:hahaha:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 godina kasnije...
  • 3 meseci kasnije...

Imam komentar za Gogin avatar. Nisam ga baš zagledala, pa sam mislila da je u pitanju nekakva riba (ima u akvaristici skalar, diskus). Tako nekako izgleda, sa tom mrežom :nempojma: :osmeh:

Sad tek vidim da je u pitanju modni detalj :istaja:

E, da ne ostane da ne navedem koji mi se sviđa... 

Sviđa mi se vesticarin, odma mi podigne raspoloženje :dance2:

Izmenjeno od strane člana Klo
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...