Idi na sadržaj

Preporučene poruke

dobro

uvek sam dobro kad obradujem nekog do koga mi je strasno stalo

potomak je skakao od srece kad je video nove cipele a kuma je bila ganuta ,iznenadjena i obradovana svojim rodjendanskim poklonom:cipelama

ovog meseca za mene nema niceg al` sta mari,kad vidis kako se dvoje ljudi bez kojih ne mozes da zamislis zivot raduju kao deca.... :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 2,5k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Ja sam dobro... Ja sam uvek dobro bez obzira na sve što me snašlo, na nogama sam... lupkam štiklicama iii... naoružana samo smeškom hodam kroz poslednje dane ove godine... :uredu:

Nisam otišla na trening. Čekala sam vesti o malenom komšiji, koji je vozeći se sa ocem na bajku, gurnuo nogicu u špic od točka... Obojica su se prevrnuli... Iza njih je bila najstarija ćerka...

Kako sam? Polako koracamo ka kraju svih muka..moje malo zlato se izborilo.. Posledice ce ostati..ostace neki stepen invaliditeta.. Ali je ruka tu gde treba da bude..kakva god.. Jos strepim, jos se

Zakačene slike

Ne znam ni sama...naoko presretno, uglavnom ok...iskrena da budem, grozno. :) Oni dani kad te sve nervira, kad ti nista ne ide od ruke, kad bi se ili zavukao pod jorgan i cmizdrio, ili obilazio kafane i docekivao zore da lakse zaspis. A ja nisam niti za jednu krajnost. Kad te neko razocara kao osoba, kao covjek, tesko je ostati ravnodusan. Niti bi se smijao niti bi plakao...ne mozes s njim, ne mozes bez njega...a nista nije slutilo na to da ces ikada razbijati glavu tome. I onda ti kazu "ma bicee bolje, proci ce, smijat ces se nekad tome"....da, znam, i sama dajem te glupave savjete kad mene ne boli...kad je moj bol prisutan, a minute kao sati, godine...kad san ne ide na oci...ne brinem mnogo o tome sta ce biti, nego se borim da trenutno savladam...a niti sam koga trazila, niti mi je neko trebao....gledas svoja posla, al dzaba....dodje djavo po svoje, i popije, i razbije...i jos ostavi ceh da platim...fale mi dani kad sam umjela da ne marim za nekim ko me dobro ocepi. Glupaca.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...