Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 398
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Dete mi jutros polagalo pismeni za B kategoriju. <--- Ponosni otac. Kao, nije mi ništa, a srce oće da iskoči.

Krenuo sam kuci, ali...pukla mi pedala i spao lanac, sleteo sam u kanal, ali nisam nista slomio..izgubila mi Zvezda i gladan sam..nemoj da brines ako mi se ugasi i mobilni, puca mi baterija..kad dodje

Ćera...

Zakačene slike

Trebim vaske, koljem curke, mlatim tepihe, perem kola, strojim bravce, skidam magiju, setam kucice, berem kukuruz, ispaljujem protivgradne rakete, orem njive, vadim krpompir, sabijam krticnjake, davim pacove, krpim krov, cistim septicke, presedavam kucnim savetom, surim prasad, cuvam decu, sisam travu, mirim brakove, tucam orahe, perem zidove krvave od komaraca, popravljam sarke na vratima, postavljam lokatore, kiselim tursiju, berem zovu, aplaudiram na sastancima, kacim zavese, placem na sahranama, kuvam na svadbama.

A ti, sta mi ti radis?

:smeh::smeh::smeh:

A ja pitah nakon ovog sms-a: Os me zeniti? (misleci kako je vredan, da pomognem..)

Odgovor bese:

Pa nemam vremena kad sve to radim. hehehe.. bar ti uzivaj kad ja ne mogu... :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

:hahaha::hahaha::hahaha:

e neka ti je rekao! reci sinu da ima sladoled/pivo od mene :)

Sad idem u of, ali da ti kažem, kada odemo negde, pa nas nude raznim pićima

i samo ja uzmem nešto od alkohola, a oni svi čisti trezvenjaci,

ovaj moj Biserko svaki put prokomentariše:

- Mi muški u našoj porodici ne pijemo! U našoj porodici je jedino mama alkoholičarka :kez:

:ajme:

ume taj mali svašta da nadoveže....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jedan od poslednjih u nizu,

pošto sam sms-irala za vreme tenisa

i smejala se ovom sms-u svo vreme i svaki put kad Nadal krene da tapka lopticu,

pomislila na ove reči:

''Nadal još nije ušao u teren :) ukupno provodi 3% vremena na terenu (računajući sve podloge) i kako može ovu prljavu lopticu od šljake da tapka, pa gura tu prljavu ruku u dupe pa se mazi po licu. Fuj kako mi je odvratan :)''

:hhh: :hhh: :hhh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...