Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Celodnevne glavobolje, što uopšte nije moj stil.

I onda moj dragi Pera majstor sve sredio, opravio...

Jesam rekla da ga obožavam?

Što je to zlato od čoveka, čudo jedno. :hhh:

Na poslu od silne galame nisam "čula" glavobolju...

Kako sam ušla u auto da stignem do mog omiljenog majstora, odjednom tišina i moja glavobolja se ponovo "čula na sav glas"...

Na kraju sam morala da popijem kafetin sa kafom :hhh:

Sada idem na još jednu turu smrzavanja pa u krevet.

Nadam se večeras boljem spavanju...a i sutra nije ponedeljak :bek:

2wjg.jpg

Majstor Pera radi dijagnostiku.

Nastavak uspešne intervencije možete pogledati ovde: KLIK.

Izmenjeno od strane člana Adrijan
KLIK
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 347
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Sablasna se ipak ne predaje! ​

Tema: Život i sex > Medicina, Ortopedija, Urologija, Udovi, Pedikir, Manikir i sex > Šaka, Dlan i polni organ > Veliki vs Mali Dana(s) 5. Jul 2011 08:00 Paparazzo saznaje:

Zakačene slike

Imam najbolje drugarice na svetu :srce:

Pošto obe znaju da sam danas bila usranog raspoloženja, a obe spavaju kod mene preko vikenda.. Popodne se jedna pojavljuje sa pljeskavicom i velikom Milkom i kaže: "Skidaj se i leži, gledamo Gospodara." :uzbud: Kakav seks, kakvi bakrači, dajte mi Gospodara :uzbud:

Stiže druga sa posla oko 11, donosi puuuuuuunu kesu kiflica i sendviča sa rođendana iz rođendaonice i punu kutiju raznih torti što je ostalo.

Pa kako da ih ne volim? Od kako su ovde danas, ja ne prestajem da se smejem :srce:

Pošto je novi dan.. :) Naš maraton "Gospodara" još uvek traje, drugarica mi kuva ručak sa sve domaćom supicom, sosom od paradajza i kuvanom piletinom.. Sve što volim, bez kolača, jer smo na dijeti obe :ggg:

Srcad moja :srce:

Eno je, hejtuje što su mi dlakave noge :ggg:

ypcq.jpg

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Na konkursu nas je bilo 6, a samo sam ja uradila zadatak iz matematike.

Za mene je to najprostiji zadatak i neshvatljivo mi je da učiteljice ne znaju da ga urade.

U zadatku je dat obim pravougaonika i jedna stranica, a trebalo je izračunati površinu.

Ja još ne mogu da vjerujem da to nisu znale da urade :blink:

290288532_8de2c54b64.jpg

Zadovoljna sam. :)

Rekli su mi da sam najbolje uradila test i pohvalili mi rukopis.

Na intervju sam znala sva pitanja.

Sad ostaje da čekam i vidim šta će biti.

hot_teacher_2.jpg

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Tema: Do kog ste zaključka danas došli?

nude.jpg

:ajme: ...upravo zaključih da sve ima svoju cenu...bem ti...(iju...da me ne čuje Veca!!)

Zovem drugara, koji se inače bavi umetničkom fotografijom, da ga priupitam da li bi voleo, želeo, mogao i hteo da obavi fotografisanje....tek će on (nisam ni završila rečenicu do kraja)

-"Može ali to ima cenu!"

-"Naravno, nisam ni mislila da bude za dž..:kez:"

-"Daaaaaaaaaaa, ali cena je da mi konačno budeš model.."

...

:roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...
  • 2 meseci kasnije...
  • 1 mesec kasnije...

 

 

Adrijan, on 26 May 2014 - 02:29 AM, said:

Da li je tome kriv nedostatak drugog prostora ili je nešto drugo u pitanju, no moja iskustva sa temom su znatna. Do sada sam "ono" radio u više od dvadeset različitih automobila, od kojih je jedan bio "njen". :hahaha:

Čini mi se zanimljivo navesti da su na spisku Citroen DAK i Zastava Poli. Za one koji ne znaju o čemu se radi, prilažen par sličica, uz napomenu da su to teretna dostavna vozila sa odvojenim prtljažnim prostorom od vozačke kabine.

A zanimljivost s njima u vezi je ta, što su se radnje obavljale i napred i nazad, a i na haubi. Nazad, predpostavljam, svi možete da zamislite kako. Ono, karton, ćebe, higijene radi, pa udri, ali ne znam da li imate predstavu koliko je napred skučen prostor!? Čak je manji i od zadnjeg sedišta Peglice, koje je takođe isprobano. Iako sam tada imao 25 godina i isto toliko kila manje ipak je najvažnija stvar za takvu aktivnost ono što je Kekec stalno pevušio.

 

dirty%2Bmind%2Btest%2B%25283%2529.jpg

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...