Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Dve stvari.

Komšija, vikendica do moje, konačno je nakon dva meseca bolovanja počeo da se oporavlja do te mere da je ustao iz keveta. Čovek koji ima 78 godina, duhovit i uvek nasmejan, jedan od retkih starijih ljudi koji nije "pre podne besan na samog sebe a popodne ne ceo svet". Drago mi je da će mi i ovo leto praviće društvo tamo. Ustvari ove godine ću više ja praviti duštvo njemu. Samo nek je on bolje, mi ćemo mu sve odrađivati-zaslužio je svojim osmehom i velikim srcem.

Drugo-večeras ću se malo vratiti u neke lepe dane mladosti na koncertu Prljavog kazališta. Nadam se da će osim novih pesama čuti i po koja iz "onog vremena".

Ima još lepih događaja danas...al o tome ne bih ovde....:astasad:

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 583
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Dobila sam posao za stalno      

Moj učenik... Učiteljice ja više volim kad me vi učite, nego ona učiteljica što je bila umjesto vas

U petak sam se družila sa mojom dušom i pričala mu Snežanu i sedam patuiljaka sve do u besvest... trebalo je da ga uspavam,  a na kraju smo đuskali po sobi dok je njegova majka mislila da mi buva

Zakačene slike

Konačno je prevladao razum.

Nisam obožavalac fudbala ali gledaću jednim okom utakmicu.

Ono što me obradovalo je da je konačno neko trezveno razmislio, sabrao, oduzeo i doneo pametnu odluku.

Skraćeni časovi u novosadskim školama zbog utakmice Srbija-Hrvatska

U skoro svim novosadskim osnovnim školama u petak će biti skraćeni časovi zbog fudbalske utakmice Srbija–Hrvatska, dogovoreno je na sastanku Aktiva direktora osnovnih škola.

Ovu informaciju je "Dnevniku" potvrdio i predsednik aktiva Svetozar Kozarov, koji kaže da je bolje da đake puste nešto ranije, nego da beže sa nastave.

"Đaci su nas danima pitali da li ćemo ih pustiti da gledaju utakmicu. Bolje i to nego da nam prave haos i beže sa časova. Neke škole su skratile nastavu, a u nekima se neće održati poslednji ili poslednja dva časa u popodnevnoj smeni. Ne vidimo ništa loše u tome i sigurno da zbog toga neće propasti država, a i utakmica je od nacionalnog značaja", kaže Kozarov.

U školi "Prva vojvođanska brigada" neće skraćivati nastavu, ali će đake pustiti poslednja dva časa. Direktor škole Dušan Kosanović navodi da će nastava biti gotova u 17 sati, da bi đaci stigli kući na utakmicu koja počinje u 18 časova. I on smatra da je ovo bolje rešenje, nego da se beži sa nastave.

Međutim, neke škole nisu popustile pred "utakmicom svih utakmica", pa će tako u Osnovnoj školi "Žarko Zrenjanin" nastava biti redovna popodne.

021.rs

Neka bude nerešeno ja ću biti srećna! :hhh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Micekova ''petarda'' iz Sveta oko nas.

Za sve postoji prvi put.

Tako da je samostalno sedeo i učio.

Pomogla sam mu, objasnivši mu,

na koje načine može se ''izvori sa lekcijom''.

Bez ičije pomoći.

Bez muke - nema nauke.

''Mama, ali ja najviše volim matematiku!'' :kez:

''Znam, mili, ali i za matematiku je potrebno žuljanje guze'' :)

Savladao je gradivo,

dala sam mu do znanja da

iza svake svoje ocene ''stoji'' samo on

i uloženi rad.

Tako micek donosi svakojake ocene,

pretežno 5-ice.

(fali nam dvojka, da upotpunimo kolekciju :lol: )

Svoje ocene, i to je najbitnije :uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Paaa 2-3 stvari :kez:

1. Kad sam otisla s drugaricama na kafu, pa je jedna donela 10 boja lakova, da me nauce da razlikujem boje, jer sam ja pomalo daltonista i poklonile mi to "da vezbam" :smeh:

2. Kad sam se vratila kuci i ugledala 20 subcribera, sad cekam odgovor od yt za partnerstvo! :kez:

3. Cale ce izgleda uskoro poceti da radi.

4.Naucila sam najzad jednu tesku pesmu :uzbud::uzbud:

i takooo :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Prvi ''pravi'' u ovoj godini.. :balavi:

Ohrid otvorio svoju ''radnju'' u Velenju, ja vidjeh i naravno, morala probat odma.. necemo o tome, da me i bez sladoleda treslo od zime ko psa.. :roll: one noge ispred mene (mama) rekle su da nisam normalna al et.. to smo vec utvrdili.. :lol:

dsc0168.jpg

Izmenjeno od strane člana Morpheus
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...