Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno ......................................................................................... mada, uskoro ću (neke od nj)ih zalepiti po zidovima nekog od izložbenih paviljona Novega Sada.

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima.. Dodji pa opipaj. Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. pa da ne budem ba

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe. Samo što bih fausta zamolila da izabere sl

Zakačene slike

OndaK Stars da krenemo :kez:

-Koliko si ispita polozila?

-Jebes li sta?

-Koga bi sutnula odavde?

-Jel me najvise volis od svih ovde :roll:?

-Jesi imala susret s nekim nadprosecnim, da ne kazem velikim?

-Koliki je bio? :lol: ako si merila :lol:

-Kad cemo na kafu?

-Kad u gey klub?

-Sta mislis o Letargiji?

-Koju forumasicu ne volis?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ko me jebe, sama sam trazila :ajme:

Letargijo:

1. Mislim da sam to vec rekla. Teodora.

2. Mrzi me zato sto sam ej ispalila brdo puta za vidjanje, a osmislila mi je jako dobar provod. Tako dobar da komotno mogu i moze i ona da zaboravi na muskarce :smeh:

3. Ne podnositi je teska rec (ili dve). Nema niko koga ne podnosim :beyond: Jedini koga nisam podnosila je Egzotik, ali je on ispricana prica.

4. Najvise? A jbt, ja kad pocnem da nabrajam, nece biti kraja do sutra. Meni je vecina forumasa nezaobilazna kad citam.

Ne smaraju pitanja, no frx. Al' ovde nema pravog odgovora, svakako ce pitanja biti jos :smeh:

Lepa Maro:

1. Ocistila prvi semestar u januaru, dala 5 ispita, prosek ravno 9 :cica:

2. Jebu mene u zdrav mozak, racuna li se? :kez:

3. Sutnula? Ne bih nikoga. Ono sto me ne interesuje, ne citam :beyond:

4. Naravno :stid: Al' nemoj da kazes Sun, ostavice me :smeh:

5. Aha.

6. Skoro 30 cm. 28 cm, tacnije :kez: I nisam merila, sam mi rekao. Ne verujem da je lagao, cenim da je bilo toliko :kez:

7. Kad se javis. Rekoh ti da ovog puta nema vrdanja. Samo da me nahvatas u gradu.

8. Tamo cemo za vikend (jedan). Pa da se urokamo.

9. Kao sto rekoh, mislim da je antiprotivan i da namerno svira kurcu.

10. Nema forumasice koju ne volim. Ono sto znam, to volim. Osobe koje ne znam, ne mogu ni da volim ni da ne volim :beyond:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

:blink: triEs cega ?

Poslednja zivotna istina koju si naucila?

Tri ispitna pitanja kojih se setis?

Poslednji raskid bio je zbog?

Ko (kod tebe) ima vise sanse: lep ili uporan?

Je l' ides na pijaC?

Kol'ko ti je spala alkoska forma?

Koja je tajna tako wepe, gwatke, mekane (pa akuJz 'oces) i eroCke kozze :stid:

Ko ti pere ledja ?

... i tako ?

Sta ti mislis o krizi budzeta u SAD-u i da li bi za ostatak sveta bilo bolje da Amerika propadne ili da se oporavi?

....

:ljubac:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

1. Dzeri, ja sam tebi rekla za to prosle godine :kez:

2. Ne znam bas da l' je poslednja, al' se ove svakako najvise pridrzavam. "Ne oslanjaj se na nikoga, osim na sebe."

3. "Sta je lokalizacija?" - srpski

"Tri konceptualna pristupa verovatnoci?" - statistika

"Sta je transverzalno istrazivanje?" - razvojna psihologija

4. Poslednji raskid je bio jer nije zeleo da se vezuje, a ja sam, bogami, krenula djonom. Jbg, zaljubila sam se prebrzo.

5. Kod mene lepi ni nemaju neku sansu, ne padam na lepotancice. Uporan.

6. Idem, jasta. Ovde na selu retko zato sto uglavnom moram rano da ustanem, nego se ja lepo udidim, namestim i skockam pa picim na Limansku koja radi i kad ja ustanem :girldance:

7. Auuuu, to mi je najveca gre'ota :( Popijem tri piva i ja vec zujim kao bumbar. Ili, ako nije pivo, popijem manje od litre spricera i mogu da se pozdravim sa pamecu :( Tuga je pregolema.

8. Tajna ovako lepe koze je u mazanju. Mazanju, mazanju i samo mazanju. Vec sam spominjala davno da nema sanse da se posle tusiranja samo obucem, vec da podrobno moram kremom da se namazem, a to praktikujem sigurno 6 - 7 godina unazad. Probala sam par puta da se obucem i ne namazem.. Dzaba, svrbi me koza, osecam se kao sugava. Bekutan voli moju kozu i moja koza voli Bekutan :srce:

9. Sama. Mogu da dohvatim :treptrep:

10. Ovako? :ljubac::kez:

11. Mislim da ta kriza budzeta ne moze da se meri sa krizom budzeta vecine zemalja, stoga, nemaju sta da se bune :kez: Ko im jebe kevu kad su blesavi, pa Kinezi mogu da ih vrte kako im se cefne na konto svih silnih izdatih menica i obveznica koje su u posedu Kine. Za ostatak sveta bi bilo bolje da Amerika pocne da gleda malo svoju politiku a da mane druge.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Aiko. :astasad:

Ovako Teić....

1. Zašto voliš Maru više od mene? :(

2. Je li to zato što je starija pa misliš samim time da je iskusnija? :dry:

3. Hoćeš li sljedeći put učiniti sve da mož' da se vidimo? :toljaga:

4. Ako odeš sa Marom u gay klub i vidiš je da se ljubi sa tamo nekom, da li bi došla odmah online i nama saopštila? :uzbud:

5. Zašto kukaš da ti je ljepše doći kući, kad je studentsko doba najljepše? :dry:

6. Misliš li da nije bitno mjesto (vc ili nsportal) ...nego da su samo bitni određeni ljudi da bude lijepo?

7. Šta te automatski gasi na nekom muškarcu? (neka osobina njegova)

8. Kojom brzinom (najvećom) si se vozila u nekom prevoznom sredstvu?

9. Šta misliš o Ninji? :lazy:

10. Šta misliš o Valter? :lazy:

:trep:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Aiko :treptrep:

Mislim da bi jako dobro.. Upala :stid: Juuuu, sine, kol'ko meke koze.. :balavi:

Sun:

1. Gde si procitala da je volim vise, to je dezinformacija! Ja vas sve volEm isto, vi ste moje zene :kez:

2. Godine nisu problem :treptrep:

3. Sledeci put ce biti para, uvek u steku imam bar za busku :kez:

4. Kakvo je to pitanje? Naravno da bih :smeh: Naravno, u slucaju da ta devojka ne budem ja, pa da sam u mogucnosti da dohvatim telefon :smeh:

5. Ja obozavam moju kucu :) Uvek mi je draze da budem kuci nego u gradu. Ja sam u gradu da ucim, i tu obavezu savesno obavljam. Izadjem jednom u mesec dana :beyond: A samo studentsko doba je onima koji imaju 19 godinica, ja sam ipak malo starija, pa planiram da ga zavrsim sa nekih 27 godina, dok se oni nadaju da ce ga zavrsiti kad dodju u moje godine.

6. Aha. Ako su ljudi "moji", nije mnogo bitno mesto. Medjutim, mene za taj VC veze jako puno lepih uspomena, puno dragih ljudi i puno kontakata. Zao mi je sto je zbog neozbiljnosti taj forum propao.

7. Automatski su to smrad i nadobudnost. Ranije bih rekla i krezubavost, ali na neke osobine naviknes.

8. Mislim da nije preko 140 km/h kad je drugarica bila mrtva pijana i tom brzinom prosisala kroz selo. Sve bi to bilo drugacije da sam ja bila trezna, pa da sam je zaustavila, al' ja sam spavala na prednjem sedistu. Nikad vise to nismo ponovile, i dan danas zahvaljujemo Bogu sto nije bilo nikoga na putu i sto smo imale srece.

9. Ninja je jedno srce vel'ko. Volim ga i kad je nadrkan, i kad je veseo, i kad je namcor, i kad zapadne u sevdah i melanholiju.. Mislim da je jedan od kvalitetnijih forumasa koje sam ja imala priliku da citam. Bas zato mi ostaje prilicna gorcina sto nisam bila taj dan u NS - u kad ste se upoznali i vas dvoje, mozda bih ga upoznala i ja. Ume i on da bude antiprotivan, ali kontam da je sve to u pokusaju da bi se islo protiv vetrenjaca :kiss:

10. Valter je jedna bitanga :kez: Ume da bude prilicno na svoju ruku, ali je dobrica da ga mazes na 'leba. Jedno vece u NS - u smo se super proveli, tako da, mogu reci i da nije dosadno u njegovom drustvu. Kad sam pocela da dolazim na forum, uglavnom nisam mogla da ga pohvatam sta pise, jer mi je njegov stil bio nejasan. Onda vise nisam biJo malji deca, pa sam skont'o :kez: Ume i on da pisa uz vetar :kiss:

Elac:

Vise ne gledam "Gospodara prstenova" pred spavanje, al' to odavno :kez: Uspavljujem se uglavnom uz knjigu, da li zbog ucenja, da li zbog citanja iz uzitka, a ako ne uz knjigu, uspavljujem se uz razgovor telefonom. Jedan decko koji bi mi metn'o ima obicaj da me zove posle ponoci :kez: Najradije se uspavljujem uz mastanje o nekim stvarima koje se nisu, i koje se nece desiti.

Jesi l' to htela da me pitas prosli put? :kez:

Izmenjeno od strane člana Starsica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Bez neke krajnje namere, znam da je to mene neko pitao, Maski valjda, pa sam ja to pitanje ponavljala kao neko koje je dobro. Moje samopouzdanje je.. Slabo. Nekad sam se trsila da je dobro i veliko, sad znam da nije. Moja spoljasnost mozda samo izgleda kao da sam kurcevita, zapravo sam kao lane. Mnogo su me povredjivali (a koga nisu) i neke stvari, ljudi i dogadjaji su na meni ostavili neizbrisive tragove zbog kojih ponekad i jos uvek ne mogu da se sastavim, iako sam vrlo samosvesna i retko sebi dozvoljavam da ne vladam sobom ili situacijom, i valjda zbog toga ljudi kontaju da imam samopouzdanja kao planina. Ljudi koje me poznaju to i znaju. Npr. ja sebe uopste ne smatram posebnom, ili ne znam ni kako lepom. Znam, sa druge stvari, koliko mogu i za sta sam sve sposobna, ali je to kod mene vecinom baceni potencijal, posto to ne koristim :kez: E sad, samopouzdanje ne koristim kao ekvivalent za otvorenost prema ljudima :beyond: To sto sam ekstrovertna ne znaci da nemam samopouzdanja.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da mogu, vratila bih vreme i promenila neke svoje postupke. Moj problem je sto sam brzopleta i mahom mi nije parola "Tri puta meri, jednom seci" vec odmah secem. Ne znam, mislim da nema nista toliko drasticno sto bih menjala, sem nekih poteza koji su me i kostali da ostanem bez dubljih osecanja onih osoba koje sam volela jer sam nagla, ili, sa druge strane, sto umem previse da odugovlacim.

Pravih prijatelja? 8 (bez ikakvih pokusaja sala :kez: )

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Neki signali su nepogresivi. A posto ja vecinu i ne umem da prepoznam jer u svemu vidim zajebanciju, moraju i da mi crtaju. Tako, sto se tice ovog poslednjeg, sasvim je logicno sto to mislim jer mi je rekao da to, u krajnjoj instanci, i zeli.

Nema nekog posebnog trenutka. Mislim da sam dosla u godine kad bi mi metn'o svaki koji je sa mnom, jer se to, uostalom, i podrazumeva :beyond: Za ostale koji disu i uzdisu.. Ne bih znala. Ja to, kao sto rekoh, uglavnom ne umem da ocenim/procenim.

A gde bi ti da budes? :treptrep:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kako ga ne bih vidjala, kad mi je komsija :kez: Nas dvoje smo u istom drustvu, to je moj najbolji drugar, bas smo sinoc bili zajedno :) Hocu, naravno, cim ga na'vatam :kiss:

Nisam lose, u frci sam teskoj zbog ucenja, a ne znam kako cu ove nedelje sve obaveze da uklopim. Ide faks, necu da baksuziram. Deo ispita ce sigurno ostati za septembar, a na leto planiram da posetim Sloveniju, cisto da znas ;)

Sutra cu da pokusam da menjam, ako mi daju druge. Missim, ni ne vidi se na njima da su nosene, to sto sam ih nosila 20 koraka ne moz' da napravi nepopravljivu stetu :kez: Ako mi ne daju druge.. Jbg, natrpacu vate, pa ako se ne slomim sa stiklom od 12 santima, javicu se :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Evo da ti učinim :pljuc:

Zašto si upisala faks, tj zašto nisi kao što svaka žena treba ostala kući, naučila da kuvaš, mesiš, razvlačiš pite i udala se u 19 :pljuc:

Kad već studiraš, šta studiraš?

Da li bi ti smazala Aikinog Zeku raspa.gif

Omiljena pesma?

Omiljeni pisac?

Čitaš li eF?

Šta ti misliš, zašto supermen, spajdermen i ekipa nose gaće preko lona, je l' to neki modni trik il' misliš da su polupani :pljuc:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jao, ti si divan :trep:

1. Faks mi je bio i ostao najveca zelja, sad vec ispunjena. Ne bih sebi dozvolila da ostanem neispunjen potencijal po pitanju utroska inteligencije, jer neko ko je spreman da ovoliko ulozi ne treba da propadne kao "klasicna domacica". Ako mi nije bilo glupo da ga upisem u ovim godinama, to valjda govori koliko sam ozbiljna i po pitanju njegovog zavrsavanja, kao i po pitanju toga koliko to volim. Ne bih se nikako udala tako mlada. Ja sam naucila da kuvam, mesim i razvlacim pite jos sa 15 :pljuc:

2. Studiram sociologiju.

3. Ne, ne bih smazala Aikinog zeku.

4. Omiljena pesma? Nemam jednu omiljenu pesmu :beyond: Ali, prva koja mi pada na pamet je "It's no good" od Depeche Moda

5. Omiljeni pisac mi je Tolkin. Mislim da imam sve od njega sto je prevedeno na srpski jezik.

6. Sha je eF? :hmm:

7. Mislim da im je mnogo prakticnije tako. Zasto? Zasto sto budza dodje lakse do izrazaja, jer odmah pomislis zasto bi nosili gace preko pantalona.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

1. Da, volim epsku fantastiku :kez: Pred Tolkina, volim i Praceta da procitam, "Hari Potera" sam procitala 5 - 6 puta, ne pamtim vise, sledeci su mi Isakovic i Klark.

2. NeP. Ne 'vatamo HBO :beyond:

3. 168 :rainbow:

4. Jesam. I dobila ga nazad odmah.

5. Ne lazem :beyond:

6. Zapravo, zubar je jedini doktor kojeg se ne bojim. To objasnjava cinjenica da sam protezu nosila 5 godina, pa sam bar jednom mesecno morala da vidjam zubara.

7. Kad kazes divljac, mislis na tanjiru ili ovako? :kez:

8. Omiljena riba.. Nemam omiljenu ribu, jedem samo morsku.

Ne, kanda je tebi dosta za danas :lazy:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...