Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Koliko si fatalnih ljubavi imao? Ono, da ti srce ispadne, luta danima po prašnjavim cestama i nekako nađe put kući. :(

Šta misliš u kojim segmentima se ti i ja nikada ne bi slagali? :lazy:

Kad ćeš prestati da mi otimaš prijateljice na fejsu i uhodiš? :lazy:

Šta ja znam, cico. Više od jedne, verovatno. I nisam siguran da je uopšte pronašlo put do kuće.

U "Šako Polumenta i ekipa" segmentima, sto posto :hahaha:...a za sve ostalo bi se već nekako snašli :treptrep:.

Ja stvarno nemam pojma o čemu pričaš i molio bih te da navedeš dokaze kojima bi potkrepila svoje gnusne tvrdnje koje se ne baziraju na realnim činjenicama. Ua! :pljuc:

--- Update ---

Još neštA, koliko imaš kila :pljuc:

Varira...od 88-91. :pljuc:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno ......................................................................................... mada, uskoro ću (neke od nj)ih zalepiti po zidovima nekog od izložbenih paviljona Novega Sada.

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima.. Dodji pa opipaj. Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. pa da ne budem ba

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe. Samo što bih fausta zamolila da izabere sl

Zakačene slike

Jaooj, zaboravila sam da pitam - a jesi li bio necije pilence, iliti piletina? :treptrep: ............. Koliko je godina bila starija od tebe?

Da (što si dosadna :pljuc:). 6 ili 7 godina, tako nešto.

--- Update ---

Trenutni posao?

Sta mislish o Soraji?

Kakvoj zeni tezis u zivotu? (al sam sklopila pitanje) :kez:

Texničar ptt saobraćaja.

Devojka je promašila zlatno doba za svoju ličnost jedno 15-ak godina. Rođena dizelašica. Ne bih je pipnuo ni strujom.

Ma otkud znam. Onoj sa kojom mi nije dosadno. :pljuc:

--- Update ---

Kad odeš u pekaru i pojedeš burek/pecivo i sl., da li oližeš poklopac od jogurta il' ga onako neolizanog baciš? :pljuc:

Ovo je psihološko pitanje i pokazaće da li si maČo men il' si šonja :pljuc:

Oližem. Greota je da se baci. :pljuc:

Sledeća jeeeeeee...Orion lady.

Š'a ima? :pljuc:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ok, dobar je, razmenjujemo tako neke misli, ne pricamo (bash) sami sa sobom ...

Ima li (po tebi) *forumashenje negativnih dejstava - i kojih?

Edit:

Pitanje za oboje a :ljubac: za A

Negativna dejstva? Manje gledam tv, ako je to negatvno dejstvo. Manje čitam, što je sigurno negativno dejstvo. Prisustvujem izlivima lažnih emocija određenih foliranata koje bih u tim trenucima najradije spucao šakomuglavu (da nisu žensko, a i takvi muškarci mogu da se podvedu pod "žensko"). Kad bolje razmislim, bio sam kao Alisa u zemlji čuda na tom prvom forumu - svi su mi bili super i svima sam verovao sve što kažu...bar neko vreme.

Što manje znaš, manje te boli glava. :pljuc:

A sadaaaa...AiiiiiiiiiDa!!!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sta se deres za Boga dragog, nisam bila tu! :dry: I sto opet ja! :toljaga:

Ok, dobar je, razmenjujemo tako neke misli, ne pricamo (bash) sami sa sobom ...

Ima li (po tebi) *forumashenje negativnih dejstava - i kojih?

Ma sve ima svoje + i - strane pa tako i ovo sve, al posto sam ja tu da se zabavim, da mi prodje vrjeme i da ''vidim'' drage mi osobe, znaci.. forum je za mene jedan veliki + .. a sto se - tice.. ne da mi se sad razmisljat pa cu reci da ih neJma.. :fijuk: ..popravljam: jedan veliki - je kad se ja iznerviram zbog procitanog.. pa to ti je.. :dry:

Š'a ima? :pljuc:

Sta trebas? :uglavu:

p.s. ValterU .. :ljubac:

Izmenjeno od strane člana Orion Lady
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kakve boje je veš koji imaš trenutno na sebi?

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima..

Iiiiiiii od kog je materijala? :andjeo:

Dodji pa opipaj. :dry:

Sliku u kupacem :uzbud: Sliku u kupacem :uzbud:

Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. :jok: pa da ne budem bas spilferderber, ''dokazacu'' slikama odgovor na prvo pitanje.. ;)

dsc05021.jpgdsc05028.jpg

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...