Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno ......................................................................................... mada, uskoro ću (neke od nj)ih zalepiti po zidovima nekog od izložbenih paviljona Novega Sada.

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima.. Dodji pa opipaj. Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. pa da ne budem ba

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe. Samo što bih fausta zamolila da izabere sl

Zakačene slike

a roditelji su mi iz Bosanske Krajine.

:hhh:

kompaje, jesam ja tebi cestitala 8.mart? :fijuk:

pa ako nisam evo sacu i puno para, sexa, tudje zene.. :oki:

da te jos pitam.. zasto si onako cvrsto odlucio da ne pises vise na onom forumu? da li te je na to naterao neki post neistomisljenika, eventualno kosovousrbijaofil, neki postupak moderacije, forumskih otaca ili tko?

Konkretno molim, no vrdanje.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

:hhh:

kompaje, jesam ja tebi cestitala 8.mart? :fijuk:

pa ako nisam evo sacu i puno para, sexa, tudje zene.. :oki:

da te jos pitam.. zasto si onako cvrsto odlucio da ne pises vise na onom forumu? da li te je na to naterao neki post neistomisljenika, eventualno kosovousrbijaofil, neki postupak moderacije, forumskih otaca ili tko?

Konkretno molim, no vrdanje.

Nisi mi čestitala 8 mart:dry:

Za ove ostale želje 'fala i đe čula i đe nečula:kiss:

E sad, pošto je 'onaj forum' već završio svoje (ostaje samo da onaj ko zadnji izađe ugasi svetlo), mogu da kažem a da ne bude da sam ga na neki način minirao:

prekinuo sam aktivno učešće zbog pravila koja su zavladala, a koja su, po meni, bila i protiv pravilnika foruma a i protiv nekih korektih odnosa.

Konkretno: dešavalo se da mi se briše post.I to je normalno, za to služe moderatori.

Nekad sam mislio da je nepravedno da mi se briše iako nisam nikog vređao, a post mi obriše lik, tada moderator, kojem je uvrediti nekog kao dobar dan.No moderatori moraju postojati i naravno da imaju svoje viđenje i da moram prihvatiti takvo stanje.

Više od brisanja mi je smetalo prepravljanje mojih postova.

Ako ima razloga da se prepravi...molim.Ali, ako se potpuno promeni smisao onog što sam napisao onda ga treba obrisati i mirna Bačka.

Evo ti jedan primer: zapodene se rasprava da li je u redu da vladika vranjski Pahomije (onaj što baš voli malu decu), kupi sebi neki besni terenac kao službeno vozilo.

I idu ti postovi treba-ne treba, i ja prokomentarišem nešto ovako:

'Naravno da treba da ima takav auto jer mu je episkopija na takvom terenu a i episkop je pokrovitelj nekih dečijih igara, a poznato je kako Pahomije voli decu'.Naravno da sam aludirao na pedofiliju za koju vladika nije osuđen samo zato što je sud namerno odlagao proces do zastarevanja slučaja.

E sad kad moderator izbaci ovo boldovano post je u suprotnosti od onoga što sam ja hteo reći.

OndaK ja predložim, na temi predviđenoj za to, da se ne menjaju sadržaji postova nego da se obrišu.To sam dva puta predlagao.

Tadašnja administratorka se obrecne na mene da ne postavljam takve predloge javno, nego da se njojzi obratim:blink:

Pazi q... u kožnom kaputu :hahaha:

E sad još nešto interesantno: jedan član podrži moj predlog, a na njega se, sa istim obrazloženjem, obrecne jedna mlada dama, sveža moderatorka.

Bilo mi baš krivo što se ta mlada dama ugledala na moderatorku a nije razmišljala svojom glavom.A baš pametna i obrazovana cura.

Posle nekog vremena vidim da su ti predlozi obrisani.

Znači nema majčin sine da ti predlažeš nešto ako administratorki ne najaviš:lol:

Eto to su razlozi mog neučestvovanja na 'onom' forumu, nadam se da sam bio jasan i detaljan:kez:

Kad bi i ovde zavladala takva pravila pokupio bih se u roku od odmah :uredu:

Ako hoćeš i imena :fijuk:...

boldovano je trebalo biti:' a poznato je koliko Pahomije voli decu'

Izmenjeno od strane člana kompaj
pojašnjenje
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

jbt.. dok ja napisah pitanja promeniše se i igrači ... i igranka :lol:

sorry Kompaj, džasT min'T

_______________________

Boginjo u znaku glizanachkom.. 38748286a26085dc2c74d0cc4a4dc9b9.gif

dumam dumam.. pa vidim, skoro da nemam šta da te pitam.. sve znam

zapravo ne znam skoro ništa, al' skoro sve mi je jasno k'o dan :uredu:

Ipak.. pitala bi te nešto, što mi nije sasvim jasno.

Kada si se pojavila na VCaffeu.. nisam te prepoznala kao blizanca.

Ili mi se (u)činilo, ili si stvarno bila nekako tiša.. stidljivija.. nenametljivija.. daleko drugačija nego što si sad.

3e04fd9f.gif

Koja si dekada blizanačkog znaka: I II ili III ?

Koliko se pronalaziš u astrološkim opisima i tumačenjima našeg znaka.. i nas?

Da li mi se (u)činilo da ti je trebalo malo vremena da opustiš prstiće.. i zauzmeš prepoznatljiv "frontalni" stav?

Vidim, masu ljudi lično poznaješ, gotiviš, voliš.. i sa skoro svima si ok. Da li bi bila ista i da nije tako?

hi5.gif

Da ne ostanem duzna odgovor mojoj glizanchici...:kiss:

Da, bila sam tiha, nisam htela da se upustam u neka kuckanja dok nisam stekla citanjem sliku o svima koji su svakodnevno bili prisutni.

Rodjena sam 07. 06. pa ti vidi gde sam ja tu, posto se bas i ne razumem mnogo u ' oroskop :lol:...dovoljno mi je da znam da sam tipican blizanac :kez:

Da, trebalo mi je vreme, vec napisah na pocetku da " vidim s kim imam posla" jer je to bio prvi forum na kom sam bila aktivna.

Opustila sam se pre nego sto sam upoznala vecinu clanova, doduse tek kroz virtualno druzenje sam shvatila da zaista zelim da ih upoznam licno...i sve ih volim :srce:...samo sam jednu osobu upoznala sa kojom posle nikad nisam ni rec razmenila ( nije mi se svidela :lol: )

Eto :cica:

Kompajeeee :aaa:

Jesi nekad nekog izneverio ( na bilo kom polju ) ???

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ae da se upoznamo :treptrep: Koliko imas godina, bracno stanje, da li si i ti bio na VCF, i kako ti se dopada na NS PORTALU? (ovo poslednje pitanje sam morala da maznem Gogi) :strikeraj:

Imam 34, uskoro ću 35 godina

Razveden sam.

Nisam nikad bio na VCF, ni u prolazu.

Skroz mi je dobar NS portal, ali mu malčice fali dinamike, hoću reći, fali mu da se članovi s vremena na vreme podžaveljaju i da prave pičvajz :kez: , mnogo je nekako pitom i miroljubiv forum, što opet nije ni loše toliko.

Po cijoj preporuci si ovde? :astasad:

Jesi li ikad imao sex na javnom mestu? :roll:

Zabasao sam ovde sasvim slučajno(mene ni rođena majka ne bi nikome preporučila :lol: ) , pošto sam jedno kratko vrijeme bio na BGD kafeu, pa sam želio promjeniti virtualni svijet u kome sam do tada obitavao.

Ko kaže da nije imao sex na javnom mjestu laže :ggg:

--- Update ---

Koje poze u seksu voliš?

Šta misliš o kamasutri? :lol:

Kako prevazilazilaziš nikotinsku krizu?

Da li si zahvaljujući istoj osvojio pehar na 'vatanju jabuka?

Šta si u horoskopu?

Omiljeni strip junak?

Zašto ne pišeš više, mislim na kvantitet?

Lepo te je čitati :)

Volim sve poze u seksu, ne pravim pitanje ni pod tačkom razno, ali ako baš, baš moram da biram to je onda poza otpozadi, ali ne dogi stajl, nego svugde negde po kući :kez:

Nisam pratio kamasutru, ali sam za svaki vid inovacije u muško ženskim odnosima.

Nikotinska kriza me drmne s vremena na vreme, ali ona nije razlog mog skora s jabukama, to je moja očigledna vještina i talenat :lol:, a i htio sam da vidim šta rade ono dvoje pod jabukom :lol:

Zar mi ne piše datum rođenja u profilu? :blink:

Lav sam u horoskopu, podznak ne znam, ali to su sve gluposti u svakom slučaju.

Omiljeni strip junak mi je Konan, Mitre mi :lol:

Nemam pojma, evo dajem časnu forumsko dokoličarsku reč da ću od sada pisati više :lol:

--- Update ---

Jesam li ja malo prosvirao il' su Gogini postovi nestali? Il' sam ja k'o onaj profesor Neš iz blistavog uma izmislio Gogu i njena pitanja :blink: :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Šta radiš u svom životu? :)

Bezuspješno pokušavam da sredim isti, da dođem do jinga i janga, uz pomoć Karla gustava Junga :lol:

Radim kao komercijalista u jednoj firmi, a završio sam prava, i neću se njima baviti ni boles'an :jok:

--- Update ---

Koga od ovdasnjih forumasa najradje citas?

Ajde znam da su ti svi jednaki i dragi i to ali ko ti je onako malo jednakiji od drugih?

Naravno da mi nisu svi jednaki.

Od muškinja najrađe čitam druga Nindžu.

Od ženskinja se dvoumim međ Beliverkom i Glišom :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Odakle si? Mislim koji grad?

Imaš li dece u braku iz kojeg si izašao?

Zašto nećeš da se baviš pravom?

Koju muziku slušaš? ( navedi bar 3 izvođača)

Gde bi voleo da živiš?

Koji ti je životni moto?

Kažeš da te s vremena na vreme drma nikotinska kriza....zašto? Da li si pušač i ako jesi koje cigarete pušiš?

Koje alkoholno piće voliš da piješ?

Koju mrežu ( mobilne telefonije) koristiš?

Da li si nekada bio kod psihologa?

Koliko godina po tebi je idealna razlika između muškarca i žene i šta misliš o razlici u godinama?

PS: Danas mi se baš "javljaju" pitanja...:lol:

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Otkud takav nadimak?
Tako sam se osjećao tog dana kada sam se ovdje registrovao.

vesticara

Odakle si? Mislim koji grad?

Imaš li dece u braku iz kojeg si izašao?

Zašto nećeš da se baviš pravom?

Koju muziku slušaš? ( navedi bar 3 izvođača)

Gde bi voleo da živiš?

Koji ti je životni moto?

Kažeš da te s vremena na vreme drma nikotinska kriza....zašto? Da li si pušač i ako jesi koje cigarete pušiš?

Koje alkoholno piće voliš da piješ?

Koju mrežu ( mobilne telefonije) koristiš?

Da li si nekada bio kod psihologa?

Koliko godina po tebi je idealna razlika između muškarca i žene i šta misliš o razlici u godinama?

Živim u Beogradu, inače sam iz Trebinja.

Imam dva sina.

Ne želim da se bavim pravom, zato što je to najsuvoparnija nauka na svetu, i zato što sam taj fakultet greškom upisao :lol:

Slušam neke starije domaće bendove

Najviše volim Azru, Crvenu jabuku, Zabranjeno pušenje, i starije albume Riblje čorbe :kez:

Bio pušač do prije sedam dana, sad sam nepušač. Pušio crveni marlboro.

Pivo.

Telenor, mts i VIP :blink: ima li još koja? :ggg:

Kako da ne, bio sam kada sam išao za lekarsko uvjerenje za vozačku dozvolu.

Idealna razlika između muškarca i žene ne postoji, to su zablude naših baba, bitno je da se dvoje poklope, da legnu jedno drugom (jedno s drugim :uzbud:).

Odakle ti tako dobar ukus što se čitanja muškiJeg osoblja tiče?
Takav sam se rodio, s dobrim ukusom :pljuc:

Da li poznaješ nekoga ovde sa nekog drugog foruma?
Mislio sam da poznajem Turkmenbašija sa ....., ali sam se brzo razuvjerio :lol:

Da li volis viceve? Ae nam ispricaj jedan o Hasi ...ili Muji ...a moze i Fati
Aj' kasnije ovaj vic, ne pada mi sada ni jedan na pamet. Izmenjeno od strane člana Goga
deo citata...
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...