Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno ......................................................................................... mada, uskoro ću (neke od nj)ih zalepiti po zidovima nekog od izložbenih paviljona Novega Sada.

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima.. Dodji pa opipaj. Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. pa da ne budem ba

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe. Samo što bih fausta zamolila da izabere sl

Zakačene slike

Dugice, izvoli..:)

Hvala Japanko :)...sama protiv svih qq :(

Biću veoma kratka :trt:

Dugice.. šta ti u životu znače te dugine šarene prugice?

Tu nema crne.

Ni bele.

U životu je sve manje više crno-belo,a ja bi samo malko htela i šarenila :rainbow:Neke bi sad rekli:to je tako infantilno :narcisa:

A celi spektar između njih je tu. Svi tonovi... i sve nijanse.

Šta ti koja boja predstavlja i koliko znači?

Koja ti je najdraža?

Glišava i sad ja tebi svršenoj umJetnici da bistrim o bojamaSve su boje moje :jupi:

Jesam li ti nekada rekla da te mnogo wowim... ? u svakoj boji..

i svakoj nijansi :ortak:

Jesi,još onomad...i ja tebe u svakoj boji..i svakoj nijansi :kiss:

Što baš nik Duga 12?

Kakvo posebno značenje ima broj 12?

Duga*rainbow* je zato što sam očarana dugom kao pojavom,a i zbog jednog sjajnog gitariste,a brojka 12 je za mene veoma posebna jer je 12.12. čaroban datum i te brojke imaju mnogo simbolike u mom životiću.Inače sam laik za numerologiju,ali kapiram a i pokazalo se u mom slučaju da je 1-prva šansa,a ako uprskam dobijam drugu-2,pa sve to još x jednom. :lol:Al sam ti objasnila...Infantilna,kažem vam ja...

Dugo...dugo te nije bilo na VCF, da li je bilo 'silom prilika' ili 'slobodnom voljom'?

Ela...:) na VCF sam dolazila,ali više nisam kuckala-slobodnom voljom razume se.

Drugo, ko je tvoj 'pratilac'? Msm, Holtegard?

Ako ti kažem,moraću da te ubijem...:beyond:Na kraju koga uopšte...

Trece, koji mobilni telefon imas?

Nokia C202

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja te uopste ne poznajem...

Dajem ti slobodu izbora da mi se predstavis kako i koliko zelis... :)

Grešni drugare,ma ja sam jedna nezanimljiva osoba za široke net mase :lol:,veruj mi na reč,tačnije pitaj Glišavu.Ali lepo od tebe što si mi dao :) slobodu izbora.

Strelica-vagica,svojeglava jedna rabota,vazda glavom kroz zid,obavezno teži put,dvoje pilića,jedan brak iza sebe,jedan pred sobom :lol:,volela bi još koje pile :cucla:.Bavim se poslom koji volim...malo li je.Još da sklopim neke kockice,i nek ide život.

Ćao Dugo :)

Kako si? Jesi li ti jedna zadovoljna osoba? Uživaš li u životu?Jel volEš kampovanja?:roll:

Ćavo Jeco :) Napokon sam veoma zadovoljna,ali sam prethodno morala preći jedan put,i naučiti štošta o sebi,a bome i o drugima.Uživam u životu koliko mi to okolnosti dozvoljavaju,a neretko i više.Na kampovanje se spremam u predstojećoj sezoni,pa ću ti javiti da li volim ,nisam bila nikada :beyond:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Dugačka moja, kako ćeš da provedeš vikend?

Divnog li dana :stid:

Prolećććććće :jeee: je tu napokon.Moram da pozavršavam još neke stvari na posliću,zatim idem na kratak put,nakon toga već stižu pripreme za večericu,a nakon toga pripreme za nedeljni ručak :njam:.Da bi najzad celu ekipu sakupila za jedan sto treba i malko napora,al dobro,jer već dok mislim o toj slici,puno mi je :srce:

Dakle nema odmora-dok traje obnova,tj.dok svi kuliraju vikendom ja padnem s nogu :lol:.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

znala sam... olvej tolerantna.. olvej puna razumevanja :dry:

Sad ne mogu (žurim) al' kad porastem

biću Duga...

ili makar ona plava puga.

Imam za tebe još dva.. obična, mala, bezazlena.. leksikon pitanja.

1. Kolko voleš Holtegarda :uzbud: od neba do zemlje ili odavle do vechnosti?

2. Kol'ko on voli tebe? Kako? Šta ti radi? Šta ti kaže?.... sve nam ispričaj :uzbud:

eto... samo još to :lol:.... i slobodna si s'moje bande :ortak:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Dugili.. aj reci mi iskreno... jel' te Letargija malKo iznervir'o sa ovim:

mene recimo jeste :dry:... Dame se nikada, ali N I K A D A !!! ne pitaju za omiljen bend. :ljutko:

:hahaha::hahaha::hahaha:

Meni je iskreno žao što sam bilo koga iznervirao svojom nepristojnošću, nisam imao tu namjeru, ali to je samo zato što sam mislio da je nepristojno damu pitati za kilažu, a ne za omiljeni bend :blink:, tu je došlo do razmimoilaženje očigledno :lol:

Mogu li se sad ispravit' i pitati je koliko kila ima? :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...