Idi na sadržaj

Novosadski labudovi


Preporučene poruke

Isu i Bisu već svi znaju :kez: nema žitelja Novog Sada ili posetioca Dunavskog parka da se nije družio sa ova dva labudića. Međutim u Novi Sad svraća poveći broj labudova, ne znam kakva je bila situacija ranijih godina, ali januara ove godine je po Dunavu oko Novog Sada bio veliki broj labudova. Najviše oko Štranda pa sve do dela Dunava preko puta tvrđave (blizu fakulteta). Lepo vreme ih je verovatno zadržalo a obzirom koliko su pitomi veliki broj Novosađana se družio sa njima, hranio ih, fotografisao itd. I sam sam iskoristio priliko da se družim sa pernatom gospodom u dva navrata, jedan dan preko puta tvrđave, a jedan dan sam prošetao do Štranda gde ih je bilo na desetine. Evo par fotki sa prvog druženja, svetlost je bila katastrofalna a i doba dana je bilo da se već smrkavalo:

img1622140111copy.jpg

img1695140111copy.jpg

img1577140111.jpg

img1606140111copy.jpgimg1666140111copy.jpg

Kasnije ću ubaciti još neku fotku sa Štranda gde je bilo koliko toliko bolje svetlo nego na ovim fotkama. Je l' bio još neko na druženju sa labudićima? :kez: Jes' da su oni tu najverovatnije u prolazu ali cenim da će ih biti i narednih godina, pa sam ih nazvao 'novosadskim' labudićima.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 godinu kasnije...

Ubijen labudić u Dunavskom parku

Autor: Ž.B./Foto: Beta 10.07.2012. - 13:44 Komentara (14)

Preminuo je jedan od tri labudića iz Dunavskog parka, koji je teško povređen kada ga je nepoznata osoba pre nedelju dana gađala kamenom ili komadom drveta, saopšteno je danas iz JKP "Gradsko zelenilo".

418918-001.jpg

http://www.24sata.rs/novi-sad/vesti/vest/ubijen-labudic-u-dunavskom-parku/46960.phtml

:ljutko:

Pi%ka ti materina koji god da si!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pre polaska na odmor sam cula da su Isa i Bira dobili tri labudica.

A onda, pre neki dan, osvane ova vest... :ljutko:

Jednostavno, ostala sam bez teksta.

Neverovatno do kojih granica ide ljudska glupost i bezobrazluk!

Ne shvatam, koliko neko mora biti bezobrazan, pijan, glup, bezosecajan ili ne znam ni ja sta, pa da napravis takvu glupost i gadjas jadne labudice?!?

Ne znam kakvu bi kaznu smislila za te huligane?!?

Cist bezobrazluk... :ljutko:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...