Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Koliko se secam, nikad nisam dala negativni ....a dobila sam ih jedino od Egzotika. (cak ni njemu nisam uzvratila crvenim - vec sam otisla i 'pljunula' na zid). ............. Tako da, nema sanse da bih ga dala, a jos manje - da se ne potpisem :vez: .............e, da, nisam dala ni Becaru, a bas me je par puta cimao DZiberski :lol: ..................(ps. setih se nekog foruma gde nisu bile reputacije, vec neki 'plusici i minusici' - tamo sam minusirala i obrazlagala) .................... Is ili iz?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

AhaM .............njemu je tesko odoleti :oblak: .......... Ne uklapa mi se u zamisljanje tarzanovski kostim ...ali kad bih ga smestila na kauC - malo bi bilo vaZno u cemu je. :lazy: ....... Mislim da nam se 'bioRitmovi' poklapaju, i sado-mazo-bizar seX bi pao - kao pozorisna zavesa posle premijere :stid: .................... Is ili iz?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sretao sam žene, desetak godina starije od mene koje su još vrlo erotične i privlačne...I neka to bude varijanta odgovora na tvoje pitanje "da li bih"... :)

Što se tiče mladje....bezobrazna je razlika ona u kojoj bi ta devojka mogla biti meni ćerka...znači trenutna je granica negde na 27-28...

Sledeci?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Proberi slike od svih ljudi koje si upoznala sa foruma, a cije slike imas, iseckaj delove njihovih slicica, za koje smatras da su seksi, sarmantni, lepi....i postavi ih u "Moja erotika".

Naravno, neces nista potpisivati, samo ce oni znati "sta je cije" :kez:

PS. Nadam se da zadatak ne zalazi u privatnost forumasa...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...