Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Po meni, da ne zameri tvoja struka i skola fakultetska, definitivno na svesnom nivou. Prihvatanje i simpatije dolaze od culnog iskustva (sto je definitivno svesni nivo). Ono sto je nesvesno je nasa unutrasnja "mustra" tj. kako se dozivljaj nekoga "lepi" na nase emocije (koje su vrlo cesto iracionalne) i na nasu dusu.... :)

Sledeci molim....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Izaberi 10 forumasa i spari ih sa 10 likova iz stripova ili crtaca, tako sto ces okaciti sliku tog lika i objasniti zasto ta-j forumas-ica bas taj lik...

Neka bude ako je moguce 5 muskih 5 zenskih clanova foruma (a likovi ne moraju biti tako podeljeni....mozes muskom forumasu dati zenski lik i obrnuto! :kez: )

Imas vremena do kraja godine!

Posto sam ja, naravno, zaboravila na ovo, a prosla nam je godina, necete zameriti ako ja to uradim sada.

Dakle, 10 forumasa i 10 crtanih likova.. Gde poceti.. Ne smem da izdvajam, nedajboze da nekom stavim Kvazimoda ili tako neku kreaturu lomljivu u dusi..

  1. Morph

    48895_100000500832804_718_n.jpg

    Zato sto je gazda.

  2. Mara

    jessica%2520rabbit-2.jpg

    Zato sto je mrnjau, sexy i zavodljiva.

  3. Bledoliki

    the-beast.jpg

    Ume da bude sirovina, ali se ispod te povrsine krije mila i shlatka dusica :trep:

  4. Ako_odem

    125845.jpg

    On je jedna nezna dusica koja mrava ne bi zgazila.

  5. Lenjivica

    Donkey_shrek_large.jpg

    Lenja, ne shvati pogresno, ne mislim da si magarac :smeh: Ali si tako opustajuca, don't give a fuck osoba, koja je uvek puna pitanja i pored koje je zanimljivo biti :kez:

  6. ELA

    view_galerija_image.php?id=71&sl=slika_m

    Brizna i smerna, u stvari sve vrca iz nje :treptrep:

  7. Starsica

    hippo.gif

    I'm sexy ad I know it :treptrep:

  8. Gresni

    genie_aladdin5.jpg

    Sanjar, pametan i uvek spreman da ispuni zelju svojoj gospodarici :kez:

  9. Adrijan

    homer-sleep1.jpg

    :kez:

  10. Aiko

    sinbad-eris.jpg

    Sexy i zavodljiva :stid:

Sad ste me naterali na ovako nesto i zapisite :smeh:

Adrijane, oli nam se pridruziti da bismo nastavili igricu? :liza:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Tu maC :trep: (:lol:) ... ali, verovatno, ne onako kako bi ti prizeljkivao (a ostali pomislili)... Posle ovoliko godina forumskog poznanstva, ti si sebi obezbedio poCasno mesto medj' mojim forumskim prijateljima. :naklon: Zasto? Zato sto si drag covek, zato sto si pametan, zato sto si kreativan i mastovit, zato sto si mi se nasao kao prijatelj kada je trebalo ....malo li je? :zagrljaj: ....(ali, kad te procitam u 'prosvetiteljskoj misiji', digne mi se .... kosa na glavi :lol:) ............. Next...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Podsećaš me po toj nekoj autodestruktivnoj crti i čestom odustajanju, plus i on je upisao vojnu školu i batalio u drugoj godini, pa je upisao mašinsku i batalio, pa gimnaziju i batalio, tako da je ostao na osnovnoj.

Bivši je zato što smo se razišli, verovatno u shvatanju života i što je postao alkos koji radi fizikaliju za sitnu kintu. Godinama mi ga je bilo žao, a onda sam prestao da ga žalim jer je sam kriv što je propustio prilika i prilika koje su mu se ukazivale.

Pre možda mesec dana smo sedeli zajedno za stolom i pili, i uradio se posle 4 piva i počeo da baljezga nerazumljive gluposti. Nemam više živaca za slične izlive, majke mi. :pljuc:

I takooo...istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...