Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Na popisu sam ušao u jedan stan gde me je mlada mama dočekala praktično samo u kućnom ogrtaču koji je više otkrivao nego pokrivao. Da bi shvatio koliko je scena bila erotična morao bi biti prisutan, teško je opisati. Jedva sam popunio materijal, svaki pogled je išao baš tamo gde ne treba. A glas joj blago promukao, praktično šapuće... ma, puk'o sam. :stid2:

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Najiskrenije, ali najiskrenije ne bih banovao nikoga.

Ali su mi na ignoru Shumica, Tvrdi, Neobarocco dok nije ispunio svoju svetu forumsku dužnost da postane moderator verovatno misleći da će tako biti upadljiviji, a Gliša mi je na on-off ignoru, nisam siguran da li je trenutno on ili off. E da, staviću i Katamarana na ignor, čovek smara za medalju.

:lazygirl:

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da si lepo vaspitan, ne bi me pitao tako nesto :andjeo:

To bi bilo tesko dogovaranje.

Ja volim tamburase, ti ne.

Ti pijes kampari, ja pijem pivo. Iz flase direkt.

Ti si romantican, ja sam prakticna.

Ali, kad vec mora.. :kez: Moja ideja je da se nadjemo u centru, nema potrebe za karanfilima jer bi me poznao medj' 1000 zena. Tu se sporazumemo da cemo otici na neko mirno mesto, gde ne urla mjuza jer zelimo da se upoznamo van forumskih okvira, gledajuci se preko casa nekih pica, a to nisu ni kampari ni pivo. Isao bi neki fin bluz u pozadini od muzike, taman toliko glasan da mi ne moramo biti glasni. Vec imam ideju gde bih te vodila, pa znam ambijenAt :kez: Samo vece u tom lokalu bi bilo fino, pricali bismo o svacemu, smejali se, cugali.. Ti bi npr. pogresio wc pa usao u zenski umesto u muski.. :smeh: E sad, posto ja nemam nameru da sedim celo vece, a i red je da se divis mojim nogama i pozadini, vodim te lepo na neku: ili tamburu ili rock svirku. U slucaju da je tambura, prelazimo na spricer, a ako je rock svirka, pijemo pivo, i tacno me briga sto ga ne pijes, pices zbog mene :treptrep: Tek kad budemo fiiiiiino pijani idemo polako kuci, setajuci centrom ruku pod ruku da ja ne bih roknula zbog stikli. Lepo bi me otpratio do zgrade, jer, kao sto si mi rekao jednom pre nekog vremena, ja sam devojcica u tvojim ocima :andjeo:

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...