Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

Pa, slatka moja, pošto se nisi konkretno izjasnila šta izvoljevaš, istinu ili izazov, ja ti dajem izazov, jer samo tako mogu da protumačim ono "sledeća". A izazov je upravo onakav kakav je i prethodni.

Znam da imaš tvojije ličnio erockih fotografija, pa želim da nešto od toga podeliš sa nama. Nema vrdanja "to ja nemerem sa mobilnim". Ako treba, imaš iza ćoška internet kafe, pa ...

:uzbud:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Ma da, u ovu eru Fejsbuka (što bi neka rekla, zna ona koja) ti našla da se femkaš!?!?! cccc

Ejjjj bre! Pa klinke se razvlače po kupatilima, pred ogledalima, a ti tu...

I što se bre ne izražavaš precizno, nego sad ono, dala baba dinar da uđe u kolo, a...?

Ondak hoću do detalja da znam zašto više neće da kačiš sljičice, makar i one sa kojih ni Horašio Kejn ne bi prepoznao!?

Nečije ili tvoje loše iskustvo?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ma da, u ovu eru Fejsbuka (što bi neka rekla, zna ona koja) ti našla da se femkaš!?!?! cccc

Je l' ti to ovde ocijukas s nekom? (znaš i s kojom) :lazygirl:

Ejjjj bre! Pa klinke se razvlače po kupatilima, pred ogledalima, a ti tu...

Ja nisam klinka :lazygirl:

I što se bre ne izražavaš precizno, nego sad ono, dala baba dinar da uđe u kolo, a...?

Je l' i ovo u vezi Fejsbuka?

To sam pisala na toj temi ...:lazygirl:

Ako nije ... kudĆes preciznije od "neću"?

Ondak hoću do detalja da znam zašto više neće da kačiš sljičice, makar i one sa kojih ni Horašio Kejn ne bi prepoznao!?

Nečije ili tvoje loše iskustvo?

Najednostavniji odgovor bi bio da nema - motivacije (ličnog izazova, potrebe za dokazivanjem, čak ni faktora zayebancije)

Sve me, u tom smislu, prošlo...

Lose iskustvo nemam ...ali preventiva nije na odmet :lazygirl:

Is ili iz? :andjeo:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da ne ostane nedorečeno.

...

Je l' i ovo u vezi Fejsbuka?

...

Nije. To je zbog ovoga:

Sledeća :lazygirl:

ali,

kavaljerski bih ustupila svoje mesto u redu,

ako kogod žuri :cica:

U tom postu se nisi precizno izrazila i otuda mi pravo da se ponadam da ćeš uraditi izazov. 8)

P.S.

Je l' ti to ovde ocijukas s nekom? (znaš i s kojom) :lazygirl:

...

Naravno da ja znam sa kojom. A u pitanju je još jedna razočaranica u tvoje izazove. :plaz:

Izmenjeno od strane člana Adrijan
P.S.
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jao, jako retko... zaista ne pamtim kad se to desilo poslednji put :jok:

(lprijatelji mi kažu da sam i preterano tolerantna prema svima :hmm: )Za moju ličnu decu kažu da sam jako tolerantna i da sve govorom rešavam, nikada silom

Na poslu sa decom takođe... samo im kažem da je ovo sada za žuti karton i to je to... nikada ne prelazim granicu

Sa nadležnima, koji stalno nešto traže i zahtevaju i pritiskaju, sve odradim (mada prvo kažem da nema šanse...)

Samo jedno veeeeliko emotivno razočarenje pre par godina me je nateralo da kažem da je dosta... od tada - stvarno ne pamtim da sam bila tako ''prsla''

Ajd' sada, is ili iz?

Izmenjeno od strane člana Smucalica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Šefe :kiss:

Vidi ovako...

Upoznaš devojku, taman po tvom... u svemu ti odgovara, i po izgledu i po osobinama, ponašanju, manirima...

ma, baš devojka za poželeti...

jedino se ne dotičete jedne teme, sve do sutrašnjeg dana i ona dolazi pred tebe sa dve karte za Jug :uzbud: i poziva te da budete zajedno deo tog ludila....

Što činiš?!? :cesces: (mislim, može li jedna ljubav da prevagne drugu?)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Otišao bih zbog nje na Jug. :) Ako je ona ta, volim sve što je njeno. Ako mi odgovara u svakom drugom pogledu, ta sitnica da navija za Partizan mi ne bi mogla pokvariti utisak. Možda bi veza čak malo i dobila na dinamici. :fijuk: Ako je njena ljubav prema Partizanu bar upola jaka kao moja prema Zvezdi ne bih imao srca da je odbijem. Stavio bih i neki šal oko vrata i 90 minuta se pretvarao da navijam za Partizan, njoj za ljubav.

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ijaoooj, ti kao da znaš da me je pre par dana jedno dete ''poteralo'' da odokativno izbrojim koliko imam knjiga, pa sam stigla do ''oko'' 500 (bar mislim- tu sam nabrojala i stručne).

Jedino što sam ''izmamila'' od mog tate to je Srpska književnost u 100 knjiga, a ostalo sam sve kupila ili dobila.

Mislim da sam već o tome negde i pisala, da su mi najomiljenija knjiga u stvari komplet od Miodraga Bulatovića koji sam slučajno naletela kod jednog antikvara i dobila po bezobrazno niskoj ceni, a od mene niko srećniji... :jupi:

Jedina koja mi sakuplja prašinu je onaj Fokner sa ''Svetlost u avgustu'' - jedina moja započeta i nikad dovršena knjiga... što je najluđe, nisam pokušala da je preporučim nekom i dam na čitanje, da se uverim da li je to samo moj utisak ili se varam... :wtf:

Ajd' sad - is ili iz?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...