Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

:blink: Shto bi rekO Ilija Chvorovic kada skine periku podstanaru ... misIm glupoS, shto bih i porucio svim trim osobama :oBozze:

Pa i nije neshto ... nisam Ja nikada ni imao dilemu da si ti (u sushtini) dobar chkode ali smo toooliko razlichiti da bi teshko mogli postata jarani ... slabo brate djuskash :roll: ... No, u svakom sluchaju, kada sledeci put budem doshao na ,,pljeskavicu,, ochekujem i ,,luka,, (tvoje poredjenje) ... :lol: ae

Istina ili Izazov ?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Majstor Dj. ... vec par godina *saradjujemo na prijateljskoj osnovi. Radio kod njega, radili zajedno, trenutno sam mu i podstanar (ali i domaci) ... Majstorchina, bez problema bi konstruisao i napravio spejs shatl ... ali je toliko pukO da, kada bi mu uzeli shta je duzzan, ne bi mu ostao ni zavezzljaj na shtapu. Ima tu varjantu da reshi invalidsku penziju (i shlogirao se od sve muke) ali ga ne mozz' nacerati da zuji po opshtini ... josh gomilu stvari i neke pare, samo da mi kazze, da ne izmishlja neke vanzemaljce,

sa njim pravim mashinu koja treba da me uvede u (novi) biznis,

Istina ili Izazov ?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jbt, gde me nadje..ja i lepe vesti..:dry:

Aj, ko mi kriv kad se trpam di mi nije mesto...

Poslednja je bila pre cetiri i po nedelje, tacnije 11.10., kada je doktor izasao iz sale i rekao da je zadovoljan ishodom operacije mog deteta..ali jos uvek se ne zna da li je zaista i uspela..

Pre toga..pre togaaa..da, drugarica koju mnogo volim je upisala fakultet, iako je vec u godinama..i bas me obradovala..

Ima li treca?

Da si me pitao za ruzne, do sad bih kilometarski post napisala..ovako, mrka kapa..:dry:

Jbg, nema treca..:beyond:

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

da li voli zivotinje poput mene :lol: Pa ja sam njegova zivotinjica draga :)

Pogledaj temu "slike nasih ljubimaca" ili tako nesto, i videces moj poslednji post - fotku! Ta dva jorkija su njegovi ljubimci. Veoma voli zivotinje. Primer: u vecernjim satima, ako vozi seoskim drumovima, nece prekoraciti brzinu od 60 na sat. Zasto? Zato sto je jesen, a u ovo doba mnoge zivuljke traze skloniste ili hranu (jeleni, rakuni, lisice)pretrcavaju put i cesto stradaju pod tockovima kola zbog brzine istih. On ne gleda ogranicenje brzine, vozi mnogo sporije i obazrivije! Da ne voli zivotinje sigurno ne bi bio moj dragi!

istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da sam guverner morala bih da imam mnogo ljudi ispod sebe, u smislu da moram da ih organizujem, da pazim da zarade za zivot sebe i svoje porodice o odgovornosti prema drzavi da ne pricam... Nikako se ne vidim na toj poziciji. Ako bi kojim slucajem upala na to mesto ovog momenta, neke iz sadasnje garniture koji se bave finansijama bih udaljila zauvek iz tog posla, cuj udaljila, zabranila bih im i vazduh da disu. Pocela bih od poreske uprave, sa njima najcesce kontaktiram...

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

To je lep opis, sviđa mi se. Zamišljen je kao mesto gde će se svi lepo osećati u društvu ljudi koje su zavoleli na ovom internet putešestviju - mirna luka. Možda ne baš komora, možda kutak. Sastavni deo sveta s kritičkim osvrtom na isti, ili bih bar ja voleo da tako bude. Ja se osećam lepo, tu je većina onih koji su mi dragi. Nadam se da je i ostalima bar upola prijatno kao meni. :)

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...