Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

On jedan super dečko, fin, nenametljivo duhovit i totalno na mestu. Ne mogu da se preterano šalim na tu temu, jer su retki deĆaci sa kojima se ukapiram na prvi pogled, a on je jedan od njih. Inače, za istim stolom se našao jer sam ga pozvao da se nađemo za istim stolom, osećajući otprilike kakav je čovek. :)

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

LoZim siroke forumske mase ...........msm, pa kome je jos do seXa? ... Kome normalnom bi sex bio na pameti - po ovoj vruCinstini? :vez: ............. Ovako, raspirujem sado mazo bizar maStu - klasicnim net paljevinama ...i dok u desnoj ruci drZim mob ...u levoj mi je biblija :stid2: ............. U potpisu: 'Sta je to sex?' :andjeo: ............. Is ili iz? :lazy:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pa ne...

Za partizan sam navijao par puta u kosharci ili bolje receno nisam navija protiv... u svim ostalim navijam da izgube > Ali ne opterecujem se preterano partizanom.

Taj kompleks nije svojstven navijacima najveceg kluba na Svetu ... jer niko Zvezdo nema to shto imash Ti

Istina ili Izazov ?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Good evening. I am an alcoholic.

Grozim se dlakavog :sex2: i teško da mi se nađe dlaka na jeziku. Ne ližem (se) često, ali kad se sližem s nekim, taj dobija i deo mene u trajno vlasništvo. Volim da se pravim pametna, ali sve češće me situacije u kojima se nađem nateraju da sebi priznam da sam glupa kao q....

Ali, pretstavljam se kao fino, smerno, čestito stvorenje. Da vas ne zavara to.

Deco, ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...