Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

Sve što sam radila i uradila prema drugima, uradila bi opet.. sve isto, ama bez trunchice korekcije.

A bilo je tu i loših* i veoma loših* i izuzetno loših* "radova" :smoke: svaki mi postupak i svako Zašto? imaju svoje Zato!

ZnaĆi, u svojoj sudnici.. jedinoj koja mi je bitna.. ja se proglašavam NOT giltijevkom!

Što se tiče savesti, ne peče me uopšte.. jer nije savest u pitanju

ali me peče, seče i izjeda greh

pojede me nachisto

grize, ujeda i kida.. kao zver.. toliko da bi samoj sebi najradije pojela dŽigericu.

I pored toga što sebe volim najviše (deca, decina deca, brat, njegova deca i roditelji su u sferi obožavanja) ja sam eto, iz čista mira

uspela da se ogrepšim o sebe

U trenutku svog životnog i poslovnog zenita, u svojoj 41 godini, kada sam sve što sam želela imala na dlanu,

zaslepljena i povedena ludilom svoje ljubavi, a uz nju osećajem velike moći, snage, važnosti, samouverenosti i prkosa,

ja sam pomogla svojoj kobi

da mi otkine glavu, iščupa srce.. i napravi pomračenje Sunca.

Da bi moj čovek bio najsrećniji na svetu, ja sam odlučila da mu (što je do mene) ispunim tri najveće želje.. ko zlatna ribica :roll:

Rodila mu sina.. kad već sina toliko želi

Dala samoj sebi otkaz.. kad već "domaćicu" toliko želi

Prodala svu imovinu.. kad već veliki dom toliko želi

Ja sam uradila sve da on bude najsrećniji (jer ja sam bila najsrećnija (ne računajući Kiću) i pre svega toga)

a onda je on uradio sve da ja budem najnesrećnija.

Poginuo je.

I povukao me sa sobom u grob.

Ne stižem da tugujem onoliko koliko bi htela .... za nama

koliko ne mogu da stignem da se nakajem onoliko koliko moram... za poslom i za imovinom koju su mi kasnije razvukli lešinari i hijene.

(detaljnije od ovog n'umem ;))

Istina ili Izazov

Izmenjeno od strane člana Glisha
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Primetih, pored toga što me ne čitaš/podnosiš uopšte :lol:.. da si sada i iznerviran.. i ljut na mene.. nepročitanu.

To što me ne podnosiš i ne čitaš :neznam: ne mogu da promenim, a nije da ne bi' 'tela

ali na to što si ljut mogu da utičem. Jednim uticajnim objašnjenjem.

Pa čoveče, otkud sam mogla da znam kako se potpisuješ na tuđim zidićima?!?!

A i kasno sam iščitala žabicino objašnjenje.

jbg :( sorry

Pitanje je: Da li si još (toliko) "ljut" na mUa.

I :cesces: zašto me (toliko) ne čitaš/podnosiš?

___________________________

:ces:p'baš lepo pišem :mail: maike mi

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da citiram SveCkog Mega Cara: Primetio sam da rima uvek odvlaci paznju od smisla!

ako sam te utesio sto ti postovi nemaju smisla :lol:

Jok bre ... ne citam kad je dugacko. Ima i celo istrazivanje na temu ... brz zivot vo-no pa prelecemo preko iformacija.

A i u principu znam sta ces da kazes :uredu:

ako sam te utesio sto si dosadna :lol:

U sustini ne citam ono sto me Ne zanima ... kad se, npr. ufatite u *kolo: Ti, Kumica, Vesticara pa i Ela ... samo *vrtnem tockitjem... al' postujem, Mame mi rodjene :uredu: samo naprjod :ok:

....

Ali posto si se pokajala sve ti je oprosteno :)

.......

Istina ili Izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sta zelis da budes kad porastes ?

Holivudska diva, nobelovka za fiziku i hemiju, grinpiS aktivistkinja u borbi protiv KiTolovaca...

Ili u malo realnijoj varjanti: Danas-sutra kad pustis decake da zivU svoj zivot, hoces li traziti nacina da se Ostvaris Profesionalno ili ti je dovoljno da budes Baka Servis?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja uvek trazim nacin da se ostvarim profesionalno.....u tom "cucu grmi zec". Svi tezimo onom sto nemamo, msm, da mi ljubavi fali - ja bih bila u potrazi da se u njoj "ostvarim". Zaebavam se malo :roll:

Naucila sam da kad radim - da izgaram....period od godinu i poL sto sam "sedela" me je totalno sludeo. Neko ko je navikao da su mu "misli stalno uposlene" - nije mogao da se izbori sa Ladovinom. Sada sam se tek "oporavila"....i veruj mi - ne mogu, ne zelim, i necu da budem SAMO 1. majka, 2. supruga, 3.baka (servis)4. itd.... Zena mora da ima "sebe" kroz posao. ...

TakoC, kad decak poraste....pa me uposli sa bebironcima - OK (ljubi ih baka)...

... "baka ELA" ce - kao i tetka Dana - da visi na netu :lazy:

...opet se zaebavam :roll: .....ali nije daleko od istine :kez:

...

Pored "bezvredne diplome" imam jos "resursa" .... "naucila me mama (pa kuvam ko velika)...pa naucio me tata (farbam, krecim, kuckam...), naucila sam sama (sijem, peglam, pusim - ko zna mozda zatreba :fijuk:)....

....

Realno da realnije ne moze:

- Danas mi je prvi radni dan,

- zaposlila sam se "tri koraka ispod struke".....

- do "baka servisa" cu se BORITI da nadjem posao koji ZASLUZUJEM

- ako ga i ne nadjem - Srbija bato ....da "sedim" necu :beyond:

...aaaa, jesam li omasila temu? :hmm:

Istina ili izazov? :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kakav sam, a osebno kakav sam otac, je jako nezahvalno samoocenjivanje.

Mogu samo da kažem da se nadam da sam takav i takav, pa eto...

Probaću sa par kratkih stavova da se nacrtam.

- Iako ne mislim da "batina je iz raja izašla", nisam ni protivnik iste, ali nikada fiziku nisam upotrebio u vaspitanju dece. Možda zato što imam dve ćerke, pa...

- Moj otac je imao pravilo "kad jedan zasluži, oboica dobiju". Ja ipak razmišljam o tome ko, kako i zašto i pokušavam da usmerim i personalizujem stav.

- Sve je dozvoljeno dok se ne zgreši.

- Nedostaje mi što ne učestvujem baš u svim razgovorima, iako rezultate istih malo kasnije saznam.

- ... Mogao bi do sutra.

A zadovoljstvo, pa još najveće?!

Kad osetim da su srećne, zadovoljne bilo čime, ne vezano za mene.

Kad mi Biki ujutro dok je budim kaže "još 2 minuta" i odgrne pokrivač da se zavučem pored nje.

Kad Dudu pogodi (zna) odgovore na muzička pitanja iz "mog vremena", a na koje ni njena majka ne zna odgovor.

Kad... Ihaj koliko toga "kad" ima!

Sledeći.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam, ono sto bi se narodski najlepse reklo, ucitelj (titule nastavnik ili profesor razredne nastave su za one koji se stide najlepseg imena za ono sto ja radim).

Godinama sam radio u drzavnoj skoli i kada sam istrosio sve motive i shvatio da sam se zasitio, ucinio sam ono sto je najpostenije prema deci i roditeljima, napustio prosvetu.

Cetiri godine sam svastario, a onda dobio poziv da radim u privatnoj skoli.

Opis posla i ono sto sam dobio kao ponudu mi je povratilo stare motive i zelju za "opravljanjem tudje dece".

U prosvetu sam usao sasvim slucajno, a posao zavoleo svim srcem. Nisam od onih koji luduju za decom jer ona umeju biti svakakva, ali obozavam posao sa njima i to kako mogu da ih oblikujem i prepoznajem "sebe u njima" cak i godinama kasnije (jedan moj djak koga sam iz sve snage podrzavao u crtanju, dok su ga drugi maltretirali matematikom, za koju je bio antitalenat je danas talentovani crtac, dizajner...koji nije zaboravio obecanje koje mi je dao sa 10 godina, da ce me pozvati na svoju prvu samostalnu izlozbu...).

Sledeci molim :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kod mene se leptirići :roll: odmah stvore, ili se ne stvore uopšte.

Sreli smo se u školi, u kojoj je dobio stalno zaposlenje, a u mom rodnom selu.

U istoj školi sam držala časove aerobika.

U momentu, kao stvorenom za to, on kod direktorice nekim poslom,

ja takođe, na istom mestu, u pravo vreme. (po sistemu - čim sam te ugledao,

odmah sam te spazio - samo u ženskom rodu) Zvanično upoznavanje je palo.

Posle toga smo se zezali u prolazu.

Usledio je i prvi poziv za izlazak, na koji sam automatski reagovala sa ''Da!''.

(nikad od mene dama sa čuvenim ''možda'' :kez: )

Izašli smo... ćutala sam sve vreme... i razmišljala, da li je moguće da postoji muškarac, koji ima šta da kaže... Uživala sam u njegovoj životnoj priči... :treptrep: i znala da je on ''taj''.

Šro se prvog poljupca tiče, mogao je da ''padne'' odmah, ali ga je on latinski lukavo izbegao :lol:

Sledeći dan je bio presudan, jer je trebalo da idem u NS (SNP), na koncert ex dečka...

Kao što to biva.. jedan poziv menja... sveT...

Izašli smo opet... zezali se... i poljubili... a naočare, koje sam stavila, ne bih li delovala pametnije, no što jesam, su se zamaglile :hahaha: ...

Uspeo je, da za kratko vreme, probije sve moje štitove.

Naravno, jer sam ja bila ta, koja mu je isto dozvolila.

Istina.. ili... :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jednom se izjasnih na temi o tome...

Smatram da postoje i da mogu biti potpuno na iskrenim drugarskim osnovama.

Ali se ogradih u mom slučaju, jer kada god sam imao "prijateljstvo" sa osobom suprotnog pola ili sam patio ja i želeo više ili ona.

Navedoh primer sadašnje prijateljice...u nju sam bio zaljubljen jako dugo u mladosti i moralo je da prodje puno godina pre nego što sam je prihvatio kao druga.

Sledeći... :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...