Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Postove ne preskacem "po likovima" nego po temama...na politici me jako retko ima, one teme se fotografijama i predelima ne obilazim...ekonomiju, posao, istoriju, vojvodjanski kutak takodje...

Stvarno nema nikog za koga bi voleo "da ga nema ovde"...isuvise sam mator da bih se uzbudjivao ako mi se necije misljenje ne dopada...ili pojedini post. Nasa razlicitost je nesto sto postujem i to sto se neko ili nesto ne poklapa sa mojim "pogledima" ili stavovima ne znaci da su isti ispravni ili merilo neke istine.

KoleZinice? :kez: samo jedna :(

Ajmo daljeeeeeeeeeeeeee

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Istina..:)

Da li si nekada u zivotu pozelela nekog...imala priliku da budes sa njim, jedno vece, jednu noc, ali iz nekog razloga to nisi ucinila...a kada je proslo neko vreme bilo ti zao...i pomislila...eh....ipak je trebalo?

Ako jesi daj nam neki detalj...ako nisi...onda je drugo pitanje...

Da li te je neko "voleo u pogresno vreme" kada si ti vec bila pregorela...(ne racuna se ona tvoja, vec na forumu, opisana mladalacka ljubav :) )?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Prvo, da bih pozelela nekoga, moram da ga upoznam i to onako malo bolje..ne upustam se u avanture za jednu noc sa nepoznatima, bez obzira koliko pozelim..kod mene je razum taj koji preovladjuje, srce sa njim nema nikakve sanse..i ako bih se i upustila u avanturu, to bi bila neka na malo duže staze..za jednu noć neću ni da počinjem..

Iz tog razloga se nikada nisam pokajala što nisam, a imala sam priliku..

A što se drugog pitanja tiče..sem onog opisanog slučaja, nije bilo više voljenja u pogrešno vreme..taj je bio jedinstven..

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nemam poima. Zaista. O menjanju avatara razmišljam kada me nešto inspiriše. Ne planiram ih unapred, sem ako nisu prigodni (vezani za datum). Tako da ne znam dokle će Zoro da vas posmatra i koJ će da ga zameni.

A tvoj avatar spada u vrhunske i ne bi se usudio da ti predlažem ni jedan drugi.

Mac, mac...

Sledeći....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...