Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Najduze je trajalo "strpljenje" da jedan moj jako blizak prijatelj iz mladosti, posle jednog bezveznog spleta okolnosti, shvati da moj postupak u datoj situaciji nije bila zla namera, nego jedini izbor koji sam imao. Dilema je bila, da li da "objasnjavam, razjasnjavam, crtam (a on me odlicno poznavao) ili da budem strpljiv da vreme ucini svoje....

15 godina....

Sledeci... :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da.

Ne smatram da je to nešto zbog čega krovovi sa kuća padaju, i ne mislim da će me manje voleti zbog toga.

Već ranije sam negde rekla, da sam ja malo van standardna osoba i da se moji pogledi na svet i život uopšte u mnogome razlikuju od klasičnih stavova....da me ništa, ali baš ništa više ne može ni iznenaditi ni šokirati.

istina ili?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

E pa ovako...doticnog gospodina sam "videla" i pre ovog foruma i taj prvi utisak bas i nije bio pozitivan..mislila sam da je neki pametnjakovic koji samo palamudi :beyond:..ali nije mi dao djavo mira, pa resih da se udubim u tematiku i problematiku istog..:lol:

Mic, po mic..otkrila sam mnogo slicnosti izmedju nas dvoje, koje se ovako na prvi pogled ne vide..ali vidim ih ja..tu negde izmedju redova..

Ne "poznajem" ga ni sada dovoljno, ali mi je zanimljivo da ga otkrivam..izuzetno zanimljiv muskarac koji svoj sarm itekako zna da koristi..:ok:

I jos jedna interesantna stvar..misljenje o njemu se i dalje menja, nekad malo na plus, nekad na minus..jos uvek nije ravna linija..:)

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Upravo pitanje koje si mi postavila.

Nema ljutiš, evo zašto:

Na postovanje ne gledam tako :jok:

Svako je za pisanje posta, otvaranje teme uložio vreme, trud... sebe.

Postoje postovi bez smisla, provokatorski...

samim tim ne priznajem, ne poznajem kategoriju glupih postova.

Možda ''predeo'' koji posmatramo nije toliko loš, koliko je naše oko hRrđavo.

Istina, ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Znači nedostajao sam?! :narcisa:

BiJo sam u Beogradu da predam papire za Kanadsku vizu. I tako to...

A sada o ozbiljnim temema. :liza:

Ima ona stara "Kad bi sve pameti pustili na polje (Jel beše na polje il' napolje?!? :cesces:No, dođe mu na isto. :kez:), svak' bi za svojom potrčao.", tako da je veoma teško objektivno sebe oceniti.

Ipak, voleo bi da sam poletniji za nekim stvarima. Nema da ja neću ili ne mogu, ali uvek, al' uvek, je to odrađeno u poslednjem trenutku. I uvek, al' uvek, kažem "E sledeći put ćeš krenuti na vreme!". Ipak, nema šanse. :jok:

Eto, to na primer. Ma seti'o bi se ja još štošta, al' da ne davim.

Sledećiiiiii.....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...