Idi na sadržaj

Parovi, Dvor, Top model, Domacine ozeni se..


Preporučene poruke

I nije to vise samo jedna televizija. Opsta je rasprodaja "realnog zivota" na svim kanalima. A ucesnici ne biraju srecva ne bi li dodatno sokirali i time sebi kupili jos koji dan koji realni zivot znaci.

Citala sam da je MC Stojan, ucesnik Dvora, nagovarao voditeljku iz Slovenije da naprave "show" u krevetu, misleci da ga jedino to moze spasiti posto je inace nominovan za izbacivanje ove nedelje, a sad sam nasla i ovo:

Parovi: Peđa D'Boj predložio orgije

pedja-unutra_0.jpg

Muzičar Peđa D'Boj predložio ostalim ukućanima vile Laneta Gutovića da je vreme da se organizuju orgije i da svi treba da učestvuju u njima. “Moji zadaci će biti originalni. Mislim da je vreme da se pozabavimo i orgijama. Moramo da budemo interesantni i zanimljivi. Ako smo dobri, nagrada će biti veća. Predlažem da organizujemo orgije jedne večeri “, rekao je Peđa, koji je sa svojom lepšom polovinom Karolinom ove nedelje vodeći par i koji je zadužen da smišlja zadatke koje će parovi rešavati u toku nedelje. Muzičar je ubeđivao ukućane da bi na taj način podigli gledanost i zasigurno povećali nagradu. Na ovaj predlog niko nije pristao. Kada je trebalo da se glasa ko je za, a ko protiv, samo je autor „Jugoslovenke“ podigao ruku da se slaže. Naljutio se na cimere jer ne umeju da se igraju i rekao im da su foliranti. “ Svi ste uštogljeni, niko neće da se igra kako treba. Kao iznenađeni ste što sam vam predložio orgije. Nikad vam to nije palo na pamet. Svi ste, bre, foliranti”, odbrusio je Peđa D' Boj stanovnicima vile i dodao da je ovo tek početak i da će insistirati dalje na tome.

:lol:isuse.gif

Ajd' ako je na farmi fora bila u promociji seoskog zivota, Veliki Brat je opet imao neke svoje specificnosti ovaj Dvor ne kontam.. Mislim, znam da nece tamo da vezbaju kvantnu fiziku ali nesto ne vidim da uopste imaju ikakav plan i program ili smisljaju u hodu..

Gleda li neko ijedan?

Imate li favorita?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 59
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...interesantna je ogromna gledanost ovakvih emisija...da li je u pitanju iskonska covekova zelja da zna sve tajne i ono sto rade drugi ili je u pitanju klasicna dosada i neobrazovanje naseg naroda?..

Ne gledam. Ama baš ništa od toga. Razlog? Pa, zato što je moje mišljenje da su takve emisje obično - :govno:

Jel to sada nesto novo? Ne znam, ne gledam tv...msm nemam ga. Ponekad slusam radio preko neta,padne neki dokumentarac na YT ,ali tv ne secam se kada sam poslednji put gledala.

Gledao sam prvo izdanje Velikog brata, posle toga jedva po par minuta svake od tih gluposti. Za Dvor nisam ni čuo do pre par dana. Šta mislim o njima? Svestan sam realnosti u kojoj gro stanovništva uživa prateći "stvarnost" preko TV ekrana, ali svesno odbijam da u tome učestvujem. Ne mogu ih ubediti u suprotno sve i kad bih želeo...

Hleba i igara.. dok ne nestane hleba. :beyond:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne gledam nista sto podseca na rijaliti.

Zaista me ne zanima kako neko jede,svadja se,spava...

Meni to strasno glupo.

Izgleda kao da odes kod komsije na prozor i viris sta radi:blink:cist voajerizam.

Za takve spodobe koje vire ljudima u kucu, se 50-tih godina 20. veka , mislilo da nisu bas normalni.

Da li to znaci da u ovom 21. veku veliki broj ljudi je skrenuo sa puta, kad viri u TV sta oni tamo rade.....za pare.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mozemo mi, netovCi, da pljuckamo po rjjalitijima (verujem da ih retko ko od nas prati pasionirano, i 'sve od reda'), ali je Srbija ogrezla od tak'hi shouWa. Da bi podigli gledanost svojih TV stanica, i zaradili od SMS poruka, chesti ucesnici su - VIP-ovci....msm, ok, 'ofucanim zvezdama' dobro dodje new reklama, i pocetnicima takodje. Mene zgrazava 'obicna raja'. :new: svi bi da se 'uslikaju', pojave se na teVeju.....izadju iz anonimnosti. Ako su posmatraci voajeri, sta su ucesnici? ...........msm, koja vrsta 'bolesnika'? :kafa:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

koja vrsta 'bolesnika'? :kafa:

poVraćena :lol: sve VIP-ovi moj do moga.

Neko reče: ''hleba i igara''.

Nema više 'leba, daj samo igre... i kolača :roll:

Ono, što je meni zapalo za oko, je podatak, da je napravljen eksperiment u Švabiji, gde se učesnci rijalitija, nisu prepirali, svađali, tukli, seksualno uznemiravali... ko zna šta još sve..

Ubrzo je rijaliti sa takvom koncepcijom propao.

Pitam se zašto...

Zašto tenzija povećava gledanost bilo kog programa ovakve vrste?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Domaćine, oženi se!

Vrednim, šarmantnim i imućnim srpskim seljacima, za sreću fali samo jedno - srodna duša! Desetorica muškaraca koji odgovaraju ovom opisu, prijavili su se za naš novi rialiti - "Domaćine, oženi se!", kako bi u periodu koji sledi, pronašli pravu ženu za sebe.

U prvoj epizodi, videćemo predstavljanje kandidata. Zbog obaveza na imanju i malog broja devojaka u selu, oni još uvek nisu pronašli žene svog života. Zainteresovane devojke, koje tragaju za onim pravim i koje se ne plaše života na selu, pisale su domaćinu koji im se najviše svideo i tako se prijavile za šou. Domaćini su iščitavali njihova pisma i uskoro ćemo saznati kojim ženama su dali šansu da osvoje njihova srca.

Voditeljka šoua je glumica Tijana Ćurović.

LINK ZA PRIJAVU - Speshl for nas veleuvazeni chlan ninja pa da se i mi u kolce u'vatimo

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja gled'O predstavljanje, i konstatujem da su kandidati bas, onako, krsni muskarci ....valjda od friskog vazduha, rada na imanju i domace hrane :stid2: . Nisu oni, tamo neki pacenici, a ne ... tacno znaju kakva im zena treba: jednom za kuvanje, drugom za stalu (kao pomoc, je l), neki nemaju nista protiv silikonskih lutkica, a ima i onih (tacnije - jedan) kojima je bitna d u s a! :roll: ... Jedva cekam da vidim buduce domacice :strikeraj:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

a ima i onih (tacnije - jedan) kojima je bitna d u s a!

Pa i nas je ninja dusevan covek.. (da se tako plasticno izrazim).. :pec:

Posto vidim da je opsti trend da se bracni parnjaci mecu po razlicitim rijaliti showovima, mislim da treba da ocekujemo da Dacha udje u parove, a Nata u Dvor pa da mi, narod, vidi ko je tu u pravu. Glede razvoda i to.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ali, kad sam znao da se odmah javio Savet jevrejskih opština. :lol: Pa ti ljudi samo skaču na svaki pomen jevreja...

A ovo dvoje dobili samo opomenu? :lol: Iskreno, Maja je nije ni zaslužila, kakve veze s antisemitizmom ima izjava da ne voli jevreje? Milošev stav je mnogo oštriji i u njemu ima antisemitizma... ali hleba i igara.....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ali, kad sam znao da se odmah javio Savet jevrejskih opština. :lol: Pa ti ljudi samo skaču na svaki pomen jevreja...

Što je ako mene pitaš sasvim ispravno, da mi bar upola reagujemo kada se po Srbima pljuje posmilio bih da imamo neku dozu samopoštovanja. Najsmešnije mi je u delu teksta kada kaže nisam šovinista samo ne volim Jevreje :lol:

Jesu preterali, ajd' reći ne volim Jevreje ali već nakrpiti kako su Jevreji bombardovili SRJ je već krajnje maliciozno. Nas je bombardovala pokvarena američka administracija a ne Jevreji sa Dorćola :roll:

''Pa kako možemo voleti Jevreje, koji su nas bombardovali i poslali nam rakove i čuda. Jevreji, nego ko?!''

LošMi moj idol :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

"Sto da mu tepam? Necu da ga zovem Firci, zvacu ga Fece. On je Fece." Sa gadjenjem na licu izgovara Losmi, kao da je pogrdno biti Fece i biti Madjar.

"Sta ce meni zena kojoj je dole sve povadjeno." Objasnjava Losmi razvod od svoje prve zene, koja mu je rodila dva zdrava i prava sina i koja je obolela pod stare dane..

Malo je losmijevih izjava iz kojih ne izbija diskriminacija, ovo o jevrejima je samo jedna u nizu a i u kontinuitety..

Nije tragedija Losmi, velika je tragedija sto Losmi ocigledno ima ogroman broj fanova medju srbadijom.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Fanova ili antifanova suštinski je čak i nebitno, bitno je sa kojim kretenizmima se diže gledanost tih splačina od reality show-ova. Bitni su: svađe, seks, tuča, psovke itd. Jeb*em ti narod kome je samo to zanimljivo da gleda. Sad kada sam malo pažljivije čitao članak i kada mi je devojka objasnila o čemu se radi, LošMi, Boki 13 i ne znam ko još su u stvari ubačeni samo da bi digli gledanost i uopšte se ne takmiče za glavnu nagradu.

Druga stvar koja me nervira je što RRA ne reaguje i lepo zabrani te budalaštine da se uopšte i emituju na TV. Prvo kršenje standarda - zabrana. Ovako su dobili kaznu koju će šou da isplati za 24h i teraj dalje. Miloš Bojanić će sad nekome da drži slovo o Jevrejima, masonima itd :lol: O Srbijo :aaa:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Druga stvar koja me nervira je što RRA ne reaguje i lepo zabrani te budalaštine da se uopšte i emituju na TV. Prvo kršenje standarda - zabrana. Ovako su dobili kaznu koju će šou da isplati za 24h i teraj dalje. Miloš Bojanić će sad nekome da drži slovo o Jevrejima, masonima itd :lol: O Srbijo :aaa:

:dry:

Tužno i pretužno je to... da jedan lik poput Miloša može da ima toliku podršku publike, a da se sva ta količina gluposti dozvoljava i emituje na tv-u... Doduše, kakva stanica, takav i program...

Da ne bude zabune, ne gledam ni jednu od tih emisija, niti mi pada na pamet da trošim vreme na to, ali zahvaljujući koleginicama i pauzama i medijima (radio i štampa) upoznata sam sa većinom gluposti i gadosti, bezobrazluka i prostakluka koji se emituje na tv-u. Žao mi je samo su što neki ljudi za koje sam verovala i mislila da su ok, poklekli i ušli u emisije takvog tipa (tu prvenstveno mislim na Dejana Cukića, ne znam gde je, ali sam se razočarala...) :dry:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Poenta i jeste u tome da što su luđi, bezobrazniji, skloniji ekcesima, poželjniji u ovakvim vrstama programa :zeva:

Pa to je i najtužnije u celoj priči o ovim emisijama, o RRA, o ljudima koji to gledaju... Što je neko primitivnioji, bezobrazniji, gluplji i drskiji, to sakuplja više poena kod publike i odnosi pobedu... Strašno... :( Srećom, postoji magično dugme na daljincu koje uz zdrav razum odlučuje u našoj kući da se tako nešto sigurno neće gledati... :ok:

Kompaj, Šefe, biće da je reč o Maji Nikolić, onoj uobraženoj i umišljenoj ''zvezdi'' sa naših prostora koju svi pamte po raznim bezobrazlucima, a najmanje po pesmama... mada ima odličan glas, koji na žalost ne ume da izbaci u prvi plan :dry:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...