Idi na sadržaj

Preporučene poruke

10 minuta ne skidam kez sa usana. Pink je najavio pokretanje, i valjda već pokrenuo deo, 60 kanala (slovima šezdeset)! A prema nekim izvorima 100 do kraja godine, a u budućnosti čak 200! :lol:

Ima tu svega, Pink Reality, Pink Soap, Pink Movies 1,2,3, Pink Music 1,2,3, Pink Folk 1,2, Pink Zabava, Pink'n'role, Pink Fashion, Pink Action 1,2,3, Pink Live... nek' nam je sedi bradonja odozgore u pomoći... :wacko:

Video sam pre neki dan da sam u SBB paketu već dobio Pink 2 i Pink 3. Navodno će većina ovih biti u Telekomovom IPTV.

Gledate li ova tri i hoće li biti za vas nešto u programu onih 60, 100, 200? Lično nemam ništa protiv, neka svako gleda šta mu odgovara, ali dobijam mučninu gledajući onoliko šarenilo... izdržao sam 20 sekundi gledanja vesti na Pink 3 danas...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

E, ne znam koliko Pinkova imam na malim ekranima naših TV prijemnika.

Jednostavno ih ignorišem.

Ne znam šta je Mitroviću naUmu,

ali...

Zaglupljivanje i zatupljivanje očito jesu.

Jbga, nekada je bio režimski čovek,

što to ne bi bio i sada.

''Pink - pink - pink - pink

celu noć i dan

pink, pink, pink

više nisi normalan..''

:lol: jedan od njihovih slogana.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

:wtf:

malo li je?!?

jbt, ja uopšte ne znam ko će sve to gledati?

zar ovi ljudi zaista trebaju toliko vrsta zaglupljivanja?!?

Sa ovim novim paketom, ja ne znam koliko ima pinkovih kanala

da li 4 ili više, jer im jednostavno nemam memorisane...

ne trebaju mi!!!

I gospon Mitrović, bolje da se lati gitare,

nego što smišlja nove kanale za široke mase...

to mu ide malko bolje :uredu:

jedna od fejvorit :ok:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pink je, hteli mi to ili ne, postao velika kompanija. Prerastanje u paket je logičan sledeći korak koji su načinile i ostale velike televizije. Ali su one (evo, najpre mi padaju na pamet Sky UK i Sky Italia) prerasle u pakete od pedesetak kanala, ne 200. 3-4 sportska, toliko filmskih i muzičkih, malo dokumentarnih i dečijih, i oni standardni panevropski. Ovo je van svake pameti. Ali, njihov izbor, videćemo kako će funkcionisati cela stvar.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne budite smjesni. :)

Sigurno ce bit bar na jednom od tih kanala neka vasa omiljena serija ili nesto slicno, a vi se pitate sta se ima vidit na njihovim kanalima. Ne znam dal vam vise smeta tih 100 programa il to da su njihovi. :plaz: Jedno je ne voljeti Pink, a drugo kukat da na 100 kanala nema nijedne pametne stvari, to bi mogla ja rec jer ne gledam TV. :lol:

Sve u svemu, bar je za to lako, preskocis kanal i priva zavrsena. :)

P.S. Nije to mala stvar i ocigledno im dobro ide, otvorit toliko programa.. masala. :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja ni ne znam programske šeme ni postojećih kanala :jok:

Ne gledam tv, sem ''Otvorenih vrata'', ''Once upon a time''

i mnooogooo sporta :)

Meni je sport klub zakon za sve :ok:

Pored tenisa, daju i prenose italijanske odbojke :uredu:

Ostali me ne interesuju...

Ali, dok je narod željan takvih kanala,

uvek će se naći neki Mitrović da zadovolji njihove potrebe :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Niko nije rekao da na 100 kanala neće biti nijedne pametne stvari. Na filmskim kanalima će sigurno biti nešto za pogledati, premda po dosadašnjem iskustvu uglavnom 10 godina staro. Muzički drugih žanrova verovatno neće biti za baciti. Ne vidim sportske kanale u najavi, ali i to bi moglo biti zanimljivo.

Ja lično iz Pinkove programske šeme gledam samo novogodišnji program ako ostanem kući, i on je godinama ubedljivo najbolji na našim prostorima.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Postoji jedan pouzdan lek protiv pinka, jednostavno ne gledati, isključiti te kanale, poslati vašim operaterima ili kako već to ide da ne želite odredjene kanale, da ih zamene za neke druge.

A valjda je došlo vreme kada mi sami biramo šta ćemo da gledamo ako već to plaćamo.

I ako može tako, treba navesti sedeće: Želeo bih da zamenim sve pink kanale nekim drugim, jer smatram da su opasni po zdravlje mojih ukućana, oštećuju moždane ćelije i ne mogu se regenerisati nikada više. Molim vas da zamenu kanala odradite što je pre moguće, kao što ja redovno izmirujem obaveze prema vama. Vaš korisnik.

I tako na miran i kulturan način, jedan po jedan, pink ostaje bez gledalaca (jednog dana)i svi srećni i zadovoljni :roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Vidiš ja sam pogrešno razumeo da tek treba da bude 60 kanala pa mi je reakcija bila wtf :lol: ali sad tek ništa ne kontam. Ja TV skoro pa i ne gledam, pink tek ne gledam iako tandrče sa TV ekrana. Ono, smor je 99% tako da najn danke. Jednom sam gledao na tom pink 2 film, prekinuli ga vestima i posle vesti ladno nije išao film do kraja nego su pustili neko govno od emisije :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Ne gledam ga, al' ič!

Samom svojom pojavom u onium ludim 90-tim mi se zgadio

i nikada nisam pomislila da ga gledam...

Izvinjavama se svima, ali zaista ne verujem da će tu biti nešto valjano...

Samo da turim potpis..:ok:

Upravo je Pink krivac sto sam poptpuno prestala da gledam TV..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nekada...ali davno "nekada" dok je Robert Nemeček bio urednik filmskog programa na Pinku bilo je šta za videti od filmova ili serija. Ali to baš beše davno nekad.

Ne sećam se kada sam poslednji put nešto pogledao na Pinku. Izuzetak im je ono Novogodišnje (mada prvih godina emitovanja je veselje bilo parada kiča...tek su ga posle nekoliko novih godina umili i doterali da valja). Jedina stvar zbog koje se zadržim na njihovom kanalu. Koliko je to jednostavno a efektno pokazuje da su i druge televizije preuzele taj fazon za NG.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...