Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Ova tabla, postavljena na ogradu dečijeg odeljenja biblioteke u Somboru, navela me da otvorim i ovu temu.

25239018018817212243419.jpg

Sem onih klasičnih "zdravlja, para i sreće", šta želite da vam se dogodi u Novoj godini?

Evo ja:

- Voleo bih da posle 38 godina odlaganja posetim tetku u Kanadi.

P.S.

Dozvoljeno je i naknadno dopunjavanje i ispravljanje. ;)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pozeleo bih svim forumasima sve naj bolje u ovoj Novoj Godini.... Da im se sve zelje ispune..... (ili bar vecina onih bitnih)...

Da imaju puo zdravlja, srece, para i svega lepoga......

Pozeleo bih da se u svetu ne prolije ni jedna decija suzica...... Da sve t postane lepse mesto u kome cemo sa ponosom ziveti.....

Takodje bih pozeleo da svi nasi clanovi parlamenra i politicari , tajkuni i ostali uticajni ljudi u Srbiji postanu odgovorniji i bolji ljudi..... Takodje im zelim da im deca zive od minimalne socijalne pomoci ili od minimalne penzije kako bi sto bolje se saziveli sa narodom.... Da im deca usled koriscenja opijata postanu sterilna da im se seme zatre..... Takodje bi im pozeleo da sve pare koje su oteli od ovog naroda daju za lecenje kako svoje tako i naj milijih i naj blizih ukucana....

Sva imovina koju su ovom pljackom stekli da im izgori ili se srusi usled dejstva pozemnih voda pa da ostanu ono sto i jedu jad , beda i cemer od ljudi......

Gospodi sa Zapada bih pozeleo jos mnogo 11. septembara i vremenskih nepogoda poput Katarine u ovoj novoj godini pa da se svi lepo radujem kao i oni nasoj nesreci.... Gospodi iz EU bih pozeleo sto vise sneznih padavina i onih ameba u krastavcima da se pozabave malo o svom jadu.... Posebni Nemackoj i Engleskoj bih pozeleo da im sto vise novorodjene dece nazove Ahmed i Ismail pa da ih izdrzavaju iz budzeta....

Pozeleo bih i sebi pored zdravlja , srece i para jos nekoliko sado-mazo avaktura ali to nije ovde mesto za to......:)

Srecna vam Nova Godina 2013......

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Gospodi sa Zapada bih pozeleo jos mnogo 11. septembara i vremenskih nepogoda poput Katarine u ovoj novoj godini pa da se svi lepo radujem kao i oni nasoj nesreci.... Gospodi iz EU bih pozeleo sto vise sneznih padavina i onih ameba u krastavcima da se pozabave malo o svom jadu.... Posebni Nemackoj i Engleskoj bih pozeleo da im sto vise novorodjene dece nazove Ahmed i Ismail pa da ih izdrzavaju iz budzeta....

Srecna vam Nova Godina 2013......

Mislim.. ovo ostalo sto je tako slatkasto i uobicajeno je sve lepo sto si pozeleo

ali ovo svakako nije lepo.

Pozeleti nekom tragediju ...nesrecu ...smrt.... nije hriscanski.

Nije lepo..

Nije Beeogradski.

Jer takve zelje se vracaju onome koji ih izgoovori..

Trebao si dodati jos i sto vise masakra u skolama u Americi..

Zgrozen sam ovim sto si napisao.

Ja bih pozeleo da se krene sa onim juznim tokom ( trebalo u decembru ove godine )

o... i ... da se napravi metrooooooooojhaaaaaaaaa u beogradu.

Jebesh Glavni grad bez metroa:)

Kada ta "" unutrasnjost"" i Vojvodina misli to da plati ?

Krajnje je vreme.

Sebi bih pozeleo sto više tašaka sa pekmezom.

Da se malo luxuziram.....mmmmm!!!!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...