Idi na sadržaj

Setite li se nekog sa foruma?


Preporučene poruke

Danas sam se setila Kompaja :uredu:

Igrala sam odbojku sa dečacima i dobacivala kao naš rečiti komentator Korać :lol: komentare na svaki postignut poen. U pauzama sam im objašnjavala kako se nakd igrala odbojka, kada su bile promene servi, i kada se vodila borba za svaki poen. Pričala im o zlatnim Vošinim danima, kada sam uživo gledala braću Grbić, Meštera, Žareta Petrovića, Bateza i ostale... Pričala sam im i o onoj sjajnoj utakmici sa Modenom, o atmosferi i vođi navijača i setih se da je Kompaj rekao da je i on bio tada na Spensu :uredu:...

I onda dođem večeras ovde i dočeka me poruka od mog drugara Kompaja oko komentara vezanog za odbojku i ja shvatih... da neke sa ovog mesta zaista cenim i da mi se čini kao da ih i poznajem...:srce: i naravno, da su mi dragi...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 297
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Sjetim. Sretna (i zdrava) vam Nova godina.

Ma šta setim! Stalno mislim na vas. Naročito kada se patim, kao sada. Msm, ne znam zašto se uvatim ladnog piva, umesto da naredim da mi naprave špricer!? Valjda zato što se pivo brže prinese, no št

Setih se Veštičare!   

Zakačene slike

Vraćam se sinoć sa Štranda, jedaaaan lep primerak, što bi rekli kapitalac od žabe, stoji na putu i gleda me. Ja joj lepo kažem: " Džaba me gledaš nisam ja ELA :fijuk:"

Stigne mi SMS (kreket žabe) ja se setim ELE.... :roll:

Danas skupljam ovog mog džinovskog Adama (cvet-da ne bude neke zabune :lol: ) i to radim sa jednom slatkom žabicom od žice.

Gde god pogled skrenem ja se setim ELE.

ELA, celi dan sam sa tobom u mislima :kiss:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Bash radim kao nenormalan, danas mi je prvi slobodan dan posle vishe od mesec dana ... i subote i nedelje i prekovremena i sve.

U svakom od beskonacno mnogo proteklih perioda nadjem sebi neki #placebo.

Ovaj (koji se zavrsava za nedelju dana) je u znaku shtednje (za mesec i po dana kupio sam sebi novi lap top) a lek je puna kada...

i (skoro) svaki put setim se bLiverke i njenih ,,ritualnih kupanja,, uz pljugu, vince i Ninu Simon rekvizite drzzim na vesh mashini

http://www.youtube.com/watch?v=h8tuTSi6Sck

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Prosle nedelje sam se svaki dan prisecala Jece...Posto sam imala cast da je upoznam posle njene smene od 12 sati,vedru,nasmejanu i vr'raspolozenu :ok: Boraveci u hospitalu :dry: videla sam vesele,nasmejane i vr'raspolozene sestre,cistacice i doktore :trep: i onda sam se zapitala...:"Jel se oni drogiraju tamo,kad su svi onako srecni ??? :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Vratila se nana iz banje, jelte, i puna utisaka razvezla pricu ...te parkovi, te gostoprimstvo, te tretmani - pa mu ga tu da po sirini i duzini:'Zamisli, imali smo sestricu koja nas je naterala da se skinemo k'o od majke rodjene, i tako udjemo u bazen...i sta ces, moras ...babe se poskidale, pa u vodu' ............... Babe u bazenu? Koji fles :roll: U momentu se setim Milojka .....sta bi dao da moze tamo da uleti? Razbucao bi ih kao svinjCe pomijCe, kao bepCe zveCke :uzbud: .....................ps. Koji bi to tretman bio za bakutice, QQ :strikeraj:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Veceras je u Londonu premijera poslednjeg dela Hari Potera, i normaliS, setim se Starke. .....................

The-Hobbit-Dwarves-image.jpg

I ja sam se, videvsi ovu sliku danas, setila Starsice..

Starka.. Su ovo patuljci ili neki nesretni norveski metal band koji su pripremili za Evroviziju? :smeh:

Znala sam da necu biti zadovoljna vizualizacijom patuljaka. :ajme:

Jedva cekam da vidim Bilba.. :blabla:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

purnjam na prozoru dječje sobe.. gledam popove kako u onim aljinama trče.. k'o da beže od kOpljadi a ne od kapaljadi kishe... smejem se (po malo podlo.. :molitva:Bože mi oprosti)

i vidim.. počinje pred crkvom istovar nekog autobusa

izlaze neki da te Bog sachuva.. k'o nenormalni

k'o iz filma "ko to tamo peva"

a gomila nekih istih tak'ih ih pod drvećem (valjda umesto kishobrana) sačekuje

pa čoveče...kad ovi pod drvećem istrčaše

pa kad svi ko miševi iskisnuše

pa kad se dohvatiše

pa kad stadoše da se zagleđuju

pa da se grle

pa da se smeju

pa da vrište

.... pućkam ja tako, gledam ih kroz dim.. i suze (uđe mi dim u oko yebomupasmater).. i odjednom.. ko BožJe proviđenje

setih se svih forumaša

i zamislEh njiOv/naš susret na okupljanju NSPortalaša :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...