Idi na sadržaj

Setite li se nekog sa foruma?


Preporučene poruke

  • Odgovori 297
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Sjetim. Sretna (i zdrava) vam Nova godina.

Ma šta setim! Stalno mislim na vas. Naročito kada se patim, kao sada. Msm, ne znam zašto se uvatim ladnog piva, umesto da naredim da mi naprave špricer!? Valjda zato što se pivo brže prinese, no št

Setih se Veštičare!   

Zakačene slike

Gledao i nije se jedio. Možda jedino jer Aca Lukas (ako sam dobro shvatio da je on gađao) nije uspeo pogoditi osobu iz mog statusa u okruglu glavudžu, ali biće prilike... :kez:

Setim se ja Smuce kad god i Partizana jer je ona moja omiljena grobarka. :zagrljaj: Goge i Mare neizostavno jer se čujemo i telefonom, Glishe jer je nema ovdI... i tako. Setim vas se svih ponekad. :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nije taj, nego onaj nazovi novinar, koji se odmah brže-bolje izvinuo Duletu

to je lepo od njega, ali ipak bi trebalo da omiriše Padinjak.

gađati loptom aktera utakmice, pa još čoveka s naočarima je nedopustivo.

da ga je pogodio 20 cm iznad, kao što priželjkuje Morf, mogao mu je sasuti staklo u oči.

inače, setim se Orionke kad god sam gladan :osmeh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Juče se setih Vece i njene "zveri" kućnog ljubimca.

Dok sam izlazio iz prodvanice naleteh na parkiranog bišona (zakačen kaišem za ogradu). Sagoh se da ga pomazim on poče da mi se raduje kao rod najrodjeniji! :kez: Mogao sam ga i kući povesti koliko mi lizao ruku i skakao od sreće što ga neko mazi! :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ovo malo šetnje i setih se pola forumna:

Do prodavnice prolazim pored KUD Marković-setih se gresnog i starsice.

U prodavnici-setih se gooze koji bi mi sad lepo objasnio da se to ne kupuje tako na brzinu po principu "daj bilo šta"...:roll:

Preko puta prodavnice pekara...uđem da kupim pletenice, a burek samo što ne govori "neoooo...neoooo..gde si!!"

Jedna žena vodi "dva ista"..ja se setih Smuce i njenih biserka...:kiss:

..eto....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Neko veče gledao jedno sjajno mlado amatersko pozorište (fotografisao predstavu za reklamne svrhe) u predstavi "Pokondirena tikva". Bi sjajna mešavina starovremenskog i ovovremenskog. Muzička tema predstave bi ova Severinina pesma koja je taaaaaaaaaaaaaako dobro legla na glumačke bravure mladih ljudi...

Elem...čitav uvod bi jer sam se setio Vece i kako ona UŽIVA u Severininim pesmama. Ovu nisam znao, ali je sjajna zez pesma...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Danas sam mislio na sve vas... :kez:

Prvo za vreme doručka pored kazana.... ovo je gos'n kazan:

Domaća pogača, mladi kajmak, pečurke na žaru, ljuta papričica, salata od mladog luka i sremuša.

Pa opet za ručak...ražnjići na žaru ispod kazana, rotkvice, mladi sir, ljuta papričica...

Oba puta kao led leadno jelen pivo...

E ondaK sam najviše mislio na sve vas!!! :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...