Idi na sadržaj

Kastracija za pedofile?


Preporučene poruke

Pravedna?! Ne bih rekla. Lično ne bih imala milosti za takve ljude. Ili svi u institucije zatvorenog tipa bez izlaska u spoljašnji svet, ionako, ako su duševno poremećeni nemaju doživljaj sveta na realan način, zato i trebaju ostati unutra, ili po proceni stručnjaka o bolesti... ili totalna kastracija. U nekim slučajevima, uvela bih i mogućnost izvršenja smrtne kazne.

Ne bih se složila sa boldovanim delom jer da je tako, isto bismo mogli reći i za homoseksualce iako prvi, uslovno rečeno, čine zločin. Seksualna devijacija ne poništava realan doživljaj sveta. Ti ljudi su radno sposobni, produktivni, socijalni...

Veliki akcenat se stavlja na kaznu a ne na suzbijanje pedofilije.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 65
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Onda recimo da mu se na penis dveMa pipetaMa priključi visoki napon s'njegove matichne gradske elektrane. ...? trenutno mi ne pada na pamet ništa savremenije

Šta bre hemijski. Dve cigle i udri, a preventivno bi im izlomio i obe ruke i noge. Država mora POD HITNO da napravi registar pedofila i silovatelja, da se javno objave na sajtu sve njihove njuške kao

@ kitolomijom .... :kafa:

Upravo ispisah misao premudrog Voltera: Primer popravlja mnogo bolje od prekora.

Na trećoj strani teme osvrnula sam se na prevenciju kao najznačajniju. Malo mi blesavo zvuči kada se potencira kazna nakon počinjenog dela a ne i prevencija.

Neću delo, neka ne strada ni jedno dete pa da nemamo kome suditi. Naravno da je to nemoguće postići sto posto, ali je moguće smanjiti procenat.

Pedofil pred lice javnosti a ne kao NN osoba. A onda to vidi potencijalni pedofil i lagano u njemu se menja svest, a možda i splasne devijacija ili promeni pravac, kako god, to psihoanalitičari znaju.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Duševno poremećeni, zna se na šta sam mislila, zar ne?! Ne smatram da je homoseksualizam bolest, naprotiv- već civilizacijski iskorak koji smo napravili pri evoluciji. Ako upražnjavaš analni, šta si ti ili tvoj partner. Jesi li devijantan, bolestan ili je partner latentni homoseksualac...Naravno, pitanje nisam ni postavila, niti se konkretno obraćala bilo kome, niti želim izazivati ovim pitanjem... Da se neko ne nađe prozvanim.

I da se ne pravimo ludi, znamo na šta se konkretno misli na ovoj temi i o kakvim slučajevima se radi. Zato sam i napisala takav post. Sigurno ne bih pedofile hladila listom od palme i naravno, ako su radno sposobni, radili bi, ali tačno bi određena bila pravila gde, šta, i to u zavisnosti upravo od procene njihovog stanja-bolesti!

...I ja bih da znam kako se suzbija pedofilija, kako je primetio A.:mahanje:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Upravo ispisah misao premudrog Voltera: Primer popravlja mnogo bolje od prekora.

Na trećoj strani teme osvrnula sam se na prevenciju kao najznačajniju. Malo mi blesavo zvuči kada se potencira kazna nakon počinjenog dela a ne i prevencija.

Neću delo, neka ne strada ni jedno dete pa da nemamo kome suditi. Naravno da je to nemoguće postići sto posto, ali je moguće smanjiti procenat.

Pedofil pred lice javnosti a ne kao NN osoba. A onda to vidi potencijalni pedofil i lagano u njemu se menja svest, a možda i splasne devijacija ili promeni pravac, kako god, to psihoanalitičari znaju.

Ponovo pročešljah tvoje pisanije i jedini odgovor na pitanje kako zamišljaš suzbijanje pedofilije je objavljivanje imena i prezimena pedofila. Ili nisam dobro rastumačio?! To nije ništa novo. I danas se imenom i prezimenom objavljuje identitet osuđenog pedofila. Da ne razvlačim objašnjavanje na šurnajst strana, veruj da ta mera ni malo ne doprinosi prevenciji. Ili je toliko mala, da je zanemariva.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 godinu kasnije...

A ne hemijska kastracija.... :jok: !!!

 

Nego FIZIČKA!!!

Odstraniti mu onu stvar, pa da služi za primer ostalima!!!

Pa je onda staviti u onu teglicu i pokazivati i učiti medicinu iz nje!

Jbt, ovaj lik iz poslednjeg posta ko zna koliko je unesrećio i uništio devojaka i žena

pa ga sad treba popravljati i lečiti!!! 

Dosta više sa humanošću :blabla:

 

A od kako je otkriven počinilac, sve više verujem da za takve nema leka....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 5 meseci kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...