Idi na sadržaj

Pitam te, pitam...


Preporučene poruke

  • Odgovori 5,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Smuce, Orionke, Vece, Goge, Duge... pa onda jedna tebi, jedna meni... koga bi hipnotisali, pa mu radili šta vam je volja? :kez:

Jedno crno vino, za početak Omiljeno alkoholno piće? :)

Uh... moji košmari su nesvakidašnji...   Subotu na nedelju noć sam sanjala kako sam ostavljena u sred Beča u galeriji, jer sam se zadržavala ispred svake slike... i moj saputnik nije imao strpljenja,

zvucace cudno, ali miris sinekoda i omnidroxa(sirup sa ukusom jagode)...imao sam puno problema sa bronhitisom kad sam bio klinac...kad sam imao neke 2g bilo je pitanje dal cu preziveti...na svu srecu jesam i postao ovol'ki magarac...ali zato ova dva sirupa su mi urezana u secanje...kroz celo detinjstvo su me pratila...

koji sladoled najvise volEte?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

malo jako...mrzim da pisem sms-ove...vise volim da nazovem, ukoliko je moguce jel...ionako imam onih smartova masu i nikad ih ne potrosim za mesec dana, uvek mi ostane...al aj da kazemo do 5...a i to je mnogo...nsiam sms freak...

za sta mozete da kazete da vam je fetis, a da nema veze sa sexom? znaci ovo je neki fini fetis :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sve što je "propadanje" fala lepo! :kez:

Samo pod pretnjom "život ili smrt!" :kez:

A mislim i da čovek ne treba da izaziva sudbinu i sebe dovodi u opasnost bez potrebe. Eno puna knjiga "Darvinovih nagrada" za ljude koji su čovečanstvu učinili uslugu i sami eliminisali sebe i glupe gene!

Opasnost je tvoje drugo ime?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...