Idi na sadržaj

Pitam te, pitam...


Preporučene poruke

  • Odgovori 5,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Smuce, Orionke, Vece, Goge, Duge... pa onda jedna tebi, jedna meni... koga bi hipnotisali, pa mu radili šta vam je volja? :kez:

Jedno crno vino, za početak Omiljeno alkoholno piće? :)

Uh... moji košmari su nesvakidašnji...   Subotu na nedelju noć sam sanjala kako sam ostavljena u sred Beča u galeriji, jer sam se zadržavala ispred svake slike... i moj saputnik nije imao strpljenja,

:jokjok:

ne pamtim kada sam bila na nekoj svadbi, kao prvo

a drugo, ja sam fina žena u godinama...

ne blamiram se,

doduše, desilo mi se jedared da sam 'malko' gurnula jednog čiku,

da bih ja uhvatila buket, ali...

ne marim - jer je buket bio moj :uzbud:

Jel Milojko Pantić bio pijan večeras u onoj emisiji?

Ili je bulaznio kao i uvek?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Milojka se sećam iz onih davnih vremena Zvezdine slave, ne mogu ga nazvati lošim komentatorom ma koliko je možda bio. U novije vreme ga nisam pratio. U svakom slučaju, mislim da čak ni pijan ne može biti gori od ovih novokomponovanih statističara. Večeras sam gledao utakmicu preko interneta sa engleskim komentatorom koji je non-stop ponavljao kako meč za Hrvate nije utakmica nego rat i kako su blokirane granice kako Srbi ne bi došli na meč. Dakle, podjednako katastrofalan, ali me ni malo nije nervirao. Psihološki efekat, šta li.

Najbolji sportski duel (iz bilo kog sporta)koji si ikad gledao/la?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

sad sam se baš zamislio... :osmeh:

finale basketa sa Litvanijom, da to je to... evropsko prvenstvo, Atina 1995.

atomska košarkaška utakmica!

mi sa Paspaljem, Divcem, Đorđevićem, Danilovićem, Bodirogom, Rebračom, Berićem...

Litvanci sa NBA zvezdama Marčuljonisom, Sabonisom..

na kraju 96:90 za nas, čuveno zakucavanje Danilovića preko Sabonisa, pa u jednom momentu Litvanci neće da igraju zbog sudijskih odluka a Đorđević ih nagovara da nastave... a na dodeli medalja, Hrvati silaze s postolja kad se mi penjemo...

a sve to gledamo nas tridesetak na tv-u u vojničkoj učionici na Voždovcu :osmeh:

tad je prvi put bio doček ispred skupštine u Beogradu i znam da sam hteo da pobegnem, ali sam bio požarni ili tako neka glupost pa nisam mogao :osmeh:

kad ustajete nedeljom i šta obično radite narednih par sati po buđenju?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...