Idi na sadržaj

Pitam te, pitam...


Preporučene poruke

  • Odgovori 5,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Smuce, Orionke, Vece, Goge, Duge... pa onda jedna tebi, jedna meni... koga bi hipnotisali, pa mu radili šta vam je volja? :kez:

Jedno crno vino, za početak Omiljeno alkoholno piće? :)

Uh... moji košmari su nesvakidašnji...   Subotu na nedelju noć sam sanjala kako sam ostavljena u sred Beča u galeriji, jer sam se zadržavala ispred svake slike... i moj saputnik nije imao strpljenja,

Hajd' onda da odgovorim, kad mi je tako lepo prosledito.

Svačega sam se nagledao, no moram da priznam da još samo sa silikonskim nemam nikakvo iskustvo. I najiskreniji odgovor je da nije bitna veličina, pa ni oblik. Bitna je gazdarica. Ako je "vesela" i ako zna da ih nosi, onda zaista može da se primeni ona Negoševa "A u ruke Mandušića ..."! No, daleko od toga da veličina i oblik nemaju nikakvu ulogu, ali nije nešto što će me demoralisati. Ipak, ako bi MORAO da se opredelim, veličina mi ne bi bila presudni faktor.

Da li si danas lopatao-la?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Dva nacina ... prvi je da se stisnem uz svoje 'grejno telo' ...mada, nije najsrecniji kada ga dodirnem sa ledenim stopalima :ufrci: ali nema nista protiv kad mu uvalim guzu u krilo ( :andjeo: ) Drugi nacin je praktican i jednostavan, i preporucujem onima bez 'grejalice' - napune se plasticne flase toplom vodom, i pobacaju po krevetu. Dobro ih zatvoriti, jelte :lol: ........... Da li imas naviku popodnevne dremke?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Cim se vojo zaputi na istu :cica: Planiram prvo da uslikam levo stopalo, okacim na temu, a on ce da me prepozna ...videces da mene hoce :roll: (vojo, nemoj dubijes Elu :stid2:) @ Ima, ima ... Jos i lepCa od futoske. I Glisa ce tebe da prepozna - da se ti ne patis :ufrci: ........... Di bi volela da provedes narednih nedelju dana? Da pobegnes od ove hladnoce? :uzdise:

Izmenjeno od strane člana ELA
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...