Idi na sadržaj

Pitam te, pitam...


Preporučene poruke

Pojma  nemam :nempojma:,ja  kad  sam  odgovarala  na  pitanje,ono  bilo da  li  ste  ispali  iz   kreveta...izgleda  da  sam  otvorila  neku  od  prethodnih  strana:hhh:

i  da  znas,to  pitanje  sam  maznula  od  ddl,i  isto  sam  tako  uhvatila  sebe  da  mi  je   tesko  da  pronadjem  osobu  za   koju  bih   rekla'e  to '...

 

Nego  sta  nego  pridajem,tim  pre  sto  ja  datume  ne  zaboravljam..

Grad  ili  mesto u  kojem  bi  voleli  da  zivite po   odlasku u  penziju?

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 5,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Smuce, Orionke, Vece, Goge, Duge... pa onda jedna tebi, jedna meni... koga bi hipnotisali, pa mu radili šta vam je volja? :kez:

Jedno crno vino, za početak Omiljeno alkoholno piće? :)

Uh... moji košmari su nesvakidašnji...   Subotu na nedelju noć sam sanjala kako sam ostavljena u sred Beča u galeriji, jer sam se zadržavala ispred svake slike... i moj saputnik nije imao strpljenja,

O daaaaaa! Tri puta. 
Sva tri puta ga sama vadila..

NEEEEE! Lažem!!

Drugi put mi ćera vadila jer je bio na nezgodnom mestu. Inače ja to vadim bez problema.. :hhh: 
Msm kad mogu psu..mogu i sebi a i pinceta je ista za krpelje bez obzira na koga se zakačio. 
 

Nerviraju li vas komarci noću dok spavate ili vas "obilaze"? 

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da   je devalviran  totalno.Nisam  gledala  sinoc,ali  cujem  da  je  nasa  predstavnica bila  vise  nego  dobra,sto  me  raduje.Takodje  procitah  opsti  utisak  da  je  naglasak konacno  vracen  na   pesme,a  ne  nao  sou,senzacije  i  sl. sto  je  za  pohvalu.

 

Koliko  ste   dugo  koristili  flasicu  i  cuclu,secate  li  se ?

 

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 5 meseci kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...