Idi na sadržaj

Prvi glas Srbije


Preporučene poruke

  • Odgovori 186
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Više nemam favorita, a ni manje. Ko god da ode, imaće publicitet, možda i veći od samog pobednika. Svi su se već jasno izdefinisali. Žao mi je, kada ih vidim, kako strepe, trepere dok Andrija Mil

Ne da su eliminacije bile po kratkom postupku, nego su ih prikazali brzinom svetlosti. Treba i zaraditi koju crkavicu od telefonskih poziva. Ono što mi se svidelo jeste insistiranje na timskog rad

Slažem se sa tobom Gogo, sinoć je trebala Darija da propadne... Ono je bilo sve samo ne pevanje. I na kraju će da pobedi onaj za koga najviše glasaju tj onaj ko nema pojma... ja još uvek mislim da

Veceras su mi najjaci utisak ostavila dva decaka, Rege Rasta i Roka Bili

Meni je ovaj drugi bio mnogo sladak i dobar... dobar glas, svoj stil, drugačiji, a i izbor pesama vraća u crno beli svet... like it!

Što bi rekla Lena iz žirija, ovo je raj nakon ko zna kakvih sve likova koji su dolazili...

A Firčijeva ćerka je imala samo gomilu treme, inače mislim da je ok devojka :uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Zbog one male, sa menadzerom & fanovima, setih se popularnog davljenika iz Sijera Leona ... ucesnika Olimpijskih igara. Dosao da se takmici u plivanju, a ne zna da pliva. U tom nonsensu je zgrnuo finu popularnost, jer se planeta smejala. Tih dana sam cula i drugojaciji komentar ...'Dok se ostali sportisti ubijaju na pripremama vezbajuci, dodje dileja i baci ih u drugi plan ...koga briga za oboren rekord, kad su 'olimpijca' vadili spasioci.' ... Mhm, veceras me je iznerviralo sto su vise medijskog vremena poklonili njoj (i uopste takvima), a one kvalitetne izbrzeljali. Neka zafrkante izdvoje u spesL emisiju 'Poslednji glas Srbije', i ok ...gledacu ih da se smejem, ali neka vec jednom preovladaju oni za slusanje, ako biraju najboljeg pevaca :strikeraj:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Opet sam propustio šou... Evo, da kažem da se i meni dopada, zbog ono malo talenta što se da videti tokom emisije. E sad, što šou nije napravljen da bi se ljudi u njemu nadmetali kvalitetom, to je druga priča. Hleba i igara vazda mora biti, pa moraju naći i par idiota koje će zajebavati tokom emisije. Televizija kao medij samo osluškuje potrebe gledalaca, a one su takve kakve su... jadne.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Paz' vamo. Ti kretenoidi, ala petnaest godišnja kolezinica od Rijanu i Džesiku Albu, sve sa menadžerom i vrhidiotima od roditelja, su u ovoj fazi neminovni. Pa rekao bi da ih i malo ima. Svi ovi što prođoše dalje imaće barem još jednu priliku za pojavljivanje na teveJu. Ovo filtriranje, prvi krug, i treba da je više zabavnog, no umJetničkog karaktera.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

@Aka, slazem se za filtriranje u ovom krugu, ali me zivo zanima kako ce ici dalje. Videcemo. Mislim da ce (o5 naustrb pevanja), da razvuku sa biografijama. Sori, to me smara. Svidja mi se kad dodje neki slatkis, pa me odusevi izborom pesme, pa glasom ...pa bih da to potraje :stid2: a oni 'zuM ziri...zuM vrata...zuM reklame' :uzdise:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jeste, opet je u prvom planu bio menadžer i njegovo pulenče.

Smatram da i treba prikazati kakvih sve idiJota ima.

Ne znam da li se gospodin menadžer zezao, ili bio samrtno ozbiljan.

Ukoliko se nije zezao, veoma bih se zabrinula.

Opet ću da budem subjektivna. :kez:

Mikica, iz kineskog restorana... je susjed iz svinjskog Srema... :lol:

Napravljeno je dobro zezanje sa prilogom, a i glas mu je sasvim solidan.

Devojka, koja studira francuski, jeste pevala narodnjake,

ali glas je došao do izražaja, i mnogo mi se svidela,

iako nikada ne bih prepoznala Tinu T. u drugom izvođenju,

da nisu pustili podlogu.

Trema :beyond:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Slažem se sa tobom Gogo, da treba pustiti i takve likove poput te male sa svojim menaĐerom i tekstopiscom i celom bulumentom ljudi... zamisli šta su sve oni odgledali i odslušali... :wtf: to je za glavobolju... Mislim da dosta nas pamti onu lujku iz ''Idola'' sa raspevavanjem i 'Ave MArija' i onog lika što se spremao dve nedelje za nastup i pevao 'Malenu' :hahaha:

Međutim, isto tako, ja bih i one sa izvanrednim glasom pustila da malo duže pevaju, da malo imamo raj za uši, a ne ono njihovo ''ne bih te duže zadržavao...''

Koliko sam razumela od sledeće subote su eliminacije ovih do sada odabranih kandidata i sada će već biti malo interesantnije i :uredu: počinje zakuvavanje....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne da su eliminacije bile po kratkom postupku, nego su ih prikazali brzinom svetlosti.

Treba i zaraditi koju crkavicu od telefonskih poziva.

Ono što mi se svidelo jeste insistiranje na timskog radu od strane žirija.

Ono što mi se još više sviđa jeste podela takmičara u tri grupe, čiji će mentori da budu

a ko drugi do Lena, Vlada, i Mare.

Na čiju grupu tipujete?

Kod mene je još mrtva trka, jer nisam videla kako rade sa takmičarima,

ali mislim da Vlado ima najjaču pokretačku energiju.

Lena... takmičarski duh i veliko znanje...

Mare.. tačno zna šta ''prolazi'' u datom trenutku...

Verujem da će sledeće epizode biti mnogo zanimljivije od sinoćnje :)

Najjači utisak su na mene ostavili mladić iz Kikinde, i budući rege doca.

Izmenjeno od strane člana Goga
mnogo smo najjači: Zvezda!!!
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

@ Gogo, koji mladic iz Kikinde? Ima ih dvojica, onaj sa (bez) gitare ...sa bradicom i naocarima, i onaj niZi, skroz kratkom kosom. ......... Od decaka, favoriti su mi onaj mali kovrdzavi iz Nisa, i rege klinac, i jos poneki ............... ps. I meni je promakao Roka B. - da nisu njega otkacili zbog godina? Rekla bih da je malo stariji od ostalih, a postoji ogranicenje u godinama, zar ne? ... Shit :uzdise:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Dečko sa gitarom i naočarima...

Da li zbog životne priče... ne znam zbog čega, ali gotovo svaki otpevani ton ''ima dušu'',

što je za mene presudno, evidentno je da ima i lep i ''širok'' glas...

Nekako mi je... već prirastao za srce...

Da.. primetila sam da ipak postoji ne mogu to nazvati diskrimanicajom,

ali da su sva deca od 15-ak godina eliminisana, ostala je samo devojčica

sa kompletnim stajlingom i nastupom... svi ostali su eliminisani..

Ne verujem da postoji neko, ko prati šou, a da nije primetio rokabili momka..

Upatljiv jeste, zbog stila, načina na koji živi.. sjajnog pevanja..

ali je on skoncentrisan isključivo i samo na taj pravac...

Produkcija i žiri traže SVE :beyond:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sinoć taj momak bez gitare sa naočarima je ispao, ali je dobio gitaru... isplakao se jadničak skroz i bilo mi je žao i njega i majka mu je tu pa ga teši.... jbg, takvo je takmičenje...

onaj rege momak je prošao, otpevao je Stand by me u svom fazonu i nije bilo loše...

mislim da Vlado ima odličnu grupu, one devojke su bile odlične, meni se ona plava, što ide u muzičku, mislim da je iz Pančeva (ima neki tik kada se osmehuje) odlična, njena boja glasa mi se jako sviđa...

i onaj momak iz NS-a što ima bend i peva rock je odličan... on je moj fejvorit među svima...

a moji dečaci navijaju za rege momka :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Posle sinocnih eliminacija, cini mi se da su devojcice iskocile u prvi plan (na moju zalost :stid2:). Ono sto je u pocetku bila prednost, sada je mana...kao originalnost i licni pecat, npr. .... Rege Rasta je ispao bas iz tog razloga. :smor: ... Zapazila sam i da mentori imaju svoje favorite, Vlada posebno ...da ne prejudiciram, ali za onu crnku mu je osmeh 'pun krug', msm, oko glave :roll: ...i uopCe se nisam iznenadila da mu je zapala u grupu.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Prikazali su nam samo deo priče o ''hlebu sa sedam kora''...

Bez potcenjivanja neke druge profesije, da ne budem pogrešno shvaćena.

Mentori su sasvim ok.

Lena je radila školski, sa raspevavanjem, što mnogo znači.

Imam utisak da je imala grupu sa najviše školovanih muzičara.

Vlado mi je pokušao da napravi opuštenu atmosferu...

Jasno im je stavio do znanja šta traži, pevanje bez falša, i

znanje teksta.

Mare.. ''stari morski vuk''..

Nije im bilo lako, ali mislim da su sasvim korektno uradili,

ono zbog čega su bili tu tog dana.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja se slažem sa Gogom u vezi Vlade. On je takav i kada je ''estrada'' i kolege u pitanju. Kada nekog voli i poštuje, to se zna. Isto tako nema problem da javno kaže i ospe paljbu na nekog ko nema veze sa pevanjem :uredu:

Mislim da je bolje i tako, nego da se nekome od kandidata uliva nada da će sledeći put biti bolji... poput one male iz Zrenjanina, koja je imala i menadžera i tekstopisca i šta sve ne... i nema namere da odustane, jer joj je neko ulio nadu da ona ZNA da peva, a da žiri nije imao sluha za nju.... jooooj... strašno....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja se slažem sa Gogom u vezi Vlade. On je takav i kada je ''estrada'' i kolege u pitanju. Kada nekog voli i poštuje, to se zna. Isto tako nema problem da javno kaže i ospe paljbu na nekog ko nema veze sa pevanjem :uredu:

:ok:

Znam da ću da odem malo u off, jer tema nije ''Vlado Geogiev''...

Za one, koji imaju kratko pamćenje,

mislim da je jedini pevač, koji je rekao ''nje''t, jasno i glasno, g-dinu Mitroviću,

i njegovoj sviti (trovačima :roll: )

Jedan od retkih, koji se sukobio sa ljigavcem Sašom Dragićem,

poznatim estradnim :roll: menaĐerom. (trovačem, takođeR)

Sećam se njegovih prvih nastupa u HN.

Klinac, sa svojih 15.. 16.. god... nadasve talentovan i dosledan.

Jeste, jesam pristrasna, ali malo li je... :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...