Idi na sadržaj

Prvi glas Srbije


Preporučene poruke

Slažem se sa tobom Gogo, sinoć je trebala Darija da propadne...

Ono je bilo sve samo ne pevanje.

I na kraju će da pobedi onaj za koga najviše glasaju tj onaj ko nema pojma...

ja još uvek mislim da će to na kraju ispasti kao u OT-u :dry:

Žao mi je Ane, i ona je imala loše veče, ali... Darija je bila neprikosnovena z apropadanje :uredu:

Ne slažem se. Svi oni imaju pojma, itekako. Navijam za malu plavušu i crnku koja je o(p)stala, ja mislim da se zove Alexandra. Muškarci mi liče na sve osim na muškarce, ne razumem čemu onoliko feminiziranje.

:lazygirl:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 186
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Više nemam favorita, a ni manje. Ko god da ode, imaće publicitet, možda i veći od samog pobednika. Svi su se već jasno izdefinisali. Žao mi je, kada ih vidim, kako strepe, trepere dok Andrija Mil

Ne da su eliminacije bile po kratkom postupku, nego su ih prikazali brzinom svetlosti. Treba i zaraditi koju crkavicu od telefonskih poziva. Ono što mi se svidelo jeste insistiranje na timskog rad

Slažem se sa tobom Gogo, sinoć je trebala Darija da propadne... Ono je bilo sve samo ne pevanje. I na kraju će da pobedi onaj za koga najviše glasaju tj onaj ko nema pojma... ja još uvek mislim da

Do kraja nisam odgledala ni jednu emisiju, ali sam odslusala par ucesnika na you tube-u..zaista su odlicni vokali, svaki na svoj nacin i bilo bi super kad bi svi oni uradili nesto na muzickoj sceni, mada tesko..svi su oni fascinantni kada pevaju poznate numere i velike hitove..ali kad se za njih uradi nesto, to traje kratko i vrlo brzo padnu u zaborav..

Zato je svejedno ko ce da pobedi..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

To je ta priča o glasovima, a bez autorskog pečata...ko može da kaže da Balašević, Džoni, Rundek, o BajaZi da i ne govorim imaju neke glasove...ali su iza sebe ostavili pesme koje će se pevati zauvek.

Emocija je jedino što nadživi vreme, bez obziira na boju glasa kojim je otpevana.

Izmenjeno od strane člana ako_odem
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jeste. Ali ako je ogranicenje 35 godina, zasto je upala Darija od 36? :beyond: Daleko od toga da ja imam nesto protiv, meni je samo ogranicenje glupo, ali na osnovu onoga sto sam cula o samoj emisiji kao i o ucesnicima, necu da gledam iz principa.

Dobro Čupe, da li si imala uvid u Darijin JMBG?

Naravno da su bilo kakva ograničenja kretenasta, jer muzika ne bi trebalo da ima granica.

Gledam i gledaću... do NG.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ode Darija... Zasluženo :uredu:

Počelo je malo da me zamara jedno te isto komentarisanje.

Svesna sam da je sada teško pronaći neke nove reči hvale za finaliste,

tako da sam večeras odgledala pola emisije i odslušala ''na pola uha''.

Sada će još da počnu da prave telenovelu na temu Nevene i Igora :roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Moram priznati da je Darija po meni zasluženo ispala. Prošli put se izvukla i bi mi žao Ane.

Čudi me da ni jedan muški nije primetio Anine noge?? Em glas..em izgled...

Aleksandra je blistala ove večeri. Nevena? Samo sam čekala kada će pasti u onim štiklama. :lol:

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Moj favorit Nevena, ostala :)

Darija je jos prosli put trebala ispasti, a ovo pevanje Brenine pesme...ne mogu da verujem da im stvarno biraju takve pesme.

Moji decaci navijaju za Terziju a moram priznati da se i meni svidelo pevanje Vladine pesme. Otpevao je onako, u svom fazonu :uredu:

Sledeci bi mogao ispasti onaj Davor ili kako se vec zove, sto je pevao Tozovca onomad.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...