Idi na sadržaj

Do kog ste zaključka danas došli?


Preporučene poruke

  • Odgovori 4,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pad dokazuje da sam čovek. Pad dokazuje da živim. No,  bez obzira na sve, treba ustati,  nabaciti osmeh i krenuti napred... bez osvrtanja...  

Da volim kad vidim nadrndane osobe. One..što do podne mrze same sebe a popodne ceo svet. Onda tu svoju "mudrost" življenja prosipaju na sve strane. Zašto ih volim? Samo zato što shvatim da je moj

Da od razmenjivanja recepata ne mogu da stignem da isprobam forumske *ebace..:hahaha:

Zakačene slike

to mozes sa svim bankama koje imaju online servis (podrazumeva se da imas nalog). kolika je provizija? :liza:

 

edit: intesa 60 RSD  :nadrndanko:

Erstebank ima proviziju od 15 RSD po računu. Jedini Informatika ima nešto veću proviziju 40-50 RSD. Ne pamtim kada sam poslednji put platila neki račun na šalteru.

E, da...setila sam se. Kada sam plaćala uplatnice za LK jer mila mi policija ne zna da "pročita" odštamapnu uplatu :ajme: njima treba klasična uplatnica :aaa:

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Idu mi na nerve ove polugodišnje priče o "pomeranju sata" i uticaju tog kosmički bitnog događaja na telo pojedinca. Aman, ništa se fizički nije dogodilo, ili će ti nedostajati ili ćeš imati viška sat vremena. Ako znaš da ti to smeta, legni sat vremena kasnije ili ranije i reši problem. Strašnu nauku napraviše ni od čega.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

1-Da mi zatrpan inbox mailovima sa foruma :hhh: 
Moram napraviti korekciju obaveštenja. :bek:

2-Da je istina ona narodna "Lud i dobar=braća" 

Na sopstvenoj koži sve više imam dokaza za to. :astasad:

3-Da se isplati nedeljom raditi, makar i oči i glava boleli

Upravo mi javiše kolika će biti suma za izlečenje glavobolje i "očobolje" :hhh::hhh:

(ako mi je matematika dobra, već sam ozdravila!!)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Ko god je pisao scenario za NCIS mora da ima neke veze s ovim našim krajevima. Nisam video seriju u kojoj se češće pominje Srbija, a i glavna glumica u premijernim sezonama je naša - Sasha Alexander. Istina, najčešće smo tu u ulozi divljaka koji su ubijali nedužne poBosnama, ali ima i pozitivnih primera, tu i tamo pomažemo agentima...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...