Idi na sadržaj

Do kog ste zaključka danas došli?


Preporučene poruke

  • Odgovori 4,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pad dokazuje da sam čovek. Pad dokazuje da živim. No,  bez obzira na sve, treba ustati,  nabaciti osmeh i krenuti napred... bez osvrtanja...  

Da volim kad vidim nadrndane osobe. One..što do podne mrze same sebe a popodne ceo svet. Onda tu svoju "mudrost" življenja prosipaju na sve strane. Zašto ih volim? Samo zato što shvatim da je moj

Da od razmenjivanja recepata ne mogu da stignem da isprobam forumske *ebace..:hahaha:

Zakačene slike

Da ću da izbrišem kanala na kojima se emituje tenis!

-"Ajd dobro što gledaš tenis. Al što gledaš i pregled??!! Postoji li na našem TeVe prijemniku, malom aparatu neki drugi kanal???"

-"Moram da gledam...:roll:

-"Šta sad gledaš kad sve znaš?? Aj mi objasni molim te... :) "

-"Gledam voditeljku. Ista Sandra Bulok! :kez: Kao da joj je sestra bliznakinja a priča našim jezikommmmmmmm :lol: To se ne propušta :fijuk: "

-"E odlično. Od sad gledamo samo pregled a same mečeve ne gledamo. Tada ja uzimam TeVe u moj posed :lol: "

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Definitivno danas nisam sva svoja :jok: Tako to biva sa mnom, kada sam u gužvi i frci ipokušavam da završim 10 poslova odjedared...

Vadim vruću tepsiju, ne vruću, vreeeeluuuu iz rerne i u tom momentu zvoni telefon... ja se spetljam, brže-bolje da ostavim tepsiju da se javim i tepsija krene da pada... a ja pametna lepo podmetnem svoju ruku da pridržim jel' da se kiflice ne prospu po pločicama :dry:

Sad, epilog svega... kiflice sačuvane, ruka ispečena, a na telefon se nisam javila :jok:

Nakon što sam malo zalečila prste, dođem ovde da vidim šta radite i pročitam Vecim savet o isprženim prstima.... i zaključih da sledeći put prvo čitam ovde sve po redu, pa tek onda idem da se bavim mojim kuvarancijama....:uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da ću da izbrišem kanala na kojima se emituje tenis!

-"Ajd dobro što gledaš tenis. Al što gledaš i pregled??!! Postoji li na našem TeVe prijemniku, malom aparatu neki drugi kanal???"

-"Moram da gledam...:roll:

-"Šta sad gledaš kad sve znaš?? Aj mi objasni molim te... :) "

-"Gledam voditeljku. Ista Sandra Bulok! :kez: Kao da joj je sestra bliznakinja a priča našim jezikommmmmmmm :lol: To se ne propušta :fijuk: "

-"E odlično. Od sad gledamo samo pregled a same mečeve ne gledamo. Tada ja uzimam TeVe u moj posed :lol: "

Aham, ovo situacija kao sa mojoj sestrom, sirota...u gostima kad je grand slam...a mama i ja gledamo na 3 televizora, a još se nije ni zahuktalo. I pitanje za ručkom juče:"otkud ovoliko tenisa na tv-u?" ...a mi "božeeeeeeee, pa Wimbledon je!" :smeh:

Inače...zaključak je..da ako je u 8h 18 stepeni vanka, to ne znači da se nećeš skuhati tokom dana. :dry: 'oću kišu!!! :toljaga:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da neki skriveni obozavaoc ne zna apsolutno nista o meni.. :blink:

Ljudi, svi mi imamo svoje periode, ali ako ja na temu ''Misli u hodu..'' napisem ''Jos uvek letim i trazim svoje mesto u beskonacnom prostoru''..ne mora da znaci da sam depresivan..stvarno mi nije jasno po cemu si dragi obozavatelju to zakljucio. :conf:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da sam jako ponosna na ovo malo čudo od interneta....kako hrabro podnosi moje mučenje....2 strane portala+FB+MSN+gmail.... i mali radi zlica.gif.

Mogla bi da ga testiram i da proverim šta još može da izdrži pre nego se diskonekutuje sam...od muke....jadničak hhhk.gif

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...