Idi na sadržaj

Do kog ste zaključka danas došli?


Preporučene poruke

  • Odgovori 4,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pad dokazuje da sam čovek. Pad dokazuje da živim. No,  bez obzira na sve, treba ustati,  nabaciti osmeh i krenuti napred... bez osvrtanja...  

Da volim kad vidim nadrndane osobe. One..što do podne mrze same sebe a popodne ceo svet. Onda tu svoju "mudrost" življenja prosipaju na sve strane. Zašto ih volim? Samo zato što shvatim da je moj

Da od razmenjivanja recepata ne mogu da stignem da isprobam forumske *ebace..:hahaha:

Zakačene slike

Da me određena pojava prati celoga života:

svi znamo da kao i svaki pošteni pripadnik radničke klase koji ustaje u 06 ujutru zaspim pre ponoći (ok, ponekad to bude i značajno pre ponoći :lol:) - e sad, postoje određene osobe koje su me zbog toga nazivali svakakvim imenima od kojih je najčešće bilo kokoška. Interesantno je kako bi to prestajalo čim bi se zaposlili i ukapirali da im se baš ne isplati da drežde do 01-02 i odspavaju tek 4-5 sati.

I joiš jedan zaključak:

upravo smo svedoci metamorfoze jedne takve junakinje u kokošku. Welcome to the jaTo. :lazy:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Reših da proverim šta je to što je toliko oduševilo Kumicu, pa bacim pogled na dotični xit, vidim odgledalo ga 972343 jutjubovaca i odmah mi bude sumnjivo (lažem, sumnjivo mi je bilo još kod naziva benda - čuj: TropiCo bend), onda odlsušam i ukapiram da se radi o klasičnoj narodnjačkoj drnDalici.

S druge strane, Kompromise i Uzalud tražiš me je odgledalo 613!!! budala koji traže nešto više od puke zajebancije i plitke emociJe. Zemljo Srbijo.

Zaključak: spasa nam nema, propasti ne možemo.

(odoh da lupim xvalospev na jutjubu, na Kompromisima naravno :kez:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Razmišljam eto...( vid' imam i "sredstvo" za te stvari...) kako kumica već drugi dan hoće nešto da mi kaže...Krene, zapriča se i onda zaboravi šta je 'teLa...

Taman krene opet...nešTo je prekine...i opet mi ne reKne šta to ima lepo da mi kaže....

Pitam se pitam...dokad ona misli tako...da krene pa stane, krene pa stane...

Aman ženo reci već jednom (dogorevA sveća...)!!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...