Idi na sadržaj

Do kog ste zaključka danas došli?


Preporučene poruke

  • Odgovori 4,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pad dokazuje da sam čovek. Pad dokazuje da živim. No,  bez obzira na sve, treba ustati,  nabaciti osmeh i krenuti napred... bez osvrtanja...  

Da volim kad vidim nadrndane osobe. One..što do podne mrze same sebe a popodne ceo svet. Onda tu svoju "mudrost" življenja prosipaju na sve strane. Zašto ih volim? Samo zato što shvatim da je moj

Da od razmenjivanja recepata ne mogu da stignem da isprobam forumske *ebace..:hahaha:

Zakačene slike

da se ne snalazim u poštovanju pravila

igrao sam šahovsku partiju danas

za ekipu (jako bitan momenat)

i sad, stojim jasno bolje, ali postoje neki tehnički problemčići da dođem do pobede..

u jednom momentu, protivniku se uključi mobilni telefon..

po pravilima, on momentalno gubi partiju.

ustaje moj kapiten, dolazi sudija, protivnik se pravda kako se slučajno desilo ovo-ono i sad...

ja odvalačim mog kapitena u stranu i kažem mu kako neću na taj način da pobedim.. i počnemo da se raspravljamo... onaj lik baca mobilni koji se razbija u paramparčad, kapiten napušta razgovor sa mnom i u dogovoru sa sudijom poen se dodeljuje meni

ja sjeban ceo dan zbog ovoga

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

da se ne snalazim u poštovanju pravila

igrao sam šahovsku partiju danas

za ekipu (jako bitan momenat)

i sad, stojim jasno bolje, ali postoje neki tehnički problemčići da dođem do pobede..

u jednom momentu, protivniku se uključi mobilni telefon..

po pravilima, on momentalno gubi partiju.

ustaje moj kapiten, dolazi sudija, protivnik se pravda kako se slučajno desilo ovo-ono i sad...

ja odvalačim mog kapitena u stranu i kažem mu kako neću na taj način da pobedim.. i počnemo da se raspravljamo... onaj lik baca mobilni koji se razbija u paramparčad, kapiten napušta razgovor sa mnom i u dogovoru sa sudijom poen se dodeljuje meni

ja sjeban ceo dan zbog ovoga

treba poslušati starijeg i ne brigati previše zbog okolnosti :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

treba poslušati starijeg i ne brigati previše zbog okolnosti :)

U pravu je ovčica, pravila su pravila.

I samo se zapitaj kako bi se osećao da je bilo obrnuto, da je tvoj mobilni zacvileo, a protivnik pozvao sudiju. ;)

Njegov problem.

A druga stvar je što igraš za tim i nema mesta za tvoju velikodušnost. Kapiten odlučuje!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Imam zlatnu bracu. Za starijeg nema rijeci da opisem sta mi znaci, a mali..

..mali nisu vise tako ''mali'' i danas su napunili 18 godina, danas su zavrsili srednju skolu

i danas su upisali dalje..

Zakljucujem da sam u ovom trenu najponosnija seka ovoga svijeta.. :srce: :srce:

Zakljucujem da cu poslije ovog jedno 3 sekunde :( al cu se sabrat, da ne vide ljudi.. :roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...